Súhrn
- Vznik
- 28. 08. 200818 rokov 2 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 50 377 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Marián Buška, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 44356668
- daňové identifikačné číslo
- 2022676040
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022676040
- Sídlo
- Sladová 157/14, 92221 Moravany nad Váhom, Slovenská republika
- Územie
- Moravany nad Váhomokres PiešťanyTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 28. 08. 2008
- V registri
- 18 rokov 2 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 22474/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 917642
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 28. 08. 2008 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 28. 08. 2008 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 28. 08. 2008 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb | 28. 08. 2008 | — |
| podnikateľské poradenstvo | 28. 08. 2008 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022676040 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 11. 02. 2022 |
| daňové identifikačné číslo | 2022676040 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼7 % na 4 100 € a zvýšila tržby o ▲21 % na 50,4 tisíc eur.
Tržby
50 377 €
▲ 21,2 %Výsledok hospodárenia
4 100 €
▼ 6,9 %Aktíva
16 806 €
▲ 35,3 %Vlastné imanie
12 258 €
▲ 50,3 %Zadlženosť
27,1 %
Hrubá marža
9,0 %
Čistá marža
8,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 57,3 tis. | 6,3 tis. | 28,6 tis. | 41,6 tis. | 50,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 4,1 tis. | −5,7 tis. | 3,2 tis. | 4,4 tis. | 4,1 tis. |
| Aktíva | 8,7 tis. | 2,1 tis. | 7,1 tis. | 12,4 tis. | 16,8 tis. |
| Vlastné imanie | 6,3 tis. | 581 | 3,8 tis. | 8,2 tis. | 12,3 tis. |
| Daň z príjmu | 1,1 tis. | 0 | 0 | 606 | 456 |
| Zadlženosť | 28,4 % | 72,3 % | 47,0 % | 34,3 % | 27,1 % |
aj 2015–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 50,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,1 tis.
- Aktíva
- 16,8 tis.
- Vlastné imanie
- 12,3 tis.
- Daň z príjmu
- 456
- Zadlženosť
- 27,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 41,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,4 tis.
- Aktíva
- 12,4 tis.
- Vlastné imanie
- 8,2 tis.
- Daň z príjmu
- 606
- Zadlženosť
- 34,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 28,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,2 tis.
- Aktíva
- 7,1 tis.
- Vlastné imanie
- 3,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 47,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 6,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −5,7 tis.
- Aktíva
- 2,1 tis.
- Vlastné imanie
- 581
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 72,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 57,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,1 tis.
- Aktíva
- 8,7 tis.
- Vlastné imanie
- 6,3 tis.
- Daň z príjmu
- 1,1 tis.
- Zadlženosť
- 28,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2015–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.