Súhrn
- Vznik
- 19. 08. 200818 rokov 2 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- HBG s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 44318308
- daňové identifikačné číslo
- 2022663874
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022663874
- Sídlo
- Čapajevova 6, 06601 Humenné, Slovenská republika
- Územie
- Humennéokres HumennéPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 19. 08. 2008
- V registri
- 18 rokov 2 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 20544/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 714006
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| vnútroštátna nákladná cestná doprava | 19. 08. 2008 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 19. 08. 2008 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb cestnej dopravy | 19. 08. 2008 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 19. 08. 2008 | — |
| opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 19. 08. 2008 | — |
| výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba | 19. 08. 2008 | — |
| organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 19. 08. 2008 | — |
| vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 19. 08. 2008 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 19. 08. 2008 | — |
| výroba výrobkov z papiera a lepenky | 19. 08. 2008 | — |
| výroba gumových výrobkov a výrobkov z plastu | 19. 08. 2008 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 19. 08. 2008 | — |
| administratívne služby | 19. 08. 2008 | — |
| výroba jednoduchých výrobkov z kovu | 19. 08. 2008 | — |
| opracovanie kovu jednoduchým spôsobom | 19. 08. 2008 | — |
| počítačové služby | 19. 08. 2008 | — |
| výroba strojov pre hospodárske odvetvia | 19. 08. 2008 | — |
| poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 19. 08. 2008 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022663874 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 27. 08. 2008 |
| daňové identifikačné číslo | 2022663874 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 0 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.
Tržby
0 €
▼ 100,0 %Výsledok hospodárenia
0 €
▲ 100,0 %Aktíva
0 €
▼ 100,0 %Vlastné imanie
0 €
▼ 100,0 %Zadlženosť
—
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1,7 tis. | 0 | 41,7 tis. | 33,6 tis. | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −8,3 tis. | 0 | −3,6 tis. | −2,5 tis. | 0 |
| Aktíva | 74,5 tis. | 0 | 115,8 tis. | 145,4 tis. | 0 |
| Vlastné imanie | 55,9 tis. | 0 | 27,2 tis. | 21 tis. | 0 |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 340 | 0 |
| Zadlženosť | 25,0 % | — | 76,5 % | 85,6 % | — |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 0
- Vlastné imanie
- 0
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- —
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 33,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,5 tis.
- Aktíva
- 145,4 tis.
- Vlastné imanie
- 21 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 85,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 41,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −3,6 tis.
- Aktíva
- 115,8 tis.
- Vlastné imanie
- 27,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 76,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 0
- Vlastné imanie
- 0
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- —
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 1,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −8,3 tis.
- Aktíva
- 74,5 tis.
- Vlastné imanie
- 55,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 25,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.