prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

PS STYX s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 44360193aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
01. 09. 200818 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
108 934 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
PS STYX s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
44360193
daňové identifikačné číslo
2022675248
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022675248
Sídlo
Nábrežie Sv. Cyrila 359/24, 97101 Prievidza, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
01. 09. 2008
V registri
18 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 20613/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
255760
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)01. 09. 2008—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu01. 09. 2008—
reklamné a marketingové služby01. 09. 2008—
Prevádzkovanie pohrebiska15. 11. 2014—
Prevádzkovanie pohrebnej služby15. 11. 2014—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022675248: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022675248: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022675248IČ DPH SK2022675248Obdobia daňových registráciíDIČ 2022675248: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022675248: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022675248IČ DPH SK2022675248Obdobia daňových registráciíDIČ 2022675248: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022675248: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022675248IČ DPH SK2022675248
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202267524811. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 02. 02. 2022
daňové identifikačné číslo202267524810. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 30. 10. 2025, rok porušenia 2025).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 05. 10. 2026, naposledy v zozname 29. 09. 2026.Finančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 05. 10. 2026, naposledy v zozname 29. 09. 2026.Finančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 05. 10. 2026, naposledy v zozname 29. 09. 2026.Finančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňa11. 09. 2026 – 05. 10. 2026 ukončené29. 09. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 8 819 € a zvýšila tržby o ▲48 % na 108,9 tisíc eur.

