Súhrn
- Vznik
- 02. 10. 200818 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 126 533 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Krabičku-yem s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 44417292
- daňové identifikačné číslo
- 2022689735
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022689735
- Sídlo
- Palárikova 1505/9, 04001 Košice - mestská časť Juh, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Juhokres Košice IVKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 02. 10. 2008
- V registri
- 18 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 22557/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 751303
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| textilná výroba | 02. 10. 2008 | — |
| odevná výroba | 02. 10. 2008 | — |
| výroba bižutérie | 02. 10. 2008 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 02. 10. 2008 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 02. 10. 2008 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 02. 10. 2008 | — |
| údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 02. 10. 2008 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 02. 10. 2008 | — |
| nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenie | 02. 10. 2008 | — |
| poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla | 02. 10. 2008 | — |
| kuriérske služby | 02. 10. 2008 | — |
| skladovanie | 02. 10. 2008 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 02. 10. 2008 | — |
| služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 02. 10. 2008 | — |
| vydavateľská činnosť | 02. 10. 2008 | — |
| poskytovanie úverov a/alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 02. 10. 2008 | — |
| vedenie účtovníctva | 02. 10. 2008 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 02. 10. 2008 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 02. 10. 2008 | — |
| administratívne služby | 02. 10. 2008 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 02. 10. 2008 | — |
| vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 02. 10. 2008 | — |
| prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 02. 10. 2008 | — |
| organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 02. 10. 2008 | — |
| prevádzkovanie športových zariadení | 02. 10. 2008 | — |
| prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 02. 10. 2008 | — |
| služby súvisiace so skrášľovaním tela | 02. 10. 2008 | — |
| reklamné a marketingové služby | 02. 10. 2008 | — |
| poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť | 02. 10. 2008 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 02. 10. 2008 | — |
| fotografické služby | 02. 10. 2008 | — |
| Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne | 16. 03. 2017 | — |
| Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 16. 03. 2017 | — |
| Prevádzkovanie výdajne stravy | 16. 03. 2017 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022689735 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 11. 2008 |
| daňové identifikačné číslo | 2022689735 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 08. 2026 (rok porušenia 2024).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prepadlo do straty −50 170 € a zvýšila tržby o ▲5 % na 126,5 tisíc eur.
Tržby
126 533 €
▲ 4,9 %Výsledok hospodárenia
−50 170 €
▼ 26 505,3 %Aktíva
1 589 €
▼ 96,4 %Vlastné imanie
−14 836 €
▼ 142,0 %Zadlženosť
1 033,7 %
Hrubá marža
−38,9 %
Čistá marža
−39,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 61,6 tis. | 101 tis. | 120,6 tis. | 126,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 0 | −26 tis. | −51,7 tis. | 190 | −50,2 tis. |
| Aktíva | 0 | 9,1 tis. | 27,7 tis. | 44,6 tis. | 1,6 tis. |
| Vlastné imanie | 0 | 213 | −40,9 tis. | 35,3 tis. | −14,8 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 960 | 960 |
| Zadlženosť | — | 97,7 % | 247,6 % | 20,8 % | 1 033,7 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 126,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −50,2 tis.
- Aktíva
- 1,6 tis.
- Vlastné imanie
- −14,8 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 1 033,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 120,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 190
- Aktíva
- 44,6 tis.
- Vlastné imanie
- 35,3 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 20,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 101 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −51,7 tis.
- Aktíva
- 27,7 tis.
- Vlastné imanie
- −40,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 247,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 61,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −26 tis.
- Aktíva
- 9,1 tis.
- Vlastné imanie
- 213
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 97,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 0
- Vlastné imanie
- 0
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- —
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).