Súhrn
- Vznik
- 26. 07. 200818 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2017
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- M.I.M. Energy Slovakia s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 44310820
- daňové identifikačné číslo
- 2022654315
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Volgogradská 13, 08001 Prešov, Slovenská republika
- Územie
- Prešovokres PrešovPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 26. 07. 2008
- V registri
- 18 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 20457/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 677414
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi - maloobchod alebo kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti - veľkoobchod | 26. 07. 2008 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 26. 07. 2008 | — |
| organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 26. 07. 2008 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 26. 07. 2008 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 26. 07. 2008 | — |
| administratívne služby | 26. 07. 2008 | — |
| prekladateľské a tlmočnícke služby - ruský jazyk | 26. 07. 2008 | — |
| fotografické služby | 26. 07. 2008 | — |
| výkon špecializovaných činností v oblasti telesnej kultúry - tréner bedmintonu | 26. 07. 2008 | — |
| výroba kŕmnych zmesí | 19. 08. 2015 | — |
| opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 19. 08. 2015 | — |
| výroba mydla, pracích prostriedkov a éterických olejov, čistiacich, leštiacich, parfumérskych a toaletných prípravkov | 19. 08. 2015 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 19. 08. 2015 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 19. 08. 2015 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 19. 08. 2015 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022654315 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2017 znížila stratu na −1 060 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
−1 060 €
▲ 11,1 %Aktíva
11 194 €
▼ 2,0 %Vlastné imanie
−8 426 €
▼ 14,4 %Zadlženosť
175,3 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 30,6 tis. | 2,1 tis. | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | 4,2 tis. | −2,1 tis. | −1,2 tis. | −1,1 tis. |
| Aktíva | 6,1 tis. | 12,6 tis. | 11,4 tis. | 11,2 tis. |
| Vlastné imanie | −4,1 tis. | −6,2 tis. | −7,4 tis. | −8,4 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 960 | 960 | 960 |
| Zadlženosť | 167,9 % | 149,1 % | 164,5 % | 175,3 % |
2017
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −1,1 tis.
- Aktíva
- 11,2 tis.
- Vlastné imanie
- −8,4 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 175,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −1,2 tis.
- Aktíva
- 11,4 tis.
- Vlastné imanie
- −7,4 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 164,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 2,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,1 tis.
- Aktíva
- 12,6 tis.
- Vlastné imanie
- −6,2 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 149,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 30,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,2 tis.
- Aktíva
- 6,1 tis.
- Vlastné imanie
- −4,1 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 167,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.