prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

ROMBA, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 44276753aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
25. 09. 200818 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 07. 10. 2026
Tržby
33 190 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ROMBA, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
44276753
daňové identifikačné číslo
2022698502
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Príles 59/624, 91401 Trenčianska Teplá, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
25. 09. 2008
V registri
18 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 20737/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
298527
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
stolárstvo25. 09. 2008—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu25. 09. 2008—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)25. 09. 2008—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022698502: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022698502Obdobia daňových registráciíDIČ 2022698502: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022698502Obdobia daňových registráciíDIČ 2022698502: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022698502
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202269850210. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 07. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 07. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 07. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 07. 10. 2026 otvorený05. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 07. 10. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼27 % na 239 € a zvýšila tržby o ▲94 % na 33,2 tisíc eur.

Tržby

33 190 €

▲ 94,2 %

Výsledok hospodárenia

239 €

▼ 27,4 %

Aktíva

30 365 €

▲ 0,6 %

Vlastné imanie

15 299 €

▲ 1,6 %

Zadlženosť

49,6 %

Hrubá marža

2,6 %

Čistá marža

0,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 32 990 €. 2022: tržby 10 720 €. 2023: tržby 5 971 €. 2024: tržby 17 090 €. 2025: tržby 33 190 €.50 tis.25 tis.033 tis.10,7 tis.6 tis.17,1 tis.33,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 32 990 €. 2022: tržby 10 720 €. 2023: tržby 5 971 €. 2024: tržby 17 090 €. 2025: tržby 33 190 €.50 tis.25 tis.033 tis.10,7 tis.6 tis.17,1 tis.33,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 32 990 €. 2022: tržby 10 720 €. 2023: tržby 5 971 €. 2024: tržby 17 090 €. 2025: tržby 33 190 €.50 tis.25 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 334 €. 2022: výsledok hospodárenia −2 206 €. 2023: výsledok hospodárenia −669 €. 2024: výsledok hospodárenia 329 €. 2025: výsledok hospodárenia 239 €.2 tis.0−2,5 tis.+1,3 tis.−2,2 tis.−669+329+23920212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 334 €. 2022: výsledok hospodárenia −2 206 €. 2023: výsledok hospodárenia −669 €. 2024: výsledok hospodárenia 329 €. 2025: výsledok hospodárenia 239 €.2 tis.0−2,5 tis.+1,3 tis.−2,2 tis.−669+329+23920212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 1 334 €. 2022: výsledok hospodárenia −2 206 €. 2023: výsledok hospodárenia −669 €. 2024: výsledok hospodárenia 329 €. 2025: výsledok hospodárenia 239 €.2 tis.0−2,5 tis.−669+239202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 25 903 €, vlastné imanie 17 603 €. 2022: aktíva 16 926 €, vlastné imanie 15 397 €. 2023: aktíva 33 670 €, vlastné imanie 14 729 €. 2024: aktíva 30 185 €, vlastné imanie 15 059 €. 2025: aktíva 30 365 €, vlastné imanie 15 299 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 25 903 €, vlastné imanie 17 603 €. 2022: aktíva 16 926 €, vlastné imanie 15 397 €. 2023: aktíva 33 670 €, vlastné imanie 14 729 €. 2024: aktíva 30 185 €, vlastné imanie 15 059 €. 2025: aktíva 30 365 €, vlastné imanie 15 299 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 25 903 €, vlastné imanie 17 603 €. 2022: aktíva 16 926 €, vlastné imanie 15 397 €. 2023: aktíva 33 670 €, vlastné imanie 14 729 €. 2024: aktíva 30 185 €, vlastné imanie 15 059 €. 2025: aktíva 30 365 €, vlastné imanie 15 299 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 8 646 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 092 €, finančné účty 11 165 €. 2022: dlhodobý majetok 416 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 000 €, finančné účty 1 510 €. 