Súhrn
- Vznik
- 03. 10. 200818 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 30 000 €2025
- Oznámenia
- 66 oznámení vo Vestníku
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Whost s.r.o. v konkurze
- identifikačné číslo organizácie
- 44410051
- daňové identifikačné číslo
- 2022696610
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022696610
- Sídlo
- Mýtna 577/9, 06401 Stará Ľubovňa, Slovenská republika
- Územie
- Stará Ľubovňaokres Stará ĽubovňaPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 03. 10. 2008
- V registri
- 18 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 20701/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 699940
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 03. 10. 2008 | — |
| reklamné a marketingové služby | 03. 10. 2008 | — |
| údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 03. 10. 2008 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 03. 10. 2008 | — |
| vykonávanie odťahovej služby | 03. 10. 2008 | — |
| odevná výroba | 03. 10. 2008 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 03. 10. 2008 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 03. 10. 2008 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 03. 10. 2008 | — |
| počítačové služby | 03. 10. 2008 | — |
| služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 03. 10. 2008 | — |
| vydavateľská činnosť | 03. 10. 2008 | — |
| fotografické služby | 03. 10. 2008 | — |
| poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 03. 10. 2008 | — |
| poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 03. 10. 2008 | — |
| úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava | 03. 10. 2008 | — |
| výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu | 03. 10. 2008 | — |
| výroba jednoduchých výrobkov z kovu | 03. 10. 2008 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 03. 10. 2008 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 03. 10. 2008 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 03. 10. 2008 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 03. 10. 2008 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022696610 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 19. 12. 2020 |
| daňové identifikačné číslo | 2022696610 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila stratu na −1 124 € a zvýšila tržby z nuly na 30 tisíc eur.
Tržby
30 000 €
Výsledok hospodárenia
−1 124 €
▲ 79,9 %Aktíva
40 896 €
▼ 0,4 %Vlastné imanie
−20 475 €
▼ 5,8 %Zadlženosť
150,1 %
Hrubá marža
−2,6 %
Čistá marža
−3,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 114,3 tis. | 80,4 tis. | 0 | 0 | 30 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −11,1 tis. | −9,1 tis. | −6,7 tis. | −5,6 tis. | −1,1 tis. |
| Aktíva | 89,3 tis. | 58 tis. | 49,6 tis. | 41 tis. | 40,9 tis. |
| Vlastné imanie | 2,1 tis. | −7,1 tis. | −13,8 tis. | −19,4 tis. | −20,5 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 97,7 % | 112,2 % | 127,7 % | 147,2 % | 150,1 % |
aj 2015–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 30 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1,1 tis.
- Aktíva
- 40,9 tis.
- Vlastné imanie
- −20,5 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 150,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −5,6 tis.
- Aktíva
- 41 tis.
- Vlastné imanie
- −19,4 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 147,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −6,7 tis.
- Aktíva
- 49,6 tis.
- Vlastné imanie
- −13,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 127,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 80,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −9,1 tis.
- Aktíva
- 58 tis.
- Vlastné imanie
- −7,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 112,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 114,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −11,1 tis.
- Aktíva
- 89,3 tis.
- Vlastné imanie
- 2,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 97,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2015–2020 — v pláne Štandard
05
Obchodný vestník
6 oznámení
23. 06. 2026
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
30. 04. 2026
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
30. 03. 2026
Ukončenie prieskumu pohľadávok konkurz
24. 02. 2026
Ukončenie prihlasovania pohľadávok konkurz
17. 01. 2026
Oznámenie čísla účtu na popieranie pohľadávok konkurz
08. 01. 2026
Uznesenie o vyhlásení malého konkurzu na návrh dlžníka konkurz
Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.
06
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
07
Prepojenia
08
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
09
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
| Obchodný vestník | Obchodný vestník | Podmienky Obchodného vestníka povinná doložka | justice.gov.sk/ov |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.