prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

JKK-TEAM s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 44439067aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
16. 10. 200818 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 26. 10. 2026
Tržby
28 996 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
JKK-TEAM s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
44439067
daňové identifikačné číslo
2022694168
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022694168
Sídlo
Športová ulica 26/4, 92901 Veľké Dvorníky, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
16. 10. 2008
V registri
18 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 22707/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
948427
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
maliarske a natieračské práce16. 10. 2008—
demolácie, búracie, zemné práce a príprava staveniska16. 10. 2008—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľných živností16. 10. 2008—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľných živností16. 10. 2008—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu16. 10. 2008—
reklamná a propagačná činnosť16. 10. 2008—
murárstvo16. 10. 2008—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom16. 10. 2008—
obstarávanie služieb spojených so správou a prenájmom nehnuteľností16. 10. 2008—
prenájom motorových vozidiel, strojov a prístrojov16. 10. 2008—
prenájom stavebných strojov a zariadení16. 10. 2008—
faktoring a forfaiting16. 10. 2008—
poradenská činnosť v rozsahu voľnej živnosti16. 10. 2008—
inzertná činnosť16. 10. 2008—
predaj nápojov na priamu konzumáciu16. 10. 2008—
výroba hroznového a ovocného vína16. 10. 2008—
stáčanie prírodnej minerálnej vody a výroba nealkoholických nápojov16. 10. 2008—
skladovanie16. 10. 2008—
služby v rámci lesníctva a ťažby dreva16. 10. 2008—
pílenie, spracovanie a úpravy dreva /prirodzené a umelé sušenie dreva, nátery a morenie dreva/16. 10. 2008—
nákup a predaj motocyklov16. 10. 2008—
prieskum trhu a verejnej mienky16. 10. 2008—
výroba plastových okien, brán a dverí16. 10. 2008—
výroba cementového tovaru16. 10. 2008—
spracovanie prírodného kameňa16. 10. 2008—
prevádzkovanie autoumyvárne16. 10. 2008—
čistenie budov a upratovacie práce16. 10. 2008—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien27. 02. 2015—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov27. 02. 2015—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022694168: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022694168: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022694168IČ DPH SK2022694168Obdobia daňových registráciíDIČ 2022694168: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022694168: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022694168IČ DPH SK2022694168Obdobia daňových registráciíDIČ 2022694168: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022694168: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022694168IČ DPH SK2022694168
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202269416811. 09. 2026—05. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 10. 01. 2009
daňové identifikačné číslo202269416810. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 12. 02. 2026 (rok porušenia 2020).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 26. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 26. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 26. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 26. 10. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SR31. 07. 2026 – 30. 09. 2026 ukončené31. 08. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲77 % na 17 161 € a zvýšila tržby o ▲32 % na 29 tisíc eur.

