Súhrn
- Vznik
- 31. 07. 200818 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 85 661 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- MS PRODUKT, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 44316861
- daňové identifikačné číslo
- 2022659364
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022659364
- Sídlo
- 151, 91627 Častkovce, Slovenská republika
- Územie
- Častkovceokres Nové Mesto nad VáhomTrenčiansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 31. 07. 2008
- V registri
- 18 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 20526/R - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 352847
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 31. 07. 2008 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 31. 07. 2008 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 31. 07. 2008 | — |
| údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 31. 07. 2008 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 31. 07. 2008 | — |
| nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenie | 31. 07. 2008 | — |
| vykonávanie odťahovej služby | 31. 07. 2008 | — |
| poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla | 31. 07. 2008 | — |
| skladovanie | 31. 07. 2008 | — |
| ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 31. 07. 2008 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 31. 07. 2008 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 31. 07. 2008 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 31. 07. 2008 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 31. 07. 2008 | — |
| vnútroštátna nákladná cestná doprava | 11. 12. 2008 | — |
| vnútroštátna nepravidelná autobusová doprava | 11. 12. 2008 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022659364 | 11. 09. 2026 | — | 08. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 15. 08. 2008 |
| daňové identifikačné číslo | 2022659364 | 10. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 06. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲40 % na 15 228 € a zvýšila tržby o ▲15 % na 85,7 tisíc eur.
Tržby
85 661 €
▲ 15,2 %Výsledok hospodárenia
15 228 €
▲ 40,4 %Aktíva
119 678 €
▲ 11,5 %Vlastné imanie
93 213 €
▲ 19,5 %Zadlženosť
22,1 %
Hrubá marža
20,0 %
Čistá marža
17,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 42,6 tis. | 61,8 tis. | 67 tis. | 74,4 tis. | 85,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 9,2 tis. | 7,6 tis. | 11,2 tis. | 10,8 tis. | 15,2 tis. |
| Aktíva | 53,8 tis. | 64,7 tis. | 90,5 tis. | 107,4 tis. | 119,7 tis. |
| Vlastné imanie | 48,3 tis. | 56 tis. | 67,1 tis. | 78 tis. | 93,2 tis. |
| Daň z príjmu | 1,8 tis. | 2,6 tis. | 3,2 tis. | 2,9 tis. | 1,9 tis. |
| Zadlženosť | 10,2 % | 13,5 % | 25,8 % | 27,4 % | 22,1 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 85,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 15,2 tis.
- Aktíva
- 119,7 tis.
- Vlastné imanie
- 93,2 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 22,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 74,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 10,8 tis.
- Aktíva
- 107,4 tis.
- Vlastné imanie
- 78 tis.
- Daň z príjmu
- 2,9 tis.
- Zadlženosť
- 27,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 67 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 11,2 tis.
- Aktíva
- 90,5 tis.
- Vlastné imanie
- 67,1 tis.
- Daň z príjmu
- 3,2 tis.
- Zadlženosť
- 25,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 61,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 7,6 tis.
- Aktíva
- 64,7 tis.
- Vlastné imanie
- 56 tis.
- Daň z príjmu
- 2,6 tis.
- Zadlženosť
- 13,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 42,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 9,2 tis.
- Aktíva
- 53,8 tis.
- Vlastné imanie
- 48,3 tis.
- Daň z príjmu
- 1,8 tis.
- Zadlženosť
- 10,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 08. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.