prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

Grand import, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 44258631aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
04. 07. 200818 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
0 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Grand import, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
44258631
daňové identifikačné číslo
2022646835
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Lyžiarska 4129/19, 92101 Banka, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
04. 07. 2008
V registri
18 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 22215/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
818925
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)21. 01. 2014—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu21. 01. 2014—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb21. 01. 2014—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla21. 01. 2014—
sťahovacie služby21. 01. 2014—
kuriérske služby21. 01. 2014—
počítačové služby21. 01. 2014—
čistiace a upratovacie služby04. 08. 2015—
vykonávanie odťahovej služby04. 08. 2015—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022646835: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022646835Obdobia daňových registráciíDIČ 2022646835: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022646835Obdobia daňových registráciíDIČ 2022646835: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022646835
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202264683510. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 znížila zisk o ▼100 % na 0 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

0 €

▼ 100,0 %

Aktíva

5 049 €

bez zmeny

Vlastné imanie

−30 494 €

bez zmeny

Zadlženosť

704,0 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 67 025 €. 2018: tržby 6 536 €. 2019: tržby 6 094 €. 2020: tržby 4 433 €. 2021: tržby 0 €.100 tis.50 tis.067 tis.6,5 tis.6,1 tis.4,4 tis.020172018201920202021Tržby2017: tržby 67 025 €. 2018: tržby 6 536 €. 2019: tržby 6 094 €. 2020: tržby 4 433 €. 2021: tržby 0 €.100 tis.50 tis.067 tis.6,5 tis.6,1 tis.4,4 tis.020172018201920202021Tržby2017: tržby 67 025 €. 2018: tržby 6 536 €. 2019: tržby 6 094 €. 2020: tržby 4 433 €. 2021: tržby 0 €.100 tis.50 tis.00201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −4 481 €. 2018: výsledok hospodárenia −36 063 €. 2019: výsledok hospodárenia −6 079 €. 2020: výsledok hospodárenia 3 504 €. 2021: výsledok hospodárenia 0 €.5 tis.0−50 tis.−4,5 tis.−36,1 tis.−6,1 tis.+3,5 tis.020172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −4 481 €. 2018: výsledok hospodárenia −36 063 €. 2019: výsledok hospodárenia −6 079 €. 2020: výsledok hospodárenia 3 504 €. 2021: výsledok hospodárenia 0 €.5 tis.0−50 tis.−4,5 tis.−36,1 tis.−6,1 tis.+3,5 tis.020172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −4 481 €. 2018: výsledok hospodárenia −36 063 €. 2019: výsledok hospodárenia −6 079 €. 2020: výsledok hospodárenia 3 504 €. 2021: výsledok hospodárenia 0 €.5 tis.0−50 tis.0201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 76 976 €, vlastné imanie 8 145 €. 2018: aktíva 25 535 €, vlastné imanie −27 919 €. 2019: aktíva 17 120 €, vlastné imanie −33 998 €. 2020: aktíva 5 049 €, vlastné imanie −30 494 €. 2021: aktíva 5 049 €, vlastné imanie −30 494 €.100 tis.0−50 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 76 976 €, vlastné imanie 8 145 €. 2018: aktíva 25 535 €, vlastné imanie −27 919 €. 2019: aktíva 17 120 €, vlastné imanie −33 998 €. 2020: aktíva 5 049 €, vlastné imanie −30 494 €. 2021: aktíva 5 049 €, vlastné imanie −30 494 €.100 tis.0−50 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 76 976 €, vlastné imanie 8 145 €. 2018: aktíva 25 535 €, vlastné imanie −27 919 €. 2019: aktíva 17 120 €, vlastné imanie −33 998 €. 2020: aktíva 5 049 €, vlastné imanie −30 494 €. 2021: aktíva 5 049 €, vlastné imanie −30 494 €.100 tis.0−50 tis.20172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 35 567 €, zásoby 96 €, pohľadávky 21 507 €, finančné účty 19 806 €. 