prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

BTI Betón, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 44262400aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
28. 06. 200818 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
BTI Betón, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
44262400
daňové identifikačné číslo
2022634691
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Podzávoz 375, 02201 Čadca, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
28. 06. 2008
V registri
18 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 49794/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
472343
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)28. 06. 2008—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby28. 06. 2008—
výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu28. 06. 2008—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022634691: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022634691Obdobia daňových registráciíDIČ 2022634691: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022634691Obdobia daňových registráciíDIČ 2022634691: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022634691
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202263469110. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 11. 2023 (rok porušenia 2020).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 znížila stratu na −228 352 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−228 352 €

▲ 46,7 %

Aktíva

35 338 €

▼ 88,1 %

Vlastné imanie

−456 841 €

▼ 113,6 %

Zadlženosť

1 392,8 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 31 000 €. 2020: tržby 25 670 €. 2021: tržby 20 000 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €.50 tis.25 tis.031 tis.25,7 tis.20 tis.0020192020202120222023Tržby2019: tržby 31 000 €. 2020: tržby 25 670 €. 2021: tržby 20 000 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €.50 tis.25 tis.031 tis.25,7 tis.20 tis.0020192020202120222023Tržby2019: tržby 31 000 €. 2020: tržby 25 670 €. 2021: tržby 20 000 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €.50 tis.25 tis.00201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 53 682 €. 2020: výsledok hospodárenia 17 881 €. 2021: výsledok hospodárenia −41 101 €. 2022: výsledok hospodárenia −428 343 €. 2023: výsledok hospodárenia −228 352 €.100 tis.0−500 tis.+53,7 tis.+17,9 tis.−41,1 tis.−428,3 tis.−228,4 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 53 682 €. 2020: výsledok hospodárenia 17 881 €. 2021: výsledok hospodárenia −41 101 €. 2022: výsledok hospodárenia −428 343 €. 2023: výsledok hospodárenia −228 352 €.100 tis.0−500 tis.+53,7 tis.−41,1 tis.201920212023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 53 682 €. 2020: výsledok hospodárenia 17 881 €. 2021: výsledok hospodárenia −41 101 €. 2022: výsledok hospodárenia −428 343 €. 2023: výsledok hospodárenia −228 352 €.100 tis.0−500 tis.20202023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 723 398 €, vlastné imanie 237 716 €. 2020: aktíva 722 993 €, vlastné imanie 255 597 €. 2021: aktíva 723 896 €, vlastné imanie 214 496 €. 2022: aktíva 297 536 €, vlastné imanie −213 847 €. 2023: aktíva 35 338 €, vlastné imanie −456 841 €.1 mil.0−500 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 723 398 €, vlastné imanie 237 716 €. 2020: aktíva 722 993 €, vlastné imanie 255 597 €. 2021: aktíva 723 896 €, vlastné imanie 214 496 €. 2022: aktíva 297 536 €, vlastné imanie −213 847 €. 2023: aktíva 35 338 €, vlastné imanie −456 841 €.1 mil.0−500 tis.20192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 723 398 €, vlastné imanie 237 716 €. 2020: aktíva 722 993 €, vlastné imanie 255 597 €. 2021: aktíva 723 896 €, vlastné imanie 214 496 €. 2022: aktíva 297 536 €, vlastné imanie −213 847 €. 2023: aktíva 35 338 €, vlastné imanie −456 841 €.1 mil.0−500 tis.20192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 687 963 €, zásoby 0 €, pohľadávky 35 218 €, finančné účty 217 €. 2020: dlhodobý majetok 687 632 €, zásoby 0 €, pohľadávky 35 218 €, finančné účty 27 €. 2021: dlhodobý majetok 687 300 €, zásoby 0 €, pohľadávky 35 218 €, finančné účty 1 378 €. 