prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

StartUp Europe, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 44236506aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
23. 07. 200818 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
180 040 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
StartUp Europe, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
44236506
daňové identifikačné číslo
2022658429
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Lermontovova 3, 81105 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
23. 07. 2008
V registri
18 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 53616/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
1048390
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
počítačové služby,23. 07. 2008—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,23. 07. 2008—
administratívne služby,23. 07. 2008—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,23. 07. 2008—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),23. 07. 2008—
finančný leasing,23. 07. 2008—
prípravné práce k realizácii stavby,23. 07. 2008—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien,23. 07. 2008—
prenájom hnuteľných vecí,23. 07. 2008—
Marketingové poradenstvo.12. 01. 2018—
Kúpa a predaj tovaru na marketingové účely.12. 01. 2018—
Sprostredkovanie zliav.12. 01. 2018—
Predaj kreditov, stravných a iných lístkov a voucherov.12. 01. 2018—
Služby limitovaného poskytovateľa platobných služieb v rozsahu voľnej živnosti.12. 01. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022658429: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022658429Obdobia daňových registráciíDIČ 2022658429: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022658429Obdobia daňových registráciíDIČ 2022658429: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022658429
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202265842910. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 27. 04. 2023 (rok porušenia 2021).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 prehĺbila stratu na −54 188 € a znížila tržby o ▼26 % na 180 tisíc eur.

