prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

TATRA SPED s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 44241674zaniknutý 15. 01. 2025otvorený dlh

Súhrn

Vznik
31. 07. 200816 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
0 €2020
Oznámenia
88 oznámení vo Vestníku

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
TATRA SPED s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
44241674
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Mieru 274, 02901 Námestovo, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
31. 07. 2008
Zánik
15. 01. 2025
V registri
16 rokov 5 mesiacov
Stav
zaniknutý 15. 01. 2025
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 49963/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
566343

02

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

03

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 znížila stratu na −41 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

−41 €

▲ 99,7 %

Aktíva

53 902 €

▼ 55,3 %

Vlastné imanie

36 934 €

▼ 0,1 %

Zadlženosť

31,5 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 392 185 €. 2017: tržby 448 491 €. 2018: tržby 344 062 €. 2019: tržby 64 697 €. 2020: tržby 0 €.500 tis.250 tis.0392,2 tis.448,5 tis.344,1 tis.64,7 tis.020162017201820192020Tržby2016: tržby 392 185 €. 2017: tržby 448 491 €. 2018: tržby 344 062 €. 2019: tržby 64 697 €. 2020: tržby 0 €.500 tis.250 tis.0392,2 tis.448,5 tis.344,1 tis.64,7 tis.020162017201820192020Tržby2016: tržby 392 185 €. 2017: tržby 448 491 €. 2018: tržby 344 062 €. 2019: tržby 64 697 €. 2020: tržby 0 €.500 tis.250 tis.00201620182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −6 753 €. 2017: výsledok hospodárenia −19 660 €. 2018: výsledok hospodárenia 15 406 €. 2019: výsledok hospodárenia −13 684 €. 2020: výsledok hospodárenia −41 €.20 tis.0−20 tis.−6,8 tis.−19,7 tis.+15,4 tis.−13,7 tis.−4120162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −6 753 €. 2017: výsledok hospodárenia −19 660 €. 2018: výsledok hospodárenia 15 406 €. 2019: výsledok hospodárenia −13 684 €. 2020: výsledok hospodárenia −41 €.20 tis.0−20 tis.−6,8 tis.−19,7 tis.+15,4 tis.−13,7 tis.−4120162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −6 753 €. 2017: výsledok hospodárenia −19 660 €. 2018: výsledok hospodárenia 15 406 €. 2019: výsledok hospodárenia −13 684 €. 2020: výsledok hospodárenia −41 €.20 tis.0−20 tis.−41201620182020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 259 244 €, vlastné imanie 54 914 €. 2017: aktíva 285 006 €, vlastné imanie 35 254 €. 2018: aktíva 234 879 €, vlastné imanie 50 660 €. 2019: aktíva 120 652 €, vlastné imanie 36 975 €. 2020: aktíva 53 902 €, vlastné imanie 36 934 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 259 244 €, vlastné imanie 54 914 €. 2017: aktíva 285 006 €, vlastné imanie 35 254 €. 2018: aktíva 234 879 €, vlastné imanie 50 660 €. 2019: aktíva 120 652 €, vlastné imanie 36 975 €. 2020: aktíva 53 902 €, vlastné imanie 36 934 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 259 244 €, vlastné imanie 54 914 €. 2017: aktíva 285 006 €, vlastné imanie 35 254 €. 2018: aktíva 234 879 €, vlastné imanie 50 660 €. 2019: aktíva 120 652 €, vlastné imanie 36 975 €. 2020: aktíva 53 902 €, vlastné imanie 36 934 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 121 871 €, zásoby 3 831 €, pohľadávky 121 884 €, finančné účty 11 658 €. 2017: dlhodobý majetok 118 066 €, zásoby 2 331 €, pohľadávky 145 337 €, finančné účty 19 272 €. 2018: dlhodobý majetok 63 402 €, zásoby 2 331 €, pohľadávky 100 651 €, finančné účty 68 495 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 54 200 €, finančné účty 66 452 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 30 880 €, finančné účty 23 022 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 121 871 €, zásoby 3 831 €, pohľadávky 121 884 €, finančné účty 11 658 €. 2017: dlhodobý majetok 118 066 €, zásoby 2 331 €, pohľadávky 145 337 €, finančné účty 19 272 €. 2018: dlhodobý majetok 63 402 €, zásoby 2 331 €, pohľadávky 100 651 €, finančné účty 68 495 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 54 200 €, finančné účty 66 452 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 30 880 €, finančné účty 23 022 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 121 871 €, zásoby 3 831 €, pohľadávky 121 884 €, finančné účty 11 658 €. 2017: dlhodobý majetok 118 066 €, zásoby 2 331 €, pohľadávky 145 337 €, finančné účty 19 272 €. 2018: dlhodobý majetok 63 402 €, zásoby 2 331 €, pohľadávky 100 651 €, finančné účty 68 495 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 54 200 €, finančné účty 66 452 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 30 880 €, finančné účty 23 022 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 54 914 €, dlhodobé záväzky 25 625 €, krátkodobé záväzky 178 705 €. 2017: vlastné imanie 35 254 €, dlhodobé záväzky 18 125 €, krátkodobé záväzky 231 627 €. 2018: vlastné imanie 50 660 €, dlhodobé záväzky 35 009 €, krátkodobé záväzky 149 210 €. 2019: vlastné imanie 36 975 €, dlhodobé záväzky 16 208 €, krátkodobé záväzky 67 469 €. 2020: vlastné imanie 36 934 €, dlhodobé záväzky 12 639 €, krátkodobé záväzky 4 329 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 54 914 €, dlhodobé záväzky 25 625 €, krátkodobé záväzky 178 705 €. 2017: vlastné imanie 35 254 €, dlhodobé záväzky 18 125 €, krátkodobé záväzky 231 627 €. 2018: vlastné imanie 50 660 €, dlhodobé záväzky 35 009 €, krátkodobé záväzky 149 210 €. 2019: vlastné imanie 36 975 €, dlhodobé záväzky 16 208 €, krátkodobé záväzky 67 469 €. 2020: vlastné imanie 36 934 €, dlhodobé záväzky 12 639 €, krátkodobé záväzky 4 329 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 54 914 €, dlhodobé záväzky 25 625 €, krátkodobé záväzky 178 705 €. 2017: vlastné imanie 35 254 €, dlhodobé záväzky 18 125 €, krátkodobé záväzky 231 627 €. 2018: vlastné imanie 50 660 €, dlhodobé záväzky 35 009 €, krátkodobé záväzky 149 210 €. 2019: vlastné imanie 36 975 €, dlhodobé záväzky 16 208 €, krátkodobé záväzky 67 469 €. 2020: vlastné imanie 36 934 €, dlhodobé záväzky 12 639 €, krátkodobé záväzky 4 329 €.500 tis.250 tis.020162017201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 960 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.1 tis.50009609609600020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 960 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.1 tis.50009609609600020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 960 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.1 tis.50009609609600020162017201820192020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby392,2 tis.448,5 tis.344,1 tis.64,7 tis.0
Výsledok hospodárenia−6,8 tis.−19,7 tis.15,4 tis.−13,7 tis.−41
Aktíva259,2 tis.285 tis.234,9 tis.120,7 tis.53,9 tis.
Vlastné imanie54,9 tis.35,3 tis.50,7 tis.37 tis.36,9 tis.
Daň z príjmu96096096000
Zadlženosť78,8 %87,6 %78,4 %69,4 %31,5 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