2018: dlhodobý majetok 17 245 €, zásoby 33 €, pohľadávky 912 €, finančné účty 7 345 €. 2019: dlhodobý majetok 10 347 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 773 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 049 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 049 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 35 567 €, zásoby 96 €, pohľadávky 21 507 €, finančné účty 19 806 €. 2018: dlhodobý majetok 17 245 €, zásoby 33 €, pohľadávky 912 €, finančné účty 7 345 €. 2019: dlhodobý majetok 10 347 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 773 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 049 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 049 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 35 567 €, zásoby 96 €, pohľadávky 21 507 €, finančné účty 19 806 €. 2018: dlhodobý majetok 17 245 €, zásoby 33 €, pohľadávky 912 €, finančné účty 7 345 €. 2019: dlhodobý majetok 10 347 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 773 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 049 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 049 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 8 145 €, dlhodobé záväzky 39 707 €, krátkodobé záväzky 29 124 €. 2018: vlastné imanie −27 919 €, dlhodobé záväzky 38 408 €, krátkodobé záväzky 15 046 €. 2019: vlastné imanie −33 998 €, dlhodobé záväzky 32 722 €, krátkodobé záväzky 18 396 €. 2020: vlastné imanie −30 494 €, dlhodobé záväzky 35 408 €, krátkodobé záväzky 135 €. 2021: vlastné imanie −30 494 €, dlhodobé záväzky 35 543 €, krátkodobé záväzky 0 €.100 tis.0−50 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 8 145 €, dlhodobé záväzky 39 707 €, krátkodobé záväzky 29 124 €. 2018: vlastné imanie −27 919 €, dlhodobé záväzky 38 408 €, krátkodobé záväzky 15 046 €. 2019: vlastné imanie −33 998 €, dlhodobé záväzky 32 722 €, krátkodobé záväzky 18 396 €. 2020: vlastné imanie −30 494 €, dlhodobé záväzky 35 408 €, krátkodobé záväzky 135 €. 2021: vlastné imanie −30 494 €, dlhodobé záväzky 35 543 €, krátkodobé záväzky 0 €.100 tis.0−50 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 8 145 €, dlhodobé záväzky 39 707 €, krátkodobé záväzky 29 124 €. 2018: vlastné imanie −27 919 €, dlhodobé záväzky 38 408 €, krátkodobé záväzky 15 046 €. 2019: vlastné imanie −33 998 €, dlhodobé záväzky 32 722 €, krátkodobé záväzky 18 396 €. 2020: vlastné imanie −30 494 €, dlhodobé záväzky 35 408 €, krátkodobé záväzky 135 €. 2021: vlastné imanie −30 494 €, dlhodobé záväzky 35 543 €, krátkodobé záväzky 0 €.100 tis.0−50 tis.20172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960000020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960000020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960000020172018201920202021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby67 tis.6,5 tis.6,1 tis.4,4 tis.0
Výsledok hospodárenia−4,5 tis.−36,1 tis.−6,1 tis.3,5 tis.0
Aktíva77 tis.25,5 tis.17,1 tis.5 tis.5 tis.
Vlastné imanie8,1 tis.−27,9 tis.−34 tis.−30,5 tis.−30,5 tis.
Daň z príjmu9600000
Zadlženosť89,4 %209,3 %298,6 %704,0 %704,0 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
5 tis.
Vlastné imanie
−30,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
704,0 %

2020

Tržby
4,4 tis.
Výsledok hospodárenia
3,5 tis.
Aktíva
5 tis.
Vlastné imanie
−30,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
704,0 %

2019

Tržby
6,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−6,1 tis.
Aktíva
17,1 tis.
Vlastné imanie
−34 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
298,6 %

2018

Tržby
6,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−36,1 tis.
Aktíva
25,5 tis.
Vlastné imanie
−27,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
209,3 %

2017

Tržby
67 tis.
Výsledok hospodárenia
−4,5 tis.
Aktíva
77 tis.
Vlastné imanie
8,1 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
89,4 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API