prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

ECS Logistics, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 44410034aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
24. 09. 200818 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
98 700 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ECS Logistics, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
44410034
daňové identifikačné číslo
2022687216
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Slávičie údolie 10, 81102 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
24. 09. 2008
V registri
18 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 90246/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
376834
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla24. 09. 2008—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod )24. 09. 2008—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov24. 09. 2008—
prenájom hnuteľných vecí24. 09. 2008—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu24. 09. 2008—
zasielateľstvo14. 10. 2008—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022687216: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022687216Obdobia daňových registráciíDIČ 2022687216: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022687216Obdobia daňových registráciíDIČ 2022687216: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022687216
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202268721610. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 zvýšila zisk o ▲45 % na 15 140 € a zvýšila tržby o ▲295 % na 98,7 tisíc eur.

Tržby

98 700 €

▲ 294,8 %

Výsledok hospodárenia

15 140 €

▲ 45,5 %

Aktíva

149 627 €

▲ 241,3 %

Vlastné imanie

32 740 €

▲ 86,0 %

Zadlženosť

78,1 %

Hrubá marža

16,7 %

Čistá marža

15,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 15 660 €. 2019: tržby 4 100 €. 2020: tržby 39 750 €. 2021: tržby 25 000 €. 2022: tržby 98 700 €.100 tis.50 tis.015,7 tis.4,1 tis.39,8 tis.25 tis.98,7 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 15 660 €. 2019: tržby 4 100 €. 2020: tržby 39 750 €. 2021: tržby 25 000 €. 2022: tržby 98 700 €.100 tis.50 tis.015,7 tis.4,1 tis.39,8 tis.25 tis.98,7 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 15 660 €. 2019: tržby 4 100 €. 2020: tržby 39 750 €. 2021: tržby 25 000 €. 2022: tržby 98 700 €.100 tis.50 tis.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −22 169 €. 2019: výsledok hospodárenia −44 081 €. 2020: výsledok hospodárenia 9 861 €. 2021: výsledok hospodárenia 10 409 €. 2022: výsledok hospodárenia 15 140 €.20 tis.0−50 tis.−22,2 tis.−44,1 tis.+9,9 tis.+10,4 tis.+15,1 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −22 169 €. 2019: výsledok hospodárenia −44 081 €. 2020: výsledok hospodárenia 9 861 €. 2021: výsledok hospodárenia 10 409 €. 2022: výsledok hospodárenia 15 140 €.20 tis.0−50 tis.−22,2 tis.−44,1 tis.+9,9 tis.+10,4 tis.+15,1 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −22 169 €. 2019: výsledok hospodárenia −44 081 €. 2020: výsledok hospodárenia 9 861 €. 2021: výsledok hospodárenia 10 409 €. 2022: výsledok hospodárenia 15 140 €.20 tis.0−50 tis.201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 92 765 €, vlastné imanie 22 420 €. 2019: aktíva 123 635 €, vlastné imanie −21 661 €. 2020: aktíva 43 467 €, vlastné imanie 7 191 €. 2021: aktíva 43 834 €, vlastné imanie 17 600 €. 2022: aktíva 149 627 €, vlastné imanie 32 740 €.200 tis.0−25 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 92 765 €, vlastné imanie 22 420 €. 2019: aktíva 123 635 €, vlastné imanie −21 661 €. 2020: aktíva 43 467 €, vlastné imanie 7 191 €. 2021: aktíva 43 834 €, vlastné imanie 17 600 €. 2022: aktíva 149 627 €, vlastné imanie 32 740 €.200 tis.0−25 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 92 765 €, vlastné imanie 22 420 €. 2019: aktíva 123 635 €, vlastné imanie −21 661 €. 2020: aktíva 43 467 €, vlastné imanie 7 191 €. 2021: aktíva 43 834 €, vlastné imanie 17 600 €. 2022: aktíva 149 627 €, vlastné imanie 32 740 €.200 tis.0−25 tis.20182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 53 172 €, zásoby 3 672 €, pohľadávky 32 429 €, finančné účty 3 492 €. 2019: dlhodobý majetok 32 553 €, zásoby 0 €, pohľadávky 75 879 €, finančné účty 15 203 €. 2020: dlhodobý majetok 11 933 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 167 €, finančné účty 29 367 €. 