prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Motorex Slovensko s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 44350902aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
18. 09. 200818 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Motorex Slovensko s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
44350902
daňové identifikačné číslo
2022689867
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Werferova 3782/6, 04011 Košice - mestská časť Juh, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
18. 09. 2008
V registri
18 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 22497/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
742663
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)18. 09. 2008—
spracovanie a konzervovanie, zemiakov, ovocia a zeleniny18. 09. 2008—
textilná výroba18. 09. 2008—
opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva18. 09. 2008—
prípravné práce k realizácii stavby18. 09. 2008—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov18. 09. 2008—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu18. 09. 2008—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb18. 09. 2008—
údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla18. 09. 2008—
skladovanie18. 09. 2008—
ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností18. 09. 2008—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu18. 09. 2008—
počítačové služby18. 09. 2008—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov18. 09. 2008—
finančný leasing18. 09. 2008—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom18. 09. 2008—
prenájom hnuteľných vecí18. 09. 2008—
administratívne služby18. 09. 2008—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov18. 09. 2008—
organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí18. 09. 2008—
čistiace a upratovacie služby18. 09. 2008—
reklamné a marketingové služby18. 09. 2008—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022689867: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022689867Obdobia daňových registráciíDIČ 2022689867: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022689867Obdobia daňových registráciíDIČ 2022689867: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022689867
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202268986710. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 prehĺbila stratu na −6 040 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