2023: dlhodobý majetok 23 712 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 000 €, finančné účty 4 958 €. 2024: dlhodobý majetok 16 022 €, zásoby 3 345 €, pohľadávky 5 000 €, finančné účty 5 818 €. 2025: dlhodobý majetok 8 331 €, zásoby 2 862 €, pohľadávky 6 320 €, finančné účty 12 852 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 8 646 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 092 €, finančné účty 11 165 €. 2022: dlhodobý majetok 416 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 000 €, finančné účty 1 510 €. 2023: dlhodobý majetok 23 712 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 000 €, finančné účty 4 958 €. 2024: dlhodobý majetok 16 022 €, zásoby 3 345 €, pohľadávky 5 000 €, finančné účty 5 818 €. 2025: dlhodobý majetok 8 331 €, zásoby 2 862 €, pohľadávky 6 320 €, finančné účty 12 852 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 8 646 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 092 €, finančné účty 11 165 €. 2022: dlhodobý majetok 416 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 000 €, finančné účty 1 510 €. 2023: dlhodobý majetok 23 712 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 000 €, finančné účty 4 958 €. 2024: dlhodobý majetok 16 022 €, zásoby 3 345 €, pohľadávky 5 000 €, finančné účty 5 818 €. 2025: dlhodobý majetok 8 331 €, zásoby 2 862 €, pohľadávky 6 320 €, finančné účty 12 852 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 17 603 €, dlhodobé záväzky 7 477 €, krátkodobé záväzky 823 €. 2022: vlastné imanie 15 397 €, dlhodobé záväzky 947 €, krátkodobé záväzky 582 €. 2023: vlastné imanie 14 729 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 941 €. 2024: vlastné imanie 15 059 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 15 126 €. 2025: vlastné imanie 15 299 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 15 066 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 17 603 €, dlhodobé záväzky 7 477 €, krátkodobé záväzky 823 €. 2022: vlastné imanie 15 397 €, dlhodobé záväzky 947 €, krátkodobé záväzky 582 €. 2023: vlastné imanie 14 729 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 941 €. 2024: vlastné imanie 15 059 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 15 126 €. 2025: vlastné imanie 15 299 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 15 066 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 17 603 €, dlhodobé záväzky 7 477 €, krátkodobé záväzky 823 €. 2022: vlastné imanie 15 397 €, dlhodobé záväzky 947 €, krátkodobé záväzky 582 €. 2023: vlastné imanie 14 729 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 941 €. 2024: vlastné imanie 15 059 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 15 126 €. 2025: vlastné imanie 15 299 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 15 066 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 280 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 68 €. 2025: daň z príjmu 612 €.1 tis.5000280006861220212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 280 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 68 €. 2025: daň z príjmu 612 €.1 tis.5000280006861220212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 280 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 68 €. 2025: daň z príjmu 612 €.1 tis.5000280006861220212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby33 tis.10,7 tis.6 tis.17,1 tis.33,2 tis.
Výsledok hospodárenia1,3 tis.−2,2 tis.−669329239
Aktíva25,9 tis.16,9 tis.33,7 tis.30,2 tis.30,4 tis.
Vlastné imanie17,6 tis.15,4 tis.14,7 tis.15,1 tis.15,3 tis.
Daň z príjmu2800068612
Zadlženosť32,0 %9,0 %56,3 %50,1 %49,6 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
33,2 tis.
Výsledok hospodárenia
239
Aktíva
30,4 tis.
Vlastné imanie
15,3 tis.
Daň z príjmu
612
Zadlženosť
49,6 %

2024

Tržby
17,1 tis.
Výsledok hospodárenia
329
Aktíva
30,2 tis.
Vlastné imanie
15,1 tis.
Daň z príjmu
68
Zadlženosť
50,1 %

2023

Tržby
6 tis.
Výsledok hospodárenia
−669
Aktíva
33,7 tis.
Vlastné imanie
14,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
56,3 %

2022

Tržby
10,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,2 tis.
Aktíva
16,9 tis.
Vlastné imanie
15,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
9,0 %

2021

Tržby
33 tis.
Výsledok hospodárenia
1,3 tis.
Aktíva
25,9 tis.
Vlastné imanie
17,6 tis.
Daň z príjmu
280
Zadlženosť
32,0 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API