Súhrn
- Vznik
- 05. 11. 200817 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ANATA s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 44392877
- daňové identifikačné číslo
- 2022712571
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022712571
- Sídlo
- Staré Grunty 6, 841 04 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Karlova Vesokres Bratislava IVBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 05. 11. 2008
- V registri
- 17 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 174935/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 624155
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 05. 11. 2008 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 05. 11. 2008 | — |
| informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly | 05. 11. 2008 | — |
| vedenie účtovníctva | 05. 11. 2008 | — |
| vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 05. 11. 2008 | — |
| administratívne služby | 05. 11. 2008 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 05. 11. 2008 | — |
| počítačové služby | 05. 11. 2008 | — |
| správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty | 05. 11. 2008 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 05. 11. 2008 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 05. 11. 2008 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 05. 11. 2008 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 05. 11. 2008 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti (výroby) | 05. 11. 2008 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 05. 11. 2008 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 05. 11. 2008 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 05. 11. 2008 | — |
| organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 05. 11. 2008 | — |
| prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 05. 11. 2008 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 05. 11. 2008 | — |
| fotografické služby | 05. 11. 2008 | — |
| reklamné a marketingové služby | 05. 11. 2008 | — |
| Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností | 17. 06. 2015 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 17. 06. 2015 | — |
| Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba | 17. 06. 2015 | — |
| Výroba jednoduchých úžitkových výrobkov z dreva | 17. 06. 2015 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 17. 06. 2015 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 17. 06. 2015 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 17. 06. 2015 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 17. 06. 2015 | — |
| Vykonávanie odťahovej služby | 17. 06. 2015 | — |
| Sťahovacie služby | 17. 06. 2015 | — |
| Skladovanie | 17. 06. 2015 | — |
| Baliace činnosti, manipulácia s tovarom | 17. 06. 2015 | — |
| Prevádzkovanie výdajne stravy | 17. 06. 2015 | — |
| Výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobom (konzervovanie) | 17. 06. 2015 | — |
| Výroba nápojov | 17. 06. 2015 | — |
| Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 17. 06. 2015 | — |
| Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 17. 06. 2015 | — |
| Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 17. 06. 2015 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 17. 06. 2015 | — |
| Prevádzkovanie športových zariadení | 17. 06. 2015 | — |
| Poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť | 17. 06. 2015 | — |
| Montáž bezpečnostných dverí s menej ako 3-bodovým uzamykacím mechanizmom | 17. 06. 2015 | — |
| Donášková služba | 17. 06. 2015 | — |
| Služby požičovní | 17. 06. 2015 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022712571 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 24. 11. 2008 |
| daňové identifikačné číslo | 2022712571 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 2 859 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
2 859 €
▲ 180,6 %Aktíva
5 495 €
▲ 152,1 %Vlastné imanie
−15 301 €
▲ 15,7 %Zadlženosť
378,5 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1,94 mil. | 1,41 mil. | 2,1 tis. | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | 31,9 tis. | −21,2 tis. | −2,1 tis. | −3,5 tis. | 2,9 tis. |
| Aktíva | 673,4 tis. | 24,2 tis. | 599 | 2,2 tis. | 5,5 tis. |
| Vlastné imanie | 651,1 tis. | −11,8 tis. | −13,8 tis. | −18,2 tis. | −15,3 tis. |
| Daň z príjmu | 8,9 tis. | 4,9 tis. | 0 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 3,3 % | 148,5 % | 2 409,7 % | 933,0 % | 378,5 % |
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 2,9 tis.
- Aktíva
- 5,5 tis.
- Vlastné imanie
- −15,3 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 378,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −3,5 tis.
- Aktíva
- 2,2 tis.
- Vlastné imanie
- −18,2 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 933,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 2,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,1 tis.
- Aktíva
- 599
- Vlastné imanie
- −13,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 2 409,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 1,41 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −21,2 tis.
- Aktíva
- 24,2 tis.
- Vlastné imanie
- −11,8 tis.
- Daň z príjmu
- 4,9 tis.
- Zadlženosť
- 148,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 1,94 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 31,9 tis.
- Aktíva
- 673,4 tis.
- Vlastné imanie
- 651,1 tis.
- Daň z príjmu
- 8,9 tis.
- Zadlženosť
- 3,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.