Tržby

28 996 €

▲ 32,0 %

Výsledok hospodárenia

17 161 €

▲ 77,0 %

Aktíva

137 643 €

▲ 13,2 %

Vlastné imanie

75 575 €

▲ 29,4 %

Zadlženosť

45,1 %

Hrubá marža

60,4 %

Čistá marža

59,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 13 189 €. 2024: tržby 21 961 €. 2025: tržby 28 996 €.50 tis.25 tis.00013,2 tis.22 tis.29 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 13 189 €. 2024: tržby 21 961 €. 2025: tržby 28 996 €.50 tis.25 tis.00013,2 tis.22 tis.29 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 13 189 €. 2024: tržby 21 961 €. 2025: tržby 28 996 €.50 tis.25 tis.00202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −2 827 €. 2022: výsledok hospodárenia −14 344 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 608 €. 2024: výsledok hospodárenia 9 696 €. 2025: výsledok hospodárenia 17 161 €.20 tis.0−20 tis.−2,8 tis.−14,3 tis.+2,6 tis.+9,7 tis.+17,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −2 827 €. 2022: výsledok hospodárenia −14 344 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 608 €. 2024: výsledok hospodárenia 9 696 €. 2025: výsledok hospodárenia 17 161 €.20 tis.0−20 tis.−2,8 tis.−14,3 tis.+2,6 tis.+9,7 tis.+17,2 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −2 827 €. 2022: výsledok hospodárenia −14 344 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 608 €. 2024: výsledok hospodárenia 9 696 €. 2025: výsledok hospodárenia 17 161 €.20 tis.0−20 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 138 190 €, vlastné imanie 60 453 €. 2022: aktíva 128 560 €, vlastné imanie 46 110 €. 2023: aktíva 126 577 €, vlastné imanie 48 717 €. 2024: aktíva 121 553 €, vlastné imanie 58 414 €. 2025: aktíva 137 643 €, vlastné imanie 75 575 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 138 190 €, vlastné imanie 60 453 €. 2022: aktíva 128 560 €, vlastné imanie 46 110 €. 2023: aktíva 126 577 €, vlastné imanie 48 717 €. 2024: aktíva 121 553 €, vlastné imanie 58 414 €. 2025: aktíva 137 643 €, vlastné imanie 75 575 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 138 190 €, vlastné imanie 60 453 €. 2022: aktíva 128 560 €, vlastné imanie 46 110 €. 2023: aktíva 126 577 €, vlastné imanie 48 717 €. 2024: aktíva 121 553 €, vlastné imanie 58 414 €. 2025: aktíva 137 643 €, vlastné imanie 75 575 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 48 352 €, zásoby 68 512 €, pohľadávky 21 915 €, finančné účty −589 €. 2022: dlhodobý majetok 42 731 €, zásoby 68 512 €, pohľadávky 17 311 €, finančné účty 6 €. 2023: dlhodobý majetok 37 940 €, zásoby 68 512 €, pohľadávky 18 224 €, finančné účty 1 768 €. 2024: dlhodobý majetok 33 348 €, zásoby 68 512 €, pohľadávky 18 692 €, finančné účty 1 001 €. 2025: dlhodobý majetok 32 239 €, zásoby 68 512 €, pohľadávky 20 845 €, finančné účty 16 047 €.200 tis.0−1 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 48 352 €, zásoby 68 512 €, pohľadávky 21 915 €, finančné účty −589 €. 2022: dlhodobý majetok 42 731 €, zásoby 68 512 €, pohľadávky 17 311 €, finančné účty 6 €. 2023: dlhodobý majetok 37 940 €, zásoby 68 512 €, pohľadávky 18 224 €, finančné účty 1 768 €. 2024: dlhodobý majetok 33 348 €, zásoby 68 512 €, pohľadávky 18 692 €, finančné účty 1 001 €. 2025: dlhodobý majetok 32 239 €, zásoby 68 512 €, pohľadávky 20 845 €, finančné účty 16 047 €.200 tis.0−1 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 48 352 €, zásoby 68 512 €, pohľadávky 21 915 €, finančné účty −589 €. 2022: dlhodobý majetok 42 731 €, zásoby 68 512 €, pohľadávky 17 311 €, finančné účty 6 €. 2023: dlhodobý majetok 37 940 €, zásoby 68 512 €, pohľadávky 18 224 €, finančné účty 1 768 €. 2024: dlhodobý majetok 33 348 €, zásoby 68 512 €, pohľadávky 18 692 €, finančné účty 1 001 €. 2025: dlhodobý majetok 32 239 €, zásoby 68 512 €, pohľadávky 20 845 €, finančné účty 16 047 €.200 tis.0−1 tis.20212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 60 453 €, dlhodobé záväzky 17 217 €, krátkodobé záväzky 60 520 €. 2022: vlastné imanie 46 110 €, dlhodobé záväzky 8 435 €, krátkodobé záväzky 74 015 €. 2023: vlastné imanie 48 717 €, dlhodobé záväzky 6 586 €, krátkodobé záväzky 71 274 €. 2024: vlastné imanie 58 414 €, dlhodobé záväzky 5 160 €, krátkodobé záväzky 57 979 €. 2025: vlastné imanie 75 575 €, dlhodobé záväzky 4 077 €, krátkodobé záväzky 57 991 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 60 453 €, dlhodobé záväzky 17 217 €, krátkodobé záväzky 60 520 €. 2022: vlastné imanie 46 110 €, dlhodobé záväzky 8 435 €, krátkodobé záväzky 74 015 €. 2023: vlastné imanie 48 717 €, dlhodobé záväzky 6 586 €, krátkodobé záväzky 71 274 €. 2024: vlastné imanie 58 414 €, dlhodobé záväzky 5 160 €, krátkodobé záväzky 57 979 €. 2025: vlastné imanie 75 575 €, dlhodobé záväzky 4 077 €, krátkodobé záväzky 57 991 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 60 453 €, dlhodobé záväzky 17 217 €, krátkodobé záväzky 60 520 €. 2022: vlastné imanie 46 110 €, dlhodobé záväzky 8 435 €, krátkodobé záväzky 74 015 €. 2023: vlastné imanie 48 717 €, dlhodobé záväzky 6 586 €, krátkodobé záväzky 71 274 €. 2024: vlastné imanie 58 414 €, dlhodobé záväzky 5 160 €, krátkodobé záväzky 57 979 €. 2025: vlastné imanie 75 575 €, dlhodobé záväzky 4 077 €, krátkodobé záväzky 57 991 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby0013,2 tis.22 tis.29 tis.
Výsledok hospodárenia−2,8 tis.−14,3 tis.2,6 tis.9,7 tis.17,2 tis.
Aktíva138,2 tis.128,6 tis.126,6 tis.121,6 tis.137,6 tis.
Vlastné imanie60,5 tis.46,1 tis.48,7 tis.58,4 tis.75,6 tis.
Daň z príjmu000340340
Zadlženosť56,3 %64,1 %61,5 %51,9 %45,1 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
29 tis.
Výsledok hospodárenia
17,2 tis.
Aktíva
137,6 tis.
Vlastné imanie
75,6 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
45,1 %

2024

Tržby
22 tis.
Výsledok hospodárenia
9,7 tis.
Aktíva
121,6 tis.
Vlastné imanie
58,4 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
51,9 %

2023

Tržby
13,2 tis.
Výsledok hospodárenia
2,6 tis.
Aktíva
126,6 tis.
Vlastné imanie
48,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
61,5 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−14,3 tis.
Aktíva
128,6 tis.
Vlastné imanie
46,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
64,1 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−2,8 tis.
Aktíva
138,2 tis.
Vlastné imanie
60,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
56,3 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API