−6 040 €

▼ 31,7 %

Aktíva

338 €

▼ 42,7 %

Vlastné imanie

−23 542 €

▼ 34,5 %

Zadlženosť

7 065,1 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 530 698 €. 2020: tržby 394 424 €. 2021: tržby 254 906 €. 2022: tržby 2 156 €. 2023: tržby 0 €.1 mil.500 tis.0530,7 tis.394,4 tis.254,9 tis.2,2 tis.020192020202120222023Tržby2019: tržby 530 698 €. 2020: tržby 394 424 €. 2021: tržby 254 906 €. 2022: tržby 2 156 €. 2023: tržby 0 €.1 mil.500 tis.0530,7 tis.394,4 tis.254,9 tis.2,2 tis.020192020202120222023Tržby2019: tržby 530 698 €. 2020: tržby 394 424 €. 2021: tržby 254 906 €. 2022: tržby 2 156 €. 2023: tržby 0 €.1 mil.500 tis.00201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 5 471 €. 2020: výsledok hospodárenia −12 657 €. 2021: výsledok hospodárenia −19 969 €. 2022: výsledok hospodárenia −4 587 €. 2023: výsledok hospodárenia −6 040 €.10 tis.0−20 tis.+5,5 tis.−12,7 tis.−20 tis.−4,6 tis.−6 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 5 471 €. 2020: výsledok hospodárenia −12 657 €. 2021: výsledok hospodárenia −19 969 €. 2022: výsledok hospodárenia −4 587 €. 2023: výsledok hospodárenia −6 040 €.10 tis.0−20 tis.+5,5 tis.−12,7 tis.−20 tis.−4,6 tis.−6 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 5 471 €. 2020: výsledok hospodárenia −12 657 €. 2021: výsledok hospodárenia −19 969 €. 2022: výsledok hospodárenia −4 587 €. 2023: výsledok hospodárenia −6 040 €.10 tis.0−20 tis.201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 164 865 €, vlastné imanie −41 823 €. 2020: aktíva 132 642 €, vlastné imanie −59 951 €. 2021: aktíva 3 596 €, vlastné imanie −12 914 €. 2022: aktíva 590 €, vlastné imanie −17 501 €. 2023: aktíva 338 €, vlastné imanie −23 542 €.200 tis.0−100 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 164 865 €, vlastné imanie −41 823 €. 2020: aktíva 132 642 €, vlastné imanie −59 951 €. 2021: aktíva 3 596 €, vlastné imanie −12 914 €. 2022: aktíva 590 €, vlastné imanie −17 501 €. 2023: aktíva 338 €, vlastné imanie −23 542 €.200 tis.0−100 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 164 865 €, vlastné imanie −41 823 €. 2020: aktíva 132 642 €, vlastné imanie −59 951 €. 2021: aktíva 3 596 €, vlastné imanie −12 914 €. 2022: aktíva 590 €, vlastné imanie −17 501 €. 2023: aktíva 338 €, vlastné imanie −23 542 €.200 tis.0−100 tis.20192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 13 099 €, zásoby 80 946 €, pohľadávky 641 €, finančné účty 70 179 €. 2020: dlhodobý majetok 22 620 €, zásoby 105 538 €, pohľadávky 3 484 €, finančné účty 1 000 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 454 €, finančné účty 1 142 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 37 €, finančné účty 553 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 €, finančné účty 322 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 13 099 €, zásoby 80 946 €, pohľadávky 641 €, finančné účty 70 179 €. 2020: dlhodobý majetok 22 620 €, zásoby 105 538 €, pohľadávky 3 484 €, finančné účty 1 000 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 454 €, finančné účty 1 142 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 37 €, finančné účty 553 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 €, finančné účty 322 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 13 099 €, zásoby 80 946 €, pohľadávky 641 €, finančné účty 70 179 €. 2020: dlhodobý majetok 22 620 €, zásoby 105 538 €, pohľadávky 3 484 €, finančné účty 1 000 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 454 €, finančné účty 1 142 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 37 €, finančné účty 553 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 €, finančné účty 322 €.200 tis.100 tis.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −41 823 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 206 688 €. 2020: vlastné imanie −59 951 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 192 593 €. 2021: vlastné imanie −12 914 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 16 510 €. 2022: vlastné imanie −17 501 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 091 €. 2023: vlastné imanie −23 542 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 23 880 €.250 tis.0−100 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −41 823 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 206 688 €. 2020: vlastné imanie −59 951 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 192 593 €. 2021: vlastné imanie −12 914 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 16 510 €. 2022: vlastné imanie −17 501 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 091 €. 2023: vlastné imanie −23 542 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 23 880 €.250 tis.0−100 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −41 823 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 206 688 €. 2020: vlastné imanie −59 951 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 192 593 €. 2021: vlastné imanie −12 914 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 16 510 €. 2022: vlastné imanie −17 501 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 091 €. 2023: vlastné imanie −23 542 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 23 880 €.250 tis.0−100 tis.20192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 2 229 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.2,5 tis.1,3 tis.02,2 tis.000020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 2 229 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.2,5 tis.1,3 tis.02,2 tis.000020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 2 229 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.2,5 tis.1,3 tis.000201920212023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby530,7 tis.394,4 tis.254,9 tis.2,2 tis.0
Výsledok hospodárenia5,5 tis.−12,7 tis.−20 tis.−4,6 tis.−6 tis.
Aktíva164,9 tis.132,6 tis.3,6 tis.590338
Vlastné imanie−41,8 tis.−60 tis.−12,9 tis.−17,5 tis.−23,5 tis.
Daň z príjmu2,2 tis.0000
Zadlženosť125,4 %145,2 %459,1 %3 066,3 %7 065,1 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−6 tis.
Aktíva
338
Vlastné imanie
−23,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
7 065,1 %

2022

Tržby
2,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−4,6 tis.
Aktíva
590
Vlastné imanie
−17,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
3 066,3 %

2021

Tržby
254,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−20 tis.
Aktíva
3,6 tis.
Vlastné imanie
−12,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
459,1 %

2020

Tržby
394,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−12,7 tis.
Aktíva
132,6 tis.
Vlastné imanie
−60 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
145,2 %

2019

Tržby
530,7 tis.
Výsledok hospodárenia
5,5 tis.
Aktíva
164,9 tis.
Vlastné imanie
−41,8 tis.
Daň z príjmu
2,2 tis.
Zadlženosť
125,4 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API