Súhrn
- Vznik
- 18. 09. 200818 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 85 218 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- JAMATA s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 44384718
- daňové identifikačné číslo
- 2022683190
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022683190
- Sídlo
- Nálepkova 2411/3, 94701 Hurbanovo, Slovenská republika
- Územie
- Hurbanovookres KomárnoNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 18. 09. 2008
- V registri
- 18 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 37213/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 253104
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 18. 09. 2008 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidla | 18. 09. 2008 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb | 18. 09. 2008 | — |
| poľnohospodárstvo a lesníctvo vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom ich spracovania alebo ďalšieho predaja | 03. 05. 2014 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022683190 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 10. 2008 |
| daňové identifikačné číslo | 2022683190 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 zvýšila zisk o ▲149 % na 36 667 € a znížila tržby o ▼48 % na 85,2 tisíc eur.
Tržby
85 218 €
▼ 47,8 %Výsledok hospodárenia
36 667 €
▲ 148,5 %Aktíva
233 975 €
▼ 3,8 %Vlastné imanie
108 241 €
▲ 49,0 %Zadlženosť
49,1 %
Hrubá marža
54,5 %
Čistá marža
43,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 159,7 tis. | 263,5 tis. | 214,2 tis. | 163,1 tis. | 85,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 14,6 tis. | 11,5 tis. | 10,7 tis. | 14,8 tis. | 36,7 tis. |
| Aktíva | 488,6 tis. | 334,9 tis. | 308,8 tis. | 243,3 tis. | 234 tis. |
| Vlastné imanie | 35,7 tis. | 47,2 tis. | 57,9 tis. | 72,6 tis. | 108,2 tis. |
| Daň z príjmu | 4 tis. | 3,2 tis. | 1,9 tis. | 2,7 tis. | 9,8 tis. |
| Zadlženosť | 90,4 % | 82,6 % | 77,7 % | 65,6 % | 49,1 % |
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 85,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 36,7 tis.
- Aktíva
- 234 tis.
- Vlastné imanie
- 108,2 tis.
- Daň z príjmu
- 9,8 tis.
- Zadlženosť
- 49,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 163,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 14,8 tis.
- Aktíva
- 243,3 tis.
- Vlastné imanie
- 72,6 tis.
- Daň z príjmu
- 2,7 tis.
- Zadlženosť
- 65,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 214,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 10,7 tis.
- Aktíva
- 308,8 tis.
- Vlastné imanie
- 57,9 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 77,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 263,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 11,5 tis.
- Aktíva
- 334,9 tis.
- Vlastné imanie
- 47,2 tis.
- Daň z príjmu
- 3,2 tis.
- Zadlženosť
- 82,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 159,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 14,6 tis.
- Aktíva
- 488,6 tis.
- Vlastné imanie
- 35,7 tis.
- Daň z príjmu
- 4 tis.
- Zadlženosť
- 90,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.