prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

EMERWAT REAL s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 44271336aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
08. 07. 200818 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
EMERWAT REAL s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
44271336
daňové identifikačné číslo
2022653622
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Razusová 49, 04001 Košice - mestská časť Juh, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
08. 07. 2008
V registri
18 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 54519/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
612863
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom08. 07. 2008—
prenájom hnuteľných vecí08. 07. 2008—
ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností08. 07. 2008—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)08. 07. 2008—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu08. 07. 2008—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby08. 07. 2008—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb v rozsahu cestnej dopravy08. 07. 2008—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti stavebníctva08. 07. 2008—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla08. 07. 2008—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022653622: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022653622Obdobia daňových registráciíDIČ 2022653622: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022653622Obdobia daňových registráciíDIČ 2022653622: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022653622
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202265362210. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 znížila zisk o ▼100 % na 0 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

0 €

▼ 100,0 %

Aktíva

61 504 €

bez zmeny

Vlastné imanie

7 361 €

bez zmeny

Zadlženosť

88,0 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 1 217 783 €. 2019: tržby 50 768 €. 2020: tržby 35 596 €. 2021: tržby 50 493 €. 2022: tržby 0 €.2 mil.1 mil.01,22 mil.50,8 tis.35,6 tis.50,5 tis.020182019202020212022Tržby2018: tržby 1 217 783 €. 2019: tržby 50 768 €. 2020: tržby 35 596 €. 2021: tržby 50 493 €. 2022: tržby 0 €.2 mil.1 mil.01,22 mil.50,8 tis.35,6 tis.50,5 tis.020182019202020212022Tržby2018: tržby 1 217 783 €. 2019: tržby 50 768 €. 2020: tržby 35 596 €. 2021: tržby 50 493 €. 2022: tržby 0 €.2 mil.1 mil.00201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 8 729 €. 2019: výsledok hospodárenia −21 980 €. 2020: výsledok hospodárenia −7 780 €. 2021: výsledok hospodárenia 7 441 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €.10 tis.0−25 tis.+8,7 tis.−22 tis.−7,8 tis.+7,4 tis.020182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 8 729 €. 2019: výsledok hospodárenia −21 980 €. 2020: výsledok hospodárenia −7 780 €. 2021: výsledok hospodárenia 7 441 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €.10 tis.0−25 tis.+8,7 tis.−22 tis.−7,8 tis.+7,4 tis.020182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 8 729 €. 2019: výsledok hospodárenia −21 980 €. 2020: výsledok hospodárenia −7 780 €. 2021: výsledok hospodárenia 7 441 €. 2022: výsledok hospodárenia 0 €.10 tis.0−25 tis.0201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 862 089 €, vlastné imanie −1 723 €. 2019: aktíva 998 155 €, vlastné imanie 276 297 €. 2020: aktíva 955 €, vlastné imanie −80 €. 2021: aktíva 61 504 €, vlastné imanie 7 361 €. 2022: aktíva 61 504 €, vlastné imanie 7 361 €.1 mil.0−2 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 862 089 €, vlastné imanie −1 723 €. 2019: aktíva 998 155 €, vlastné imanie 276 297 €. 2020: aktíva 955 €, vlastné imanie −80 €. 2021: aktíva 61 504 €, vlastné imanie 7 361 €. 2022: aktíva 61 504 €, vlastné imanie 7 361 €.1 mil.0−2 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 862 089 €, vlastné imanie −1 723 €. 2019: aktíva 998 155 €, vlastné imanie 276 297 €. 2020: aktíva 955 €, vlastné imanie −80 €. 2021: aktíva 61 504 €, vlastné imanie 7 361 €. 2022: aktíva 61 504 €, vlastné imanie 7 361 €.1 mil.0−2 tis.20182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 258 990 €, zásoby 0 €, pohľadávky 550 934 €, finančné účty 52 165 €. 2019: dlhodobý majetok 662 005 €, zásoby 0 €, pohľadávky 334 766 €, finančné účty 1 384 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 955 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 60 592 €, finančné účty 912 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 60 592 €, finančné účty 912 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 258 990 €, zásoby 0 €, pohľadávky 550 934 €, finančné účty 52 165 €. 2019: dlhodobý majetok 662 005 €, zásoby 0 €, pohľadávky 334 766 €, finančné účty 1 384 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 955 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 60 592 €, finančné účty 912 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 60 592 €, finančné účty 912 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 258 990 €, zásoby 0 €, pohľadávky 550 934 €, finančné účty 52 165 €. 2019: dlhodobý majetok 662 005 €, zásoby 0 €, pohľadávky 334 766 €, finančné účty 1 384 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 955 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 60 592 €, finančné účty 912 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 60 592 €, finančné účty 912 €.1 mil.500 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −1 723 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 863 812 €. 2019: vlastné imanie 276 297 €, dlhodobé záväzky 87 €, krátkodobé záväzky 721 771 €. 2020: vlastné imanie −80 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 035 €. 2021: vlastné imanie 7 361 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 54 143 €. 2022: vlastné imanie 7 361 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 54 143 €.1 mil.0−2 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −1 723 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 863 812 €. 2019: vlastné imanie 276 297 €, dlhodobé záväzky 87 €, krátkodobé záväzky 721 771 €. 2020: vlastné imanie −80 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 035 €. 2021: vlastné imanie 7 361 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 54 143 €. 2022: vlastné imanie 7 361 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 54 143 €.1 mil.0−2 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −1 723 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 863 812 €. 2019: vlastné imanie 276 297 €, dlhodobé záväzky 87 €, krátkodobé záväzky 721 771 €. 2020: vlastné imanie −80 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 035 €. 2021: vlastné imanie 7 361 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 54 143 €. 2022: vlastné imanie 7 361 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 54 143 €.1 mil.0−2 tis.20182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 1 153 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 530 €. 2022: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.01,2 tis.00530020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 1 153 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 530 €. 2022: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.01,2 tis.00530020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 1 153 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 530 €. 2022: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.000201820202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,22 mil.50,8 tis.35,6 tis.50,5 tis.0
Výsledok hospodárenia8,7 tis.−22 tis.−7,8 tis.7,4 tis.0
Aktíva862,1 tis.998,2 tis.95561,5 tis.61,5 tis.
Vlastné imanie−1,7 tis.276,3 tis.−807,4 tis.7,4 tis.
Daň z príjmu1,2 tis.005300
Zadlženosť100,2 %72,3 %108,4 %88,0 %88,0 %

aj 2013–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
61,5 tis.
Vlastné imanie
7,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
88,0 %

2021

Tržby
50,5 tis.
Výsledok hospodárenia
7,4 tis.
Aktíva
61,5 tis.
Vlastné imanie
7,4 tis.
Daň z príjmu
530
Zadlženosť
88,0 %

2020

Tržby
35,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−7,8 tis.
Aktíva
955
Vlastné imanie
−80
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
108,4 %

2019

Tržby
50,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−22 tis.
Aktíva
998,2 tis.
Vlastné imanie
276,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
72,3 %

2018

Tržby
1,22 mil.
Výsledok hospodárenia
8,7 tis.
Aktíva
862,1 tis.
Vlastné imanie
−1,7 tis.
Daň z príjmu
1,2 tis.
Zadlženosť
100,2 %

aj 2013–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API