prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

JAVLA, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 44276087aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
09. 07. 200818 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
45 714 €2014

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
JAVLA, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
44276087
daňové identifikačné číslo
2022646802
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Zámocká 34, 811 01 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
09. 07. 2008
V registri
18 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 111160/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
587204
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
uskutočňovanie stavieb a ich zmien09. 07. 2008—
prípravné práce k realizácii stavby09. 07. 2008—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov09. 07. 2008—
reklamná a marketingová činnosť09. 07. 2008—
veľkoobchodná a maloobchodná činnosť09. 07. 2008—
sprostredkovateľská činnosť09. 07. 2008—
krajčírstvo09. 07. 2008—
prenájom hnuteľných vecí09. 07. 2008—
opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva09. 07. 2008—
nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla09. 07. 2008—
osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje 9 osôb vrátane vodiča09. 07. 2008—
organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí09. 07. 2008—
vedenie účtovníctva09. 07. 2008—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov09. 07. 2008—
vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo09. 07. 2008—
výroba jednoduchých výrobkov z kovu09. 07. 2008—
výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba09. 07. 2008—
poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve09. 07. 2008—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022646802: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022646802Obdobia daňových registráciíDIČ 2022646802: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022646802Obdobia daňových registráciíDIČ 2022646802: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022646802
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202264680210. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 17. 01. 2016 (rok porušenia 2015).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2014 dosiahla výsledok hospodárenia −16 276 € a dosiahla tržby 45,7 tisíc eur.

Tržby

45 714 €

Výsledok hospodárenia

−16 276 €

Aktíva

200 024 €

Vlastné imanie

−3 090 €

Zadlženosť

101,5 %

Hrubá marža

−21,2 %

Čistá marža

−35,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2014: tržby 45 714 €.50 tis.25 tis.045,7 tis.2014Tržby2014: tržby 45 714 €.50 tis.25 tis.045,7 tis.2014Tržby2014: tržby 45 714 €.50 tis.25 tis.045,7 tis.2014

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −16 276 €.0−20 tis.−16,3 tis.2014Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −16 276 €.0−20 tis.−16,3 tis.2014Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −16 276 €.0−20 tis.−16,3 tis.2014

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 200 024 €, vlastné imanie −3 090 €.250 tis.0−5 tis.2014Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 200 024 €, vlastné imanie −3 090 €.250 tis.0−5 tis.2014Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 200 024 €, vlastné imanie −3 090 €.250 tis.0−5 tis.2014

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 125 655 €, finančné účty 74 369 €.250 tis.125 tis.02014Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 125 655 €, finančné účty 74 369 €.250 tis.125 tis.02014Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 125 655 €, finančné účty 74 369 €.250 tis.125 tis.02014
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2014: vlastné imanie −3 090 €, dlhodobé záväzky 1 725 €, krátkodobé záväzky 201 389 €.250 tis.0−5 tis.2014Štruktúra pasív2014: vlastné imanie −3 090 €, dlhodobé záväzky 1 725 €, krátkodobé záväzky 201 389 €.250 tis.0−5 tis.2014Štruktúra pasív2014: vlastné imanie −3 090 €, dlhodobé záväzky 1 725 €, krátkodobé záväzky 201 389 €.250 tis.0−5 tis.2014
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2014: daň z príjmu 6 563 €.10 tis.5 tis.06,6 tis.2014Daň z príjmu2014: daň z príjmu 6 563 €.10 tis.5 tis.06,6 tis.2014Daň z príjmu2014: daň z príjmu 6 563 €.10 tis.5 tis.06,6 tis.2014
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2014Závierka v registri účtovných závierok
Tržby45,7 tis.
Výsledok hospodárenia−16,3 tis.
Aktíva200 tis.
Vlastné imanie−3,1 tis.
Daň z príjmu6,6 tis.
Zadlženosť101,5 %

2014

Tržby
45,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−16,3 tis.
Aktíva
200 tis.
Vlastné imanie
−3,1 tis.
Daň z príjmu
6,6 tis.
Zadlženosť
101,5 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API