prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

PEVON s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 44348185aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
16. 08. 200818 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
198 920 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
PEVON s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
44348185
daňové identifikačné číslo
2022665018
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Lermontovova 3, 81105 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
16. 08. 2008
V registri
18 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 166326/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
327747
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)16. 08. 2008—
prípravné práce k realizácii stavby16. 08. 2008—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu16. 08. 2008—
reklamné a marketingové služby16. 08. 2008—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla16. 08. 2008—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom16. 08. 2008—
vedenie účtovníctva16. 08. 2008—
organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí16. 08. 2008—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022665018: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022665018Obdobia daňových registráciíDIČ 2022665018: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022665018Obdobia daňových registráciíDIČ 2022665018: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022665018
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202266501810. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 27. 04. 2023 (rok porušenia 2022).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 sa zo straty dostalo na zisk 1 120 € a zvýšila tržby o ▲18 183 % na 198,9 tisíc eur.

Tržby

198 920 €

▲ 18 183,1 %

Výsledok hospodárenia

1 120 €

▲ 101,7 %

Aktíva

59 550 €

▲ 224,6 %

Vlastné imanie

−149 958 €

▲ 0,7 %

Zadlženosť

351,8 %

Hrubá marža

0,7 %

Čistá marža

0,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 0 €. 2018: tržby 880 €. 2019: tržby 949 €. 2020: tržby 1 088 €. 2021: tržby 198 920 €.200 tis.100 tis.008809491,1 tis.198,9 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 0 €. 2018: tržby 880 €. 2019: tržby 949 €. 2020: tržby 1 088 €. 2021: tržby 198 920 €.200 tis.100 tis.008809491,1 tis.198,9 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 0 €. 2018: tržby 880 €. 2019: tržby 949 €. 2020: tržby 1 088 €. 2021: tržby 198 920 €.200 tis.100 tis.00949201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −3 071 €. 2018: výsledok hospodárenia 345 €. 2019: výsledok hospodárenia −84 570 €. 2020: výsledok hospodárenia −64 131 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 120 €.2 tis.0−100 tis.−3,1 tis.+345−84,6 tis.−64,1 tis.+1,1 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −3 071 €. 2018: výsledok hospodárenia 345 €. 2019: výsledok hospodárenia −84 570 €. 2020: výsledok hospodárenia −64 131 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 120 €.2 tis.0−100 tis.−3,1 tis.+345−84,6 tis.−64,1 tis.+1,1 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −3 071 €. 2018: výsledok hospodárenia 345 €. 2019: výsledok hospodárenia −84 570 €. 2020: výsledok hospodárenia −64 131 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 120 €.2 tis.0−100 tis.201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 171 941 €, vlastné imanie −19 569 €. 2018: aktíva 170 418 €, vlastné imanie −14 223 €. 2019: aktíva 85 729 €, vlastné imanie −92 255 €. 2020: aktíva 18 348 €, vlastné imanie −151 077 €. 2021: aktíva 59 550 €, vlastné imanie −149 958 €.200 tis.0−200 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 171 941 €, vlastné imanie −19 569 €. 2018: aktíva 170 418 €, vlastné imanie −14 223 €. 2019: aktíva 85 729 €, vlastné imanie −92 255 €. 2020: aktíva 18 348 €, vlastné imanie −151 077 €. 2021: aktíva 59 550 €, vlastné imanie −149 958 €.200 tis.0−200 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 171 941 €, vlastné imanie −19 569 €. 2018: aktíva 170 418 €, vlastné imanie −14 223 €. 2019: aktíva 85 729 €, vlastné imanie −92 255 €. 2020: aktíva 18 348 €, vlastné imanie −151 077 €. 2021: aktíva 59 550 €, vlastné imanie −149 958 €.200 tis.0−200 tis.20172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 13 050 €, zásoby 155 953 €, pohľadávky 2 065 €, finančné účty 873 €. 2018: dlhodobý majetok 13 050 €, zásoby 155 115 €, pohľadávky 1 380 €, finančné účty 873 €. 