Súhrn
- Vznik
- 04. 08. 200818 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €12/2018 — 05/2019
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ME-LA s.r.o. v likvidácii
- identifikačné číslo organizácie
- 44301855
- daňové identifikačné číslo
- 2022670067
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Vnútorná okružná 176/11, 945 01 Komárno, Slovenská republika
- Územie
- Komárnookres KomárnoNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 04. 08. 2008
- V registri
- 18 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 22802/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 406078
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho ďalšieho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti | 04. 08. 2008 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu v rozsahu voľnej živnosti | 04. 08. 2008 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb v rozsahu voľnej živnosti | 04. 08. 2008 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 04. 08. 2008 | — |
| vydavateľská činnosť | 04. 08. 2008 | — |
| faktoring a forfaiting | 04. 08. 2008 | — |
| finančný leasing | 04. 08. 2008 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 04. 08. 2008 | — |
| administratívne služby | 04. 08. 2008 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 04. 08. 2008 | — |
| fotografické služby | 04. 08. 2008 | — |
| služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov | 04. 08. 2008 | — |
| počítačové služby | 04. 08. 2008 | — |
| služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 04. 08. 2008 | — |
| skladovanie | 04. 08. 2008 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 04. 08. 2008 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022670067 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 12/2018 — 05/2019 znížila stratu na −1 617 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.
Tržby
0 €
▼ 100,0 %Výsledok hospodárenia
−1 617 €
▲ 58,7 %Aktíva
8 282 €
▼ 79,8 %Vlastné imanie
8 282 €
▼ 16,3 %Zadlženosť
0,0 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 01/2018 — 11/2018Závierka v registri účtovných závierok | 12/2018 — 05/2019Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1,38 mil. | 1,51 mil. | 1,39 mil. | 547,3 tis. | 0 |
| Výsledok hospodárenia | 15,6 tis. | 30,4 tis. | −3,6 tis. | −3,9 tis. | −1,6 tis. |
| Aktíva | 101,4 tis. | 118,6 tis. | 60,1 tis. | 41 tis. | 8,3 tis. |
| Vlastné imanie | 95,7 tis. | 88,7 tis. | 37,8 tis. | 9,9 tis. | 8,3 tis. |
| Daň z príjmu | 4,6 tis. | 8,8 tis. | 10,2 tis. | 1,2 tis. | 0 |
| Zadlženosť | 5,7 % | 25,2 % | 37,1 % | 75,9 % | 0,0 % |
aj 2014 — v pláne Štandard
12/2018 — 05/2019
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −1,6 tis.
- Aktíva
- 8,3 tis.
- Vlastné imanie
- 8,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
01/2018 — 11/2018
- Tržby
- 547,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −3,9 tis.
- Aktíva
- 41 tis.
- Vlastné imanie
- 9,9 tis.
- Daň z príjmu
- 1,2 tis.
- Zadlženosť
- 75,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 1,39 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −3,6 tis.
- Aktíva
- 60,1 tis.
- Vlastné imanie
- 37,8 tis.
- Daň z príjmu
- 10,2 tis.
- Zadlženosť
- 37,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 1,51 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 30,4 tis.
- Aktíva
- 118,6 tis.
- Vlastné imanie
- 88,7 tis.
- Daň z príjmu
- 8,8 tis.
- Zadlženosť
- 25,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 1,38 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 15,6 tis.
- Aktíva
- 101,4 tis.
- Vlastné imanie
- 95,7 tis.
- Daň z príjmu
- 4,6 tis.
- Zadlženosť
- 5,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.