Súhrn
- Vznik
- 05. 09. 200818 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 99 095 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- CANTIERE GROUP, spol. s r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 44366264
- daňové identifikačné číslo
- 2022675765
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022675765
- Sídlo
- Vajanského 268/51, 90101 Malacky, Slovenská republika
- Územie
- Malackyokres MalackyBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 05. 09. 2008
- V registri
- 18 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 54272/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 625289
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), | 05. 09. 2008 | — |
| prenájom hnuteľných vecí, | 05. 09. 2008 | — |
| prenájom nehnuteľnosti spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom, | 05. 09. 2008 | — |
| poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt, | 05. 09. 2008 | — |
| reklamná, propagačná a inzertná činnosť, | 05. 09. 2008 | — |
| vedenie účtovníctva, | 05. 09. 2008 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov, | 05. 09. 2008 | — |
| faktoring a forfaiting, | 05. 09. 2008 | — |
| administratívne práce, | 05. 09. 2008 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby, | 05. 09. 2008 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien, | 05. 09. 2008 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov, | 05. 09. 2008 | — |
| nepravidelná osobná cestná motorová doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenie, | 05. 09. 2008 | — |
| čistiace a upratovacie služby, | 05. 09. 2008 | — |
| mechanické triedenie a mechanické úpravy súčiastok, častí strojov a zariadení, | 05. 09. 2008 | — |
| odevná výroba, | 05. 09. 2008 | — |
| výroba jednoduchých výrobkov z kovu, | 05. 09. 2008 | — |
| prípravné práce pri oprave a údržbe pracovných strojov, | 05. 09. 2008 | — |
| podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom, | 05. 09. 2008 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, | 05. 09. 2008 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, | 05. 09. 2008 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby, | 05. 09. 2008 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb, | 05. 09. 2008 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022675765 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 17. 09. 2008 |
| daňové identifikačné číslo | 2022675765 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲126 % na 6 767 € a zvýšila tržby o ▲37 % na 99,1 tisíc eur.
Tržby
99 095 €
▲ 36,9 %Výsledok hospodárenia
6 767 €
▲ 126,2 %Aktíva
36 902 €
▼ 65,8 %Vlastné imanie
13 497 €
▲ 100,6 %Zadlženosť
63,4 %
Hrubá marža
7,8 %
Čistá marža
6,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 82,1 tis. | 94,8 tis. | 74,4 tis. | 72,4 tis. | 99,1 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 3,9 tis. | 1,6 tis. | 4,7 tis. | 3 tis. | 6,8 tis. |
| Aktíva | 166 tis. | 146,8 tis. | 138,2 tis. | 107,9 tis. | 36,9 tis. |
| Vlastné imanie | 9 | 1,6 tis. | 3,7 tis. | 6,7 tis. | 13,5 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 251 | 960 | 960 |
| Zadlženosť | 100,0 % | 98,9 % | 97,3 % | 93,8 % | 63,4 % |
aj 2015–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 99,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,8 tis.
- Aktíva
- 36,9 tis.
- Vlastné imanie
- 13,5 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 63,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 72,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3 tis.
- Aktíva
- 107,9 tis.
- Vlastné imanie
- 6,7 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 93,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 74,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,7 tis.
- Aktíva
- 138,2 tis.
- Vlastné imanie
- 3,7 tis.
- Daň z príjmu
- 251
- Zadlženosť
- 97,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 94,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,6 tis.
- Aktíva
- 146,8 tis.
- Vlastné imanie
- 1,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 98,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 82,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,9 tis.
- Aktíva
- 166 tis.
- Vlastné imanie
- 9
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 100,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2015–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.