2019: dlhodobý majetok 13 050 €, zásoby 69 611 €, pohľadávky 2 195 €, finančné účty 873 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 17 475 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 873 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 17 475 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 42 075 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 13 050 €, zásoby 155 953 €, pohľadávky 2 065 €, finančné účty 873 €. 2018: dlhodobý majetok 13 050 €, zásoby 155 115 €, pohľadávky 1 380 €, finančné účty 873 €. 2019: dlhodobý majetok 13 050 €, zásoby 69 611 €, pohľadávky 2 195 €, finančné účty 873 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 17 475 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 873 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 17 475 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 42 075 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 13 050 €, zásoby 155 953 €, pohľadávky 2 065 €, finančné účty 873 €. 2018: dlhodobý majetok 13 050 €, zásoby 155 115 €, pohľadávky 1 380 €, finančné účty 873 €. 2019: dlhodobý majetok 13 050 €, zásoby 69 611 €, pohľadávky 2 195 €, finančné účty 873 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 17 475 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 873 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 17 475 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 42 075 €.200 tis.100 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −19 569 €, dlhodobé záväzky 187 000 €, krátkodobé záväzky 4 510 €. 2018: vlastné imanie −14 223 €, dlhodobé záväzky 182 000 €, krátkodobé záväzky 2 641 €. 2019: vlastné imanie −92 255 €, dlhodobé záväzky 177 000 €, krátkodobé záväzky 984 €. 2020: vlastné imanie −151 077 €, dlhodobé záväzky 168 500 €, krátkodobé záväzky 925 €. 2021: vlastné imanie −149 958 €, dlhodobé záväzky 168 525 €, krátkodobé záväzky 40 983 €.250 tis.0−200 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −19 569 €, dlhodobé záväzky 187 000 €, krátkodobé záväzky 4 510 €. 2018: vlastné imanie −14 223 €, dlhodobé záväzky 182 000 €, krátkodobé záväzky 2 641 €. 2019: vlastné imanie −92 255 €, dlhodobé záväzky 177 000 €, krátkodobé záväzky 984 €. 2020: vlastné imanie −151 077 €, dlhodobé záväzky 168 500 €, krátkodobé záväzky 925 €. 2021: vlastné imanie −149 958 €, dlhodobé záväzky 168 525 €, krátkodobé záväzky 40 983 €.250 tis.0−200 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −19 569 €, dlhodobé záväzky 187 000 €, krátkodobé záväzky 4 510 €. 2018: vlastné imanie −14 223 €, dlhodobé záväzky 182 000 €, krátkodobé záväzky 2 641 €. 2019: vlastné imanie −92 255 €, dlhodobé záväzky 177 000 €, krátkodobé záväzky 984 €. 2020: vlastné imanie −151 077 €, dlhodobé záväzky 168 500 €, krátkodobé záväzky 925 €. 2021: vlastné imanie −149 958 €, dlhodobé záväzky 168 525 €, krátkodobé záväzky 40 983 €.250 tis.0−200 tis.20172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 92 €. 2019: daň z príjmu 8 €. 2020: daň z príjmu 8 €. 2021: daň z príjmu 298 €.1 tis.5000960928829820172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 92 €. 2019: daň z príjmu 8 €. 2020: daň z príjmu 8 €. 2021: daň z príjmu 298 €.1 tis.5000960928829820172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 92 €. 2019: daň z príjmu 8 €. 2020: daň z príjmu 8 €. 2021: daň z príjmu 298 €.1 tis.5000960928829820172018201920202021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby08809491,1 tis.198,9 tis.
Výsledok hospodárenia−3,1 tis.345−84,6 tis.−64,1 tis.1,1 tis.
Aktíva171,9 tis.170,4 tis.85,7 tis.18,3 tis.59,5 tis.
Vlastné imanie−19,6 tis.−14,2 tis.−92,3 tis.−151,1 tis.−150 tis.
Daň z príjmu9609288298
Zadlženosť111,4 %108,3 %207,6 %923,4 %351,8 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
198,9 tis.
Výsledok hospodárenia
1,1 tis.
Aktíva
59,5 tis.
Vlastné imanie
−150 tis.
Daň z príjmu
298
Zadlženosť
351,8 %

2020

Tržby
1,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−64,1 tis.
Aktíva
18,3 tis.
Vlastné imanie
−151,1 tis.
Daň z príjmu
8
Zadlženosť
923,4 %

2019

Tržby
949
Výsledok hospodárenia
−84,6 tis.
Aktíva
85,7 tis.
Vlastné imanie
−92,3 tis.
Daň z príjmu
8
Zadlženosť
207,6 %

2018

Tržby
880
Výsledok hospodárenia
345
Aktíva
170,4 tis.
Vlastné imanie
−14,2 tis.
Daň z príjmu
92
Zadlženosť
108,3 %

2017

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−3,1 tis.
Aktíva
171,9 tis.
Vlastné imanie
−19,6 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
111,4 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API