Súhrn
- Vznik
- 09. 10. 200818 rokov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
- Tržby
- 97 189 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- K4 solutions, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 44434308
- daňové identifikačné číslo
- 2022694740
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022694740
- Sídlo
- Lúčna 1288/24, 922 21 Moravany nad Váhom, Slovenská republika
- Územie
- Moravany nad Váhomokres PiešťanyTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 09. 10. 2008
- V registri
- 18 rokov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 22674/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 915999
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 09. 10. 2008 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby | 09. 10. 2008 | — |
| prieskum trhu | 09. 10. 2008 | — |
| podnikateľské poradenstvo | 09. 10. 2008 | — |
| reklamné činnosti | 09. 10. 2008 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 09. 10. 2008 | — |
| inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo | 09. 10. 2008 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 09. 10. 2008 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 09. 10. 2008 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 24. 05. 2018 | — |
| organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 24. 05. 2018 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 24. 05. 2018 | — |
| skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 24. 05. 2018 | — |
| ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 24. 05. 2018 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 24. 05. 2018 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 24. 05. 2018 | — |
| administratívne služby | 24. 05. 2018 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 24. 05. 2018 | — |
| reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 24. 05. 2018 | — |
| prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 24. 05. 2018 | — |
| prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 24. 05. 2018 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 24. 05. 2018 | — |
| prevádzkovanie výdajne stravy | 24. 05. 2018 | — |
| poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 24. 05. 2018 | — |
| prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia ambulantnej zdravotnej starostlivosti – špecializovanú ortopedickú ambulanciu s odborným zameraním ortopédia | 30. 11. 2018 | — |
| prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia ambulantnej zdravotnej starostlivosti – zariadenie spoločných vyšetrovacích a liečebných zložiek s odborným zameraním fyzioterapia, liečebná rehabilitácia a fyzioterapia porúch vybraných systémov | 30. 11. 2018 | — |
| poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 30. 11. 2018 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022694740 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 05. 2019 |
| daňové identifikačné číslo | 2022694740 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 30. 09. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼10 % na 34 430 € a zvýšila tržby o ▲83 % na 97,2 tisíc eur.
Tržby
97 189 €
▲ 82,7 %Výsledok hospodárenia
34 430 €
▼ 9,8 %Aktíva
185 799 €
▼ 10,3 %Vlastné imanie
139 088 €
▲ 32,9 %Zadlženosť
25,1 %
Hrubá marža
39,4 %
Čistá marža
35,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 112,4 tis. | 145,2 tis. | 77,8 tis. | 53,2 tis. | 97,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 21,5 tis. | 28,9 tis. | −18,8 tis. | 38,2 tis. | 34,4 tis. |
| Aktíva | 390,9 tis. | 443,1 tis. | 574,9 tis. | 207,1 tis. | 185,8 tis. |
| Vlastné imanie | 56,4 tis. | 85,3 tis. | 66,5 tis. | 104,7 tis. | 139,1 tis. |
| Daň z príjmu | 3,2 tis. | 5,7 tis. | 0 | 5,8 tis. | 3,9 tis. |
| Zadlženosť | 85,6 % | 80,8 % | 88,4 % | 49,5 % | 25,1 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 97,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 34,4 tis.
- Aktíva
- 185,8 tis.
- Vlastné imanie
- 139,1 tis.
- Daň z príjmu
- 3,9 tis.
- Zadlženosť
- 25,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 53,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 38,2 tis.
- Aktíva
- 207,1 tis.
- Vlastné imanie
- 104,7 tis.
- Daň z príjmu
- 5,8 tis.
- Zadlženosť
- 49,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 77,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −18,8 tis.
- Aktíva
- 574,9 tis.
- Vlastné imanie
- 66,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 88,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 145,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 28,9 tis.
- Aktíva
- 443,1 tis.
- Vlastné imanie
- 85,3 tis.
- Daň z príjmu
- 5,7 tis.
- Zadlženosť
- 80,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 112,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 21,5 tis.
- Aktíva
- 390,9 tis.
- Vlastné imanie
- 56,4 tis.
- Daň z príjmu
- 3,2 tis.
- Zadlženosť
- 85,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.