Súhrn
- Vznik
- 07. 08. 200818 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 02. 11. 2026
- Tržby
- 905 873 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- D stav, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 44274505
- daňové identifikačné číslo
- 2022656174
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022656174
- Sídlo
- Duklianska 644/15, 08901 Svidník, Slovenská republika
- Územie
- Svidníkokres SvidníkPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 07. 08. 2008
- V registri
- 18 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 20497/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 607170
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 07. 08. 2008 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 07. 08. 2008 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 07. 08. 2008 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 07. 08. 2008 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 07. 08. 2008 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 07. 08. 2008 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 07. 08. 2008 | — |
| nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenie | 07. 08. 2008 | — |
| ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 07. 08. 2008 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 07. 08. 2008 | — |
| organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 07. 08. 2008 | — |
| administratívne služby | 07. 08. 2008 | — |
| vedenie účtovníctva | 07. 08. 2008 | — |
| horolezecké práce špeciálnou technikou | 07. 08. 2008 | — |
| čistiace a upratovacie práce | 07. 08. 2008 | — |
| výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov a ich údržba | 07. 08. 2008 | — |
| výroba jednoduchých výrobkov z kovu | 07. 08. 2008 | — |
| murárstvo | 07. 08. 2008 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 24. 10. 2017
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022656174 | 11. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 02. 2009 |
| daňové identifikačné číslo | 2022656174 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 02. 11. 2026 otvorený | 06. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼89 % na 12 999 € a zvýšila tržby o ▲42 % na 905,9 tisíc eur.
Tržby
905 873 €
▲ 41,8 %Výsledok hospodárenia
12 999 €
▼ 89,5 %Aktíva
648 656 €
▲ 29,2 %Vlastné imanie
376 578 €
▲ 3,6 %Zadlženosť
41,9 %
Hrubá marža
2,1 %
Čistá marža
1,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 823,5 tis. | 745,9 tis. | 387,8 tis. | 638,9 tis. | 905,9 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −18,1 tis. | 19 tis. | 11,1 tis. | 123,8 tis. | 13 tis. |
| Aktíva | 445,3 tis. | 473,8 tis. | 412,5 tis. | 502,2 tis. | 648,7 tis. |
| Vlastné imanie | 209,7 tis. | 228,7 tis. | 239,8 tis. | 363,6 tis. | 376,6 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 21,4 tis. | 6,3 tis. |
| Zadlženosť | 52,9 % | 51,7 % | 41,9 % | 27,6 % | 41,9 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 905,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 13 tis.
- Aktíva
- 648,7 tis.
- Vlastné imanie
- 376,6 tis.
- Daň z príjmu
- 6,3 tis.
- Zadlženosť
- 41,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 638,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 123,8 tis.
- Aktíva
- 502,2 tis.
- Vlastné imanie
- 363,6 tis.
- Daň z príjmu
- 21,4 tis.
- Zadlženosť
- 27,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 387,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 11,1 tis.
- Aktíva
- 412,5 tis.
- Vlastné imanie
- 239,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 41,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 745,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 19 tis.
- Aktíva
- 473,8 tis.
- Vlastné imanie
- 228,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 51,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 823,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −18,1 tis.
- Aktíva
- 445,3 tis.
- Vlastné imanie
- 209,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 52,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.