Tržby

180 040 €

▼ 26,4 %

Výsledok hospodárenia

−54 188 €

▼ 597,3 %

Aktíva

528 673 €

▼ 17,9 %

Vlastné imanie

105 324 €

▼ 34,0 %

Zadlženosť

80,1 %

Hrubá marža

−30,1 %

Čistá marža

−30,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 323 117 €. 2018: tržby 266 708 €. 2019: tržby 756 341 €. 2020: tržby 244 737 €. 2021: tržby 180 040 €.1 mil.500 tis.0323,1 tis.266,7 tis.756,3 tis.244,7 tis.180 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 323 117 €. 2018: tržby 266 708 €. 2019: tržby 756 341 €. 2020: tržby 244 737 €. 2021: tržby 180 040 €.1 mil.500 tis.0323,1 tis.266,7 tis.756,3 tis.244,7 tis.180 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 323 117 €. 2018: tržby 266 708 €. 2019: tržby 756 341 €. 2020: tržby 244 737 €. 2021: tržby 180 040 €.1 mil.500 tis.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −263 026 €. 2018: výsledok hospodárenia −113 613 €. 2019: výsledok hospodárenia 303 779 €. 2020: výsledok hospodárenia −7 771 €. 2021: výsledok hospodárenia −54 188 €.500 tis.0−500 tis.−263 tis.−113,6 tis.+303,8 tis.−7,8 tis.−54,2 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −263 026 €. 2018: výsledok hospodárenia −113 613 €. 2019: výsledok hospodárenia 303 779 €. 2020: výsledok hospodárenia −7 771 €. 2021: výsledok hospodárenia −54 188 €.500 tis.0−500 tis.−263 tis.−54,2 tis.201720192021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −263 026 €. 2018: výsledok hospodárenia −113 613 €. 2019: výsledok hospodárenia 303 779 €. 2020: výsledok hospodárenia −7 771 €. 2021: výsledok hospodárenia −54 188 €.500 tis.0−500 tis.20182021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 569 822 €, vlastné imanie −22 882 €. 2018: aktíva 608 735 €, vlastné imanie −136 496 €. 2019: aktíva 950 842 €, vlastné imanie 167 283 €. 2020: aktíva 643 653 €, vlastné imanie 159 512 €. 2021: aktíva 528 673 €, vlastné imanie 105 324 €.1 mil.0−200 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 569 822 €, vlastné imanie −22 882 €. 2018: aktíva 608 735 €, vlastné imanie −136 496 €. 2019: aktíva 950 842 €, vlastné imanie 167 283 €. 2020: aktíva 643 653 €, vlastné imanie 159 512 €. 2021: aktíva 528 673 €, vlastné imanie 105 324 €.1 mil.0−200 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 569 822 €, vlastné imanie −22 882 €. 2018: aktíva 608 735 €, vlastné imanie −136 496 €. 2019: aktíva 950 842 €, vlastné imanie 167 283 €. 2020: aktíva 643 653 €, vlastné imanie 159 512 €. 2021: aktíva 528 673 €, vlastné imanie 105 324 €.1 mil.0−200 tis.20172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 235 108 €, zásoby 69 202 €, pohľadávky 237 579 €, finančné účty 27 933 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 65 659 €, pohľadávky 489 622 €, finančné účty 53 004 €. 2019: dlhodobý majetok 2 500 €, zásoby 49 €, pohľadávky 773 448 €, finančné účty 174 818 €. 2020: dlhodobý majetok 1 875 €, zásoby 0 €, pohľadávky 568 293 €, finančné účty 72 992 €. 2021: dlhodobý majetok 1 250 €, zásoby 0 €, pohľadávky 375 910 €, finančné účty 150 839 €.1 mil.500 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 235 108 €, zásoby 69 202 €, pohľadávky 237 579 €, finančné účty 27 933 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 65 659 €, pohľadávky 489 622 €, finančné účty 53 004 €. 2019: dlhodobý majetok 2 500 €, zásoby 49 €, pohľadávky 773 448 €, finančné účty 174 818 €. 2020: dlhodobý majetok 1 875 €, zásoby 0 €, pohľadávky 568 293 €, finančné účty 72 992 €. 2021: dlhodobý majetok 1 250 €, zásoby 0 €, pohľadávky 375 910 €, finančné účty 150 839 €.1 mil.500 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 235 108 €, zásoby 69 202 €, pohľadávky 237 579 €, finančné účty 27 933 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 65 659 €, pohľadávky 489 622 €, finančné účty 53 004 €. 2019: dlhodobý majetok 2 500 €, zásoby 49 €, pohľadávky 773 448 €, finančné účty 174 818 €. 2020: dlhodobý majetok 1 875 €, zásoby 0 €, pohľadávky 568 293 €, finančné účty 72 992 €. 2021: dlhodobý majetok 1 250 €, zásoby 0 €, pohľadávky 375 910 €, finančné účty 150 839 €.1 mil.500 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −22 882 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 592 704 €. 2018: vlastné imanie −136 496 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 745 231 €. 2019: vlastné imanie 167 283 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 783 559 €. 2020: vlastné imanie 159 512 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 484 141 €. 2021: vlastné imanie 105 324 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 423 349 €.1 mil.0−200 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −22 882 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 592 704 €. 2018: vlastné imanie −136 496 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 745 231 €. 2019: vlastné imanie 167 283 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 783 559 €. 2020: vlastné imanie 159 512 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 484 141 €. 2021: vlastné imanie 105 324 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 423 349 €.1 mil.0−200 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −22 882 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 592 704 €. 2018: vlastné imanie −136 496 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 745 231 €. 2019: vlastné imanie 167 283 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 783 559 €. 2020: vlastné imanie 159 512 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 484 141 €. 2021: vlastné imanie 105 324 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 423 349 €.1 mil.0−200 tis.20172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960000020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960000020172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960000020172018201920202021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby323,1 tis.266,7 tis.756,3 tis.244,7 tis.180 tis.
Výsledok hospodárenia−263 tis.−113,6 tis.303,8 tis.−7,8 tis.−54,2 tis.
Aktíva569,8 tis.608,7 tis.950,8 tis.643,7 tis.528,7 tis.
Vlastné imanie−22,9 tis.−136,5 tis.167,3 tis.159,5 tis.105,3 tis.
Daň z príjmu9600000
Zadlženosť104,0 %122,4 %82,4 %75,2 %80,1 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
180 tis.
Výsledok hospodárenia
−54,2 tis.
Aktíva
528,7 tis.
Vlastné imanie
105,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
80,1 %

2020

Tržby
244,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−7,8 tis.
Aktíva
643,7 tis.
Vlastné imanie
159,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
75,2 %

2019

Tržby
756,3 tis.
Výsledok hospodárenia
303,8 tis.
Aktíva
950,8 tis.
Vlastné imanie
167,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
82,4 %

2018

Tržby
266,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−113,6 tis.
Aktíva
608,7 tis.
Vlastné imanie
−136,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
122,4 %

2017

Tržby
323,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−263 tis.
Aktíva
569,8 tis.
Vlastné imanie
−22,9 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
104,0 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API