prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

P.H.Co, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 44342527aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
12. 08. 200818 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno5 zdrojov · od 31. 07. 2026
Tržby
79 419 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
P.H.Co, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
44342527
daňové identifikačné číslo
2022673961
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
251, 05323 Rudňany, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
12. 08. 2008
V registri
18 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 52237/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
658238
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)12. 08. 2008—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu12. 08. 2008—
vykonávanie odťahovej služby12. 08. 2008—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu12. 08. 2008—
prevádzkovanie odstavných plôch pre motorové vozidlá12. 08. 2008—
prípravné práce k realizácii stavby04. 12. 2020—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien04. 12. 2020—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov04. 12. 2020—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022673961: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022673961Obdobia daňových registráciíDIČ 2022673961: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022673961Obdobia daňových registráciíDIČ 2022673961: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022673961
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202267396110. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 26. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený26. 10. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 prepadlo do straty −56 568 € a zvýšila tržby o ▲17 % na 79,4 tisíc eur.

Tržby

79 419 €

▲ 16,7 %

Výsledok hospodárenia

−56 568 €

▼ 371,8 %

Aktíva

27 044 €

▼ 72,1 %

Vlastné imanie

21 556 €

▼ 72,4 %

Zadlženosť

20,3 %

Hrubá marža

−70,8 %

Čistá marža

−71,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 38 294 €. 2020: tržby 28 819 €. 2021: tržby 933 €. 2022: tržby 68 030 €. 2023: tržby 79 419 €.100 tis.50 tis.038,3 tis.28,8 tis.93368 tis.79,4 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 38 294 €. 2020: tržby 28 819 €. 2021: tržby 933 €. 2022: tržby 68 030 €. 2023: tržby 79 419 €.100 tis.50 tis.038,3 tis.28,8 tis.93368 tis.79,4 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 38 294 €. 2020: tržby 28 819 €. 2021: tržby 933 €. 2022: tržby 68 030 €. 2023: tržby 79 419 €.100 tis.50 tis.0933201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −10 544 €. 2020: výsledok hospodárenia −9 938 €. 2021: výsledok hospodárenia −9 730 €. 2022: výsledok hospodárenia 20 815 €. 2023: výsledok hospodárenia −56 568 €.25 tis.0−100 tis.−10,5 tis.−9,9 tis.−9,7 tis.+20,8 tis.−56,6 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −10 544 €. 2020: výsledok hospodárenia −9 938 €. 2021: výsledok hospodárenia −9 730 €. 2022: výsledok hospodárenia 20 815 €. 2023: výsledok hospodárenia −56 568 €.25 tis.0−100 tis.−10,5 tis.−9,9 tis.−9,7 tis.+20,8 tis.−56,6 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −10 544 €. 2020: výsledok hospodárenia −9 938 €. 2021: výsledok hospodárenia −9 730 €. 2022: výsledok hospodárenia 20 815 €. 2023: výsledok hospodárenia −56 568 €.25 tis.0−100 tis.201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 82 120 €, vlastné imanie 1 494 €. 2020: aktíva 67 687 €, vlastné imanie 62 100 €. 2021: aktíva 64 138 €, vlastné imanie 57 309 €. 2022: aktíva 97 068 €, vlastné imanie 78 124 €. 2023: aktíva 27 044 €, vlastné imanie 21 556 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 82 120 €, vlastné imanie 1 494 €. 2020: aktíva 67 687 €, vlastné imanie 62 100 €. 2021: aktíva 64 138 €, vlastné imanie 57 309 €. 2022: aktíva 97 068 €, vlastné imanie 78 124 €. 2023: aktíva 27 044 €, vlastné imanie 21 556 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 82 120 €, vlastné imanie 1 494 €. 2020: aktíva 67 687 €, vlastné imanie 62 100 €. 2021: aktíva 64 138 €, vlastné imanie 57 309 €. 2022: aktíva 97 068 €, vlastné imanie 78 124 €. 2023: aktíva 27 044 €, vlastné imanie 21 556 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 73 443 €, zásoby 5 180 €, pohľadávky 266 €, finančné účty 3 111 €. 