2021: dlhodobý majetok 1 666 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 782 €, finančné účty 38 386 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 99 252 €, finančné účty 50 375 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 53 172 €, zásoby 3 672 €, pohľadávky 32 429 €, finančné účty 3 492 €. 2019: dlhodobý majetok 32 553 €, zásoby 0 €, pohľadávky 75 879 €, finančné účty 15 203 €. 2020: dlhodobý majetok 11 933 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 167 €, finančné účty 29 367 €. 2021: dlhodobý majetok 1 666 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 782 €, finančné účty 38 386 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 99 252 €, finančné účty 50 375 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 53 172 €, zásoby 3 672 €, pohľadávky 32 429 €, finančné účty 3 492 €. 2019: dlhodobý majetok 32 553 €, zásoby 0 €, pohľadávky 75 879 €, finančné účty 15 203 €. 2020: dlhodobý majetok 11 933 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 167 €, finančné účty 29 367 €. 2021: dlhodobý majetok 1 666 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 782 €, finančné účty 38 386 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 99 252 €, finančné účty 50 375 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 22 420 €, dlhodobé záväzky 20 542 €, krátkodobé záväzky 49 803 €. 2019: vlastné imanie −21 661 €, dlhodobé záväzky 6 211 €, krátkodobé záväzky 139 085 €. 2020: vlastné imanie 7 191 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 36 276 €. 2021: vlastné imanie 17 600 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 26 234 €. 2022: vlastné imanie 32 740 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 116 887 €.200 tis.0−25 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 22 420 €, dlhodobé záväzky 20 542 €, krátkodobé záväzky 49 803 €. 2019: vlastné imanie −21 661 €, dlhodobé záväzky 6 211 €, krátkodobé záväzky 139 085 €. 2020: vlastné imanie 7 191 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 36 276 €. 2021: vlastné imanie 17 600 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 26 234 €. 2022: vlastné imanie 32 740 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 116 887 €.200 tis.0−25 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 22 420 €, dlhodobé záväzky 20 542 €, krátkodobé záväzky 49 803 €. 2019: vlastné imanie −21 661 €, dlhodobé záväzky 6 211 €, krátkodobé záväzky 139 085 €. 2020: vlastné imanie 7 191 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 36 276 €. 2021: vlastné imanie 17 600 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 26 234 €. 2022: vlastné imanie 32 740 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 116 887 €.200 tis.0−25 tis.20182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 1 146 €. 2021: daň z príjmu 14 €. 2022: daň z príjmu 1 364 €.2 tis.1 tis.0001,1 tis.141,4 tis.20182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 1 146 €. 2021: daň z príjmu 14 €. 2022: daň z príjmu 1 364 €.2 tis.1 tis.0001,1 tis.141,4 tis.20182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 1 146 €. 2021: daň z príjmu 14 €. 2022: daň z príjmu 1 364 €.2 tis.1 tis.00201820202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby15,7 tis.4,1 tis.39,8 tis.25 tis.98,7 tis.
Výsledok hospodárenia−22,2 tis.−44,1 tis.9,9 tis.10,4 tis.15,1 tis.
Aktíva92,8 tis.123,6 tis.43,5 tis.43,8 tis.149,6 tis.
Vlastné imanie22,4 tis.−21,7 tis.7,2 tis.17,6 tis.32,7 tis.
Daň z príjmu001,1 tis.141,4 tis.
Zadlženosť75,8 %117,5 %83,5 %59,8 %78,1 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
98,7 tis.
Výsledok hospodárenia
15,1 tis.
Aktíva
149,6 tis.
Vlastné imanie
32,7 tis.
Daň z príjmu
1,4 tis.
Zadlženosť
78,1 %

2021

Tržby
25 tis.
Výsledok hospodárenia
10,4 tis.
Aktíva
43,8 tis.
Vlastné imanie
17,6 tis.
Daň z príjmu
14
Zadlženosť
59,8 %

2020

Tržby
39,8 tis.
Výsledok hospodárenia
9,9 tis.
Aktíva
43,5 tis.
Vlastné imanie
7,2 tis.
Daň z príjmu
1,1 tis.
Zadlženosť
83,5 %

2019

Tržby
4,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−44,1 tis.
Aktíva
123,6 tis.
Vlastné imanie
−21,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
117,5 %

2018

Tržby
15,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−22,2 tis.
Aktíva
92,8 tis.
Vlastné imanie
22,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
75,8 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API