Súhrn
- Vznik
- 01. 10. 200818 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 106 972 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- u.Auto s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 44409699
- daňové identifikačné číslo
- 2022690329
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022690329
- Sídlo
- Detvianska 7516/3, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Račaokres Bratislava IIIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 01. 10. 2008
- V registri
- 18 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 54669/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 1048524
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom, | 01. 10. 2008 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky, | 01. 10. 2008 | — |
| výstavnícka činnosť, | 01. 10. 2008 | — |
| podnikateľské poradenstvo v oblasti obchodu, výroby a služieb, | 01. 10. 2008 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), | 01. 10. 2008 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), | 01. 10. 2008 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu v rozsahu voľnej živnosti, | 01. 10. 2008 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb v rozsahu voľnej živnosti, | 01. 10. 2008 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien, | 01. 10. 2008 | — |
| reklamná a propagačná činnosť, | 01. 10. 2008 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 01. 02. 2017 | — |
| Finančný lízing | 01. 02. 2017 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022690329 | 11. 09. 2026 | — | 06. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 15. 02. 2010 |
| daňové identifikačné číslo | 2022690329 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 11. 2016 (rok porušenia 2013).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −147 547 € a zvýšila tržby o ▲3 % na 107 tisíc eur.
Tržby
106 972 €
▲ 2,6 %Výsledok hospodárenia
−147 547 €
▼ 6,6 %Aktíva
846 848 €
▼ 0,6 %Vlastné imanie
−236 361 €
▼ 166,1 %Zadlženosť
127,9 %
Hrubá marža
−137,0 %
Čistá marža
−137,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 100,8 tis. | 100,8 tis. | 104 tis. | 104,3 tis. | 107 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −82,8 tis. | −44,3 tis. | −67,7 tis. | −138,4 tis. | −147,5 tis. |
| Aktíva | 604,4 tis. | 832 tis. | 823,7 tis. | 852,3 tis. | 846,8 tis. |
| Vlastné imanie | −138,4 tis. | 117,3 tis. | 49,5 tis. | −88,8 tis. | −236,4 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 960 | 960 |
| Zadlženosť | 122,9 % | 85,9 % | 94,0 % | 110,4 % | 127,9 % |
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 107 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −147,5 tis.
- Aktíva
- 846,8 tis.
- Vlastné imanie
- −236,4 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 127,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 104,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −138,4 tis.
- Aktíva
- 852,3 tis.
- Vlastné imanie
- −88,8 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 110,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 104 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −67,7 tis.
- Aktíva
- 823,7 tis.
- Vlastné imanie
- 49,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 94,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 100,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −44,3 tis.
- Aktíva
- 832 tis.
- Vlastné imanie
- 117,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 85,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 100,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −82,8 tis.
- Aktíva
- 604,4 tis.
- Vlastné imanie
- −138,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 122,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.