2022: dlhodobý majetok 261 990 €, zásoby 0 €, pohľadávky 35 314 €, finančné účty 232 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 35 314 €, finančné účty 24 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 687 963 €, zásoby 0 €, pohľadávky 35 218 €, finančné účty 217 €. 2020: dlhodobý majetok 687 632 €, zásoby 0 €, pohľadávky 35 218 €, finančné účty 27 €. 2021: dlhodobý majetok 687 300 €, zásoby 0 €, pohľadávky 35 218 €, finančné účty 1 378 €. 2022: dlhodobý majetok 261 990 €, zásoby 0 €, pohľadávky 35 314 €, finančné účty 232 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 35 314 €, finančné účty 24 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 687 963 €, zásoby 0 €, pohľadávky 35 218 €, finančné účty 217 €. 2020: dlhodobý majetok 687 632 €, zásoby 0 €, pohľadávky 35 218 €, finančné účty 27 €. 2021: dlhodobý majetok 687 300 €, zásoby 0 €, pohľadávky 35 218 €, finančné účty 1 378 €. 2022: dlhodobý majetok 261 990 €, zásoby 0 €, pohľadávky 35 314 €, finančné účty 232 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 35 314 €, finančné účty 24 €.1 mil.500 tis.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 237 716 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 485 682 €. 2020: vlastné imanie 255 597 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 467 396 €. 2021: vlastné imanie 214 496 €, dlhodobé záväzky 9 000 €, krátkodobé záväzky 500 400 €. 2022: vlastné imanie −213 847 €, dlhodobé záväzky 41 400 €, krátkodobé záväzky 469 983 €. 2023: vlastné imanie −456 841 €, dlhodobé záväzky 50 827 €, krátkodobé záväzky 441 352 €.1 mil.0−500 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 237 716 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 485 682 €. 2020: vlastné imanie 255 597 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 467 396 €. 2021: vlastné imanie 214 496 €, dlhodobé záväzky 9 000 €, krátkodobé záväzky 500 400 €. 2022: vlastné imanie −213 847 €, dlhodobé záväzky 41 400 €, krátkodobé záväzky 469 983 €. 2023: vlastné imanie −456 841 €, dlhodobé záväzky 50 827 €, krátkodobé záväzky 441 352 €.1 mil.0−500 tis.20192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 237 716 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 485 682 €. 2020: vlastné imanie 255 597 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 467 396 €. 2021: vlastné imanie 214 496 €, dlhodobé záväzky 9 000 €, krátkodobé záväzky 500 400 €. 2022: vlastné imanie −213 847 €, dlhodobé záväzky 41 400 €, krátkodobé záväzky 469 983 €. 2023: vlastné imanie −456 841 €, dlhodobé záväzky 50 827 €, krátkodobé záväzky 441 352 €.1 mil.0−500 tis.20192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 5 972 €. 2020: daň z príjmu 3 160 €. 2021: daň z príjmu 3 068 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.06 tis.3,2 tis.3,1 tis.0020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 5 972 €. 2020: daň z príjmu 3 160 €. 2021: daň z príjmu 3 068 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.06 tis.3,2 tis.3,1 tis.0020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 5 972 €. 2020: daň z príjmu 3 160 €. 2021: daň z príjmu 3 068 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.00201920212023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby31 tis.25,7 tis.20 tis.00
Výsledok hospodárenia53,7 tis.17,9 tis.−41,1 tis.−428,3 tis.−228,4 tis.
Aktíva723,4 tis.723 tis.723,9 tis.297,5 tis.35,3 tis.
Vlastné imanie237,7 tis.255,6 tis.214,5 tis.−213,8 tis.−456,8 tis.
Daň z príjmu6 tis.3,2 tis.3,1 tis.00
Zadlženosť67,1 %64,6 %70,4 %171,9 %1 392,8 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−228,4 tis.
Aktíva
35,3 tis.
Vlastné imanie
−456,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
1 392,8 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−428,3 tis.
Aktíva
297,5 tis.
Vlastné imanie
−213,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
171,9 %

2021

Tržby
20 tis.
Výsledok hospodárenia
−41,1 tis.
Aktíva
723,9 tis.
Vlastné imanie
214,5 tis.
Daň z príjmu
3,1 tis.
Zadlženosť
70,4 %

2020

Tržby
25,7 tis.
Výsledok hospodárenia
17,9 tis.
Aktíva
723 tis.
Vlastné imanie
255,6 tis.
Daň z príjmu
3,2 tis.
Zadlženosť
64,6 %

2019

Tržby
31 tis.
Výsledok hospodárenia
53,7 tis.
Aktíva
723,4 tis.
Vlastné imanie
237,7 tis.
Daň z príjmu
6 tis.
Zadlženosť
67,1 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API