Súhrn
- Vznik
- 26. 09. 200818 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 24 577 240 €2020
- Oznámenia
- 2020 oznámení vo Vestníku
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Globaltrading Slovakia, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 44377134
- daňové identifikačné číslo
- 2022685368
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- SNP 391/6, 04442 Rozhanovce, Slovenská republika
- Územie
- Rozhanovceokres Košice - okolieKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 26. 09. 2008
- V registri
- 18 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 58806/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 826665
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 26. 09. 2008 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 26. 09. 2008 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 26. 09. 2008 | — |
| ubytovacie služby bez poskytnutia pohostinských činností | 26. 09. 2008 | — |
| správa bytového/nebytového fondu | 26. 09. 2008 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 26. 09. 2008 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 26. 09. 2008 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 26. 09. 2008 | — |
| vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 26. 09. 2008 | — |
| reklamné a marketingové služby | 26. 09. 2008 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 20. 02. 2010 | — |
| prevádzkovanie výdajne stravy | 20. 02. 2010 | — |
| mäsiarstvo | 24. 09. 2016 | — |
| údenárska výroba | 24. 09. 2016 | — |
| výroba hotových jedál a polotovarov priemyselným spôsobom (konzervovaním) | 24. 09. 2016 | — |
| Chov vybraných druhov zvierat | 28. 03. 2017 | — |
| Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá | 28. 03. 2017 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 16. 10. 2018
- Oprávnená osoba
- JUDr. Alexandra Kučečková, notár · od 18. 02. 2023
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022685368 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 01. 2024 (rok porušenia 2022).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 04. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2020 znížila zisk o ▼20 % na 217 737 € a zvýšila tržby o ▲33 % na 24,58 mil. €.
Tržby
24 577 240 €
▲ 33,1 %Výsledok hospodárenia
217 737 €
▼ 19,6 %Aktíva
15 687 554 €
▲ 69,1 %Vlastné imanie
1 986 559 €
▲ 120,3 %Zadlženosť
77,9 %
Hrubá marža
1,1 %
Čistá marža
0,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1,35 mil. | 6,5 mil. | 12,6 mil. | 18,46 mil. | 24,58 mil. |
| Výsledok hospodárenia | 48,7 tis. | 113,6 tis. | 171,9 tis. | 270,7 tis. | 217,7 tis. |
| Aktíva | 1,07 mil. | 2,49 mil. | 4,14 mil. | 9,28 mil. | 15,69 mil. |
| Vlastné imanie | 47,8 tis. | 461,4 tis. | 643 tis. | 901,8 tis. | 1,99 mil. |
| Daň z príjmu | 16,3 tis. | 35,3 tis. | 47,5 tis. | 67,8 tis. | 62,6 tis. |
| Zadlženosť | 93,3 % | 81,1 % | 84,5 % | 90,3 % | 77,9 % |
aj 2014–2015 — v pláne Štandard
2020
- Tržby
- 24,58 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 217,7 tis.
- Aktíva
- 15,69 mil.
- Vlastné imanie
- 1,99 mil.
- Daň z príjmu
- 62,6 tis.
- Zadlženosť
- 77,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 18,46 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 270,7 tis.
- Aktíva
- 9,28 mil.
- Vlastné imanie
- 901,8 tis.
- Daň z príjmu
- 67,8 tis.
- Zadlženosť
- 90,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 12,6 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 171,9 tis.
- Aktíva
- 4,14 mil.
- Vlastné imanie
- 643 tis.
- Daň z príjmu
- 47,5 tis.
- Zadlženosť
- 84,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 6,5 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 113,6 tis.
- Aktíva
- 2,49 mil.
- Vlastné imanie
- 461,4 tis.
- Daň z príjmu
- 35,3 tis.
- Zadlženosť
- 81,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 1,35 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 48,7 tis.
- Aktíva
- 1,07 mil.
- Vlastné imanie
- 47,8 tis.
- Daň z príjmu
- 16,3 tis.
- Zadlženosť
- 93,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2015 — v pláne Štandard
05
Obchodný vestník
20 oznámení
01. 06. 2026
Oznámenie o zostavení zoznamu pohľadávok proti podstate a zámere zostaviť rozvrh z oddelenej podstaty konkurz
25. 03. 2026
Oznámenie o zostavení zoznamu pohľadávok proti podstate a zámere zostaviť rozvrh z oddelenej podstaty konkurz
25. 03. 2026
Vylúčenie súpisovej zložky majetku zo súpisu konkurz
10. 02. 2026
Oznámenie o zostavení zoznamu pohľadávok proti podstate a zámere zostaviť rozvrh z oddelenej podstaty konkurz
03. 02. 2026
Oznámenie o zostavení zoznamu pohľadávok proti podstate a zámere zostaviť rozvrh z oddelenej podstaty konkurz
03. 02. 2026
Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz
20. 01. 2026
Doplnenie súpisu všeobecnej podstaty konkurz
19. 12. 2025
Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz
16. 12. 2025
Doplnenie súpisu všeobecnej podstaty konkurz
11. 12. 2025
Oznámenie o zostavení zoznamu pohľadávok proti podstate a zámere zostaviť rozvrh z oddelenej podstaty konkurz
04. 12. 2025
Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz
19. 11. 2025
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
19. 11. 2025
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
19. 11. 2025
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
19. 11. 2025
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
02. 10. 2025
Doplnenie súpisu všeobecnej podstaty konkurz
18. 09. 2025
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
05. 08. 2025
Súpis všeobecnej podstaty konkurz
05. 08. 2025
Súpis oddelenej podstaty konkurz
05. 08. 2025
Súpis oddelenej podstaty konkurz
Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.
06
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
07
Prepojenia
08
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
09
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
| Obchodný vestník | Obchodný vestník | Podmienky Obchodného vestníka povinná doložka | justice.gov.sk/ov |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.