2020: dlhodobý majetok 65 208 €, zásoby 1 733 €, pohľadávky 26 €, finančné účty 597 €. 2021: dlhodobý majetok 61 281 €, zásoby 1 896 €, pohľadávky 259 €, finančné účty 702 €. 2022: dlhodobý majetok 57 355 €, zásoby 253 €, pohľadávky 37 962 €, finančné účty 1 498 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 27 044 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 73 443 €, zásoby 5 180 €, pohľadávky 266 €, finančné účty 3 111 €. 2020: dlhodobý majetok 65 208 €, zásoby 1 733 €, pohľadávky 26 €, finančné účty 597 €. 2021: dlhodobý majetok 61 281 €, zásoby 1 896 €, pohľadávky 259 €, finančné účty 702 €. 2022: dlhodobý majetok 57 355 €, zásoby 253 €, pohľadávky 37 962 €, finančné účty 1 498 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 27 044 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 73 443 €, zásoby 5 180 €, pohľadávky 266 €, finančné účty 3 111 €. 2020: dlhodobý majetok 65 208 €, zásoby 1 733 €, pohľadávky 26 €, finančné účty 597 €. 2021: dlhodobý majetok 61 281 €, zásoby 1 896 €, pohľadávky 259 €, finančné účty 702 €. 2022: dlhodobý majetok 57 355 €, zásoby 253 €, pohľadávky 37 962 €, finančné účty 1 498 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 27 044 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 1 494 €, dlhodobé záväzky 63 424 €, krátkodobé záväzky 1 969 €. 2020: vlastné imanie 62 100 €, dlhodobé záväzky 384 €, krátkodobé záväzky 5 203 €. 2021: vlastné imanie 57 309 €, dlhodobé záväzky 384 €, krátkodobé záväzky 6 445 €. 2022: vlastné imanie 78 124 €, dlhodobé záväzky 384 €, krátkodobé záväzky 18 560 €. 2023: vlastné imanie 21 556 €, dlhodobé záväzky 384 €, krátkodobé záväzky 5 104 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 1 494 €, dlhodobé záväzky 63 424 €, krátkodobé záväzky 1 969 €. 2020: vlastné imanie 62 100 €, dlhodobé záväzky 384 €, krátkodobé záväzky 5 203 €. 2021: vlastné imanie 57 309 €, dlhodobé záväzky 384 €, krátkodobé záväzky 6 445 €. 2022: vlastné imanie 78 124 €, dlhodobé záväzky 384 €, krátkodobé záväzky 18 560 €. 2023: vlastné imanie 21 556 €, dlhodobé záväzky 384 €, krátkodobé záväzky 5 104 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 1 494 €, dlhodobé záväzky 63 424 €, krátkodobé záväzky 1 969 €. 2020: vlastné imanie 62 100 €, dlhodobé záväzky 384 €, krátkodobé záväzky 5 203 €. 2021: vlastné imanie 57 309 €, dlhodobé záväzky 384 €, krátkodobé záväzky 6 445 €. 2022: vlastné imanie 78 124 €, dlhodobé záväzky 384 €, krátkodobé záväzky 18 560 €. 2023: vlastné imanie 21 556 €, dlhodobé záväzky 384 €, krátkodobé záväzky 5 104 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 109 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 658 €. 2023: daň z príjmu 324 €.1 tis.50001090065832420192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 109 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 658 €. 2023: daň z príjmu 324 €.1 tis.50001090065832420192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 109 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 658 €. 2023: daň z príjmu 324 €.1 tis.50001090065832420192020202120222023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby38,3 tis.28,8 tis.93368 tis.79,4 tis.
Výsledok hospodárenia−10,5 tis.−9,9 tis.−9,7 tis.20,8 tis.−56,6 tis.
Aktíva82,1 tis.67,7 tis.64,1 tis.97,1 tis.27 tis.
Vlastné imanie1,5 tis.62,1 tis.57,3 tis.78,1 tis.21,6 tis.
Daň z príjmu10900658324
Zadlženosť79,6 %8,3 %10,6 %19,5 %20,3 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
79,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−56,6 tis.
Aktíva
27 tis.
Vlastné imanie
21,6 tis.
Daň z príjmu
324
Zadlženosť
20,3 %

2022

Tržby
68 tis.
Výsledok hospodárenia
20,8 tis.
Aktíva
97,1 tis.
Vlastné imanie
78,1 tis.
Daň z príjmu
658
Zadlženosť
19,5 %

2021

Tržby
933
Výsledok hospodárenia
−9,7 tis.
Aktíva
64,1 tis.
Vlastné imanie
57,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
10,6 %

2020

Tržby
28,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−9,9 tis.
Aktíva
67,7 tis.
Vlastné imanie
62,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
8,3 %

2019

Tržby
38,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−10,5 tis.
Aktíva
82,1 tis.
Vlastné imanie
1,5 tis.
Daň z príjmu
109
Zadlženosť
79,6 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API