2020

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−41
Aktíva
53,9 tis.
Vlastné imanie
36,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
31,5 %

2019

Tržby
64,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−13,7 tis.
Aktíva
120,7 tis.
Vlastné imanie
37 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
69,4 %

2018

Tržby
344,1 tis.
Výsledok hospodárenia
15,4 tis.
Aktíva
234,9 tis.
Vlastné imanie
50,7 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
78,4 %

2017

Tržby
448,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−19,7 tis.
Aktíva
285 tis.
Vlastné imanie
35,3 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
87,6 %

2016

Tržby
392,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−6,8 tis.
Aktíva
259,2 tis.
Vlastné imanie
54,9 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
78,8 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

04

Obchodný vestník

8 oznámení

  1. 09. 05. 2024

    Oznam o zrušení konkurzu pre nedostatok majetku konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  2. 12. 12. 2023

    Vylúčenie súpisovej zložky majetku zo súpisu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  3. 22. 09. 2023

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  4. 07. 09. 2023

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  5. 18. 08. 2023

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  6. 01. 08. 2023

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  7. 21. 07. 2023

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  8. 04. 07. 2023

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk
Obchodný vestníkObchodný vestníkPodmienky Obchodného vestníka povinná doložkajustice.gov.sk/ov

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

Tento profil cez API