Tržby

108 934 €

▲ 47,9 %

Výsledok hospodárenia

8 819 €

▲ 126,3 %

Aktíva

103 327 €

▼ 19,5 %

Vlastné imanie

19 650 €

▲ 81,4 %

Zadlženosť

81,0 %

Hrubá marža

10,7 %

Čistá marža

8,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 68 231 €. 2022: tržby 46 106 €. 2023: tržby 86 384 €. 2024: tržby 73 636 €. 2025: tržby 108 934 €.200 tis.100 tis.068,2 tis.46,1 tis.86,4 tis.73,6 tis.108,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 68 231 €. 2022: tržby 46 106 €. 2023: tržby 86 384 €. 2024: tržby 73 636 €. 2025: tržby 108 934 €.200 tis.100 tis.068,2 tis.46,1 tis.86,4 tis.73,6 tis.108,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 68 231 €. 2022: tržby 46 106 €. 2023: tržby 86 384 €. 2024: tržby 73 636 €. 2025: tržby 108 934 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 562 €. 2022: výsledok hospodárenia 14 958 €. 2023: výsledok hospodárenia 11 609 €. 2024: výsledok hospodárenia −33 493 €. 2025: výsledok hospodárenia 8 819 €.20 tis.0−50 tis.+562+15 tis.+11,6 tis.−33,5 tis.+8,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 562 €. 2022: výsledok hospodárenia 14 958 €. 2023: výsledok hospodárenia 11 609 €. 2024: výsledok hospodárenia −33 493 €. 2025: výsledok hospodárenia 8 819 €.20 tis.0−50 tis.+562+15 tis.+11,6 tis.−33,5 tis.+8,8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 562 €. 2022: výsledok hospodárenia 14 958 €. 2023: výsledok hospodárenia 11 609 €. 2024: výsledok hospodárenia −33 493 €. 2025: výsledok hospodárenia 8 819 €.20 tis.0−50 tis.+562202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 38 631 €, vlastné imanie −5 292 €. 2022: aktíva 74 145 €, vlastné imanie 32 716 €. 2023: aktíva 103 443 €, vlastné imanie 44 325 €. 2024: aktíva 128 303 €, vlastné imanie 10 831 €. 2025: aktíva 103 327 €, vlastné imanie 19 650 €.200 tis.0−10 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 38 631 €, vlastné imanie −5 292 €. 2022: aktíva 74 145 €, vlastné imanie 32 716 €. 2023: aktíva 103 443 €, vlastné imanie 44 325 €. 2024: aktíva 128 303 €, vlastné imanie 10 831 €. 2025: aktíva 103 327 €, vlastné imanie 19 650 €.200 tis.0−10 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 38 631 €, vlastné imanie −5 292 €. 2022: aktíva 74 145 €, vlastné imanie 32 716 €. 2023: aktíva 103 443 €, vlastné imanie 44 325 €. 2024: aktíva 128 303 €, vlastné imanie 10 831 €. 2025: aktíva 103 327 €, vlastné imanie 19 650 €.200 tis.0−10 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 21 551 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 867 €, finančné účty 10 213 €. 2022: dlhodobý majetok 25 351 €, zásoby 18 065 €, pohľadávky 24 049 €, finančné účty 6 680 €. 2023: dlhodobý majetok 19 204 €, zásoby 18 065 €, pohľadávky 22 742 €, finančné účty 43 432 €. 2024: dlhodobý majetok 50 627 €, zásoby 18 065 €, pohľadávky 24 316 €, finančné účty 35 295 €. 2025: dlhodobý majetok 28 273 €, zásoby 18 065 €, pohľadávky 42 556 €, finančné účty 14 433 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 21 551 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 867 €, finančné účty 10 213 €. 2022: dlhodobý majetok 25 351 €, zásoby 18 065 €, pohľadávky 24 049 €, finančné účty 6 680 €. 2023: dlhodobý majetok 19 204 €, zásoby 18 065 €, pohľadávky 22 742 €, finančné účty 43 432 €. 2024: dlhodobý majetok 50 627 €, zásoby 18 065 €, pohľadávky 24 316 €, finančné účty 35 295 €. 2025: dlhodobý majetok 28 273 €, zásoby 18 065 €, pohľadávky 42 556 €, finančné účty 14 433 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 21 551 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 867 €, finančné účty 10 213 €. 2022: dlhodobý majetok 25 351 €, zásoby 18 065 €, pohľadávky 24 049 €, finančné účty 6 680 €. 2023: dlhodobý majetok 19 204 €, zásoby 18 065 €, pohľadávky 22 742 €, finančné účty 43 432 €. 2024: dlhodobý majetok 50 627 €, zásoby 18 065 €, pohľadávky 24 316 €, finančné účty 35 295 €. 2025: dlhodobý majetok 28 273 €, zásoby 18 065 €, pohľadávky 42 556 €, finančné účty 14 433 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −5 292 €, dlhodobé záväzky 19 098 €, krátkodobé záväzky 24 825 €. 2022: vlastné imanie 32 716 €, dlhodobé záväzky 16 974 €, krátkodobé záväzky 24 455 €. 2023: vlastné imanie 44 325 €, dlhodobé záväzky 14 127 €, krátkodobé záväzky 44 991 €. 2024: vlastné imanie 10 831 €, dlhodobé záväzky 31 523 €, krátkodobé záväzky 85 949 €. 2025: vlastné imanie 19 650 €, dlhodobé záväzky 25 446 €, krátkodobé záväzky 58 231 €.200 tis.0−10 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −5 292 €, dlhodobé záväzky 19 098 €, krátkodobé záväzky 24 825 €. 2022: vlastné imanie 32 716 €, dlhodobé záväzky 16 974 €, krátkodobé záväzky 24 455 €. 2023: vlastné imanie 44 325 €, dlhodobé záväzky 14 127 €, krátkodobé záväzky 44 991 €. 2024: vlastné imanie 10 831 €, dlhodobé záväzky 31 523 €, krátkodobé záväzky 85 949 €. 2025: vlastné imanie 19 650 €, dlhodobé záväzky 25 446 €, krátkodobé záväzky 58 231 €.200 tis.0−10 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −5 292 €, dlhodobé záväzky 19 098 €, krátkodobé záväzky 24 825 €. 2022: vlastné imanie 32 716 €, dlhodobé záväzky 16 974 €, krátkodobé záväzky 24 455 €. 2023: vlastné imanie 44 325 €, dlhodobé záväzky 14 127 €, krátkodobé záväzky 44 991 €. 2024: vlastné imanie 10 831 €, dlhodobé záväzky 31 523 €, krátkodobé záväzky 85 949 €. 2025: vlastné imanie 19 650 €, dlhodobé záväzky 25 446 €, krátkodobé záväzky 58 231 €.200 tis.0−10 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 328 €. 2022: daň z príjmu 2 871 €. 2023: daň z príjmu 3 363 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 2 825 €.5 tis.2,5 tis.03282,9 tis.3,4 tis.9602,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 328 €. 2022: daň z príjmu 2 871 €. 2023: daň z príjmu 3 363 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 2 825 €.5 tis.2,5 tis.03282,9 tis.3,4 tis.9602,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 328 €. 2022: daň z príjmu 2 871 €. 2023: daň z príjmu 3 363 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 2 825 €.5 tis.2,5 tis.0328202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby68,2 tis.46,1 tis.86,4 tis.73,6 tis.108,9 tis.
Výsledok hospodárenia56215 tis.11,6 tis.−33,5 tis.8,8 tis.
Aktíva38,6 tis.74,1 tis.103,4 tis.128,3 tis.103,3 tis.
Vlastné imanie−5,3 tis.32,7 tis.44,3 tis.10,8 tis.19,6 tis.
Daň z príjmu3282,9 tis.3,4 tis.9602,8 tis.
Zadlženosť113,7 %55,9 %57,2 %91,6 %81,0 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
108,9 tis.
Výsledok hospodárenia
8,8 tis.
Aktíva
103,3 tis.
Vlastné imanie
19,6 tis.
Daň z príjmu
2,8 tis.
Zadlženosť
81,0 %

2024

Tržby
73,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−33,5 tis.
Aktíva
128,3 tis.
Vlastné imanie
10,8 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
91,6 %

2023

Tržby
86,4 tis.
Výsledok hospodárenia
11,6 tis.
Aktíva
103,4 tis.
Vlastné imanie
44,3 tis.
Daň z príjmu
3,4 tis.
Zadlženosť
57,2 %

2022

Tržby
46,1 tis.
Výsledok hospodárenia
15 tis.
Aktíva
74,1 tis.
Vlastné imanie
32,7 tis.
Daň z príjmu
2,9 tis.
Zadlženosť
55,9 %

2021

Tržby
68,2 tis.
Výsledok hospodárenia
562
Aktíva
38,6 tis.
Vlastné imanie
−5,3 tis.
Daň z príjmu
328
Zadlženosť
113,7 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API