prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

Euroengen s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 44199821aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
13. 06. 200818 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
69 054 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Euroengen s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
44199821
daňové identifikačné číslo
2022626584
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
13. 06. 2008
V registri
18 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 169226/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
815633
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)13. 06. 2008—
prípravné práce k realizácii stavby13. 06. 2008—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien13. 06. 2008—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov13. 06. 2008—
výroba jednoduchých výrobkov z kovu13. 06. 2008—
opracovanie kovu jednoduchým spôsobom13. 06. 2008—
výroba a hutnícke spracovanie kovov13. 06. 2008—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov13. 06. 2008—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu13. 06. 2008—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby13. 06. 2008—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb v rozsahu cestnej dopravy13. 06. 2008—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla13. 06. 2008—
nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenie13. 06. 2008—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov13. 06. 2008—
reklamné a marketingové služby13. 06. 2008—
prenájom hnuteľných vecí13. 06. 2008—
čistiace a upratovacie služby13. 06. 2008—
zásielkový predaj13. 06. 2008—
baliace činnosti13. 06. 2008—
manipulácia s nákladom13. 06. 2008—
výroba zdvíhacích a manipulačných zariadení13. 06. 2008—
výroba strojov pre hospodárske odvetvia13. 06. 2008—
výroba radiátorov a kotlov ústredného kúrenia, pecí a horákov13. 06. 2008—
výroba čerpadiel, kompresorov, ventilov a armatúr13. 06. 2008—
výroba chladiacich, ventilačných a filtračných zariadení13. 06. 2008—
výroba elektromotorov, rozvádzačov, káblov a batérií13. 06. 2008—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu13. 06. 2008—
prevádzkovanie odstavných plôch pre motorové vozidlá13. 06. 2008—
prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu13. 06. 2008—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022626584: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022626584Obdobia daňových registráciíDIČ 2022626584: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022626584Obdobia daňových registráciíDIČ 2022626584: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022626584
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202262658410. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 03. 2024 (rok porušenia 2023).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 zvýšila zisk o ▲1 616 % na 1 270 € a znížila tržby o ▼46 % na 69,1 tisíc eur.

Tržby

69 054 €

▼ 46,3 %

Výsledok hospodárenia

1 270 €

▲ 1 616,2 %

Aktíva

14 103 €

▼ 71,1 %

Vlastné imanie

−11 430 €

▲ 10,0 %

Zadlženosť

181,0 %

Hrubá marža

1,6 %

Čistá marža

1,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 156 940 €. 2018: tržby 71 255 €. 2019: tržby 101 940 €. 2020: tržby 128 591 €. 2021: tržby 69 054 €.200 tis.100 tis.0156,9 tis.71,3 tis.101,9 tis.128,6 tis.69,1 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 156 940 €. 2018: tržby 71 255 €. 2019: tržby 101 940 €. 2020: tržby 128 591 €. 2021: tržby 69 054 €.200 tis.100 tis.0156,9 tis.71,3 tis.101,9 tis.128,6 tis.69,1 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 156 940 €. 2018: tržby 71 255 €. 2019: tržby 101 940 €. 2020: tržby 128 591 €. 2021: tržby 69 054 €.200 tis.100 tis.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 14 170 €. 2018: výsledok hospodárenia 5 907 €. 2019: výsledok hospodárenia 4 142 €. 2020: výsledok hospodárenia 74 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 270 €.20 tis.10 tis.0+14,2 tis.+5,9 tis.+4,1 tis.+74+1,3 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 14 170 €. 2018: výsledok hospodárenia 5 907 €. 2019: výsledok hospodárenia 4 142 €. 2020: výsledok hospodárenia 74 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 270 €.20 tis.10 tis.0+14,2 tis.+5,9 tis.+4,1 tis.+74+1,3 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 14 170 €. 2018: výsledok hospodárenia 5 907 €. 2019: výsledok hospodárenia 4 142 €. 2020: výsledok hospodárenia 74 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 270 €.20 tis.10 tis.0201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 14 249 €, vlastné imanie −52 214 €. 2018: aktíva 46 414 €, vlastné imanie −46 307 €. 2019: aktíva 24 716 €, vlastné imanie −22 573 €. 2020: aktíva 48 849 €, vlastné imanie −12 700 €. 2021: aktíva 14 103 €, vlastné imanie −11 430 €.50 tis.0−100 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 14 249 €, vlastné imanie −52 214 €. 2018: aktíva 46 414 €, vlastné imanie −46 307 €. 2019: aktíva 24 716 €, vlastné imanie −22 573 €. 2020: aktíva 48 849 €, vlastné imanie −12 700 €. 2021: aktíva 14 103 €, vlastné imanie −11 430 €.50 tis.0−100 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 14 249 €, vlastné imanie −52 214 €. 2018: aktíva 46 414 €, vlastné imanie −46 307 €. 2019: aktíva 24 716 €, vlastné imanie −22 573 €. 2020: aktíva 48 849 €, vlastné imanie −12 700 €. 2021: aktíva 14 103 €, vlastné imanie −11 430 €.50 tis.0−100 tis.20172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 4 153 €, zásoby 0 €, pohľadávky 27 360 €, finančné účty −17 264 €. 2018: dlhodobý majetok 166 €, zásoby 0 €, pohľadávky 45 704 €, finančné účty 544 €. 2019: dlhodobý majetok 166 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 874 €, finančné účty 676 €. 2020: dlhodobý majetok 166 €, zásoby 0 €, pohľadávky 48 051 €, finančné účty 632 €. 2021: dlhodobý majetok 166 €, zásoby 0 €, pohľadávky 597 €, finančné účty 13 340 €.50 tis.0−20 tis.20172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 4 153 €, zásoby 0 €, pohľadávky 27 360 €, finančné účty −17 264 €. 2018: dlhodobý majetok 166 €, zásoby 0 €, pohľadávky 45 704 €, finančné účty 544 €. 2019: dlhodobý majetok 166 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 874 €, finančné účty 676 €. 2020: dlhodobý majetok 166 €, zásoby 0 €, pohľadávky 48 051 €, finančné účty 632 €. 2021: dlhodobý majetok 166 €, zásoby 0 €, pohľadávky 597 €, finančné účty 13 340 €.50 tis.0−20 tis.20172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 4 153 €, zásoby 0 €, pohľadávky 27 360 €, finančné účty −17 264 €. 2018: dlhodobý majetok 166 €, zásoby 0 €, pohľadávky 45 704 €, finančné účty 544 €. 2019: dlhodobý majetok 166 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 874 €, finančné účty 676 €. 2020: dlhodobý majetok 166 €, zásoby 0 €, pohľadávky 48 051 €, finančné účty 632 €. 2021: dlhodobý majetok 166 €, zásoby 0 €, pohľadávky 597 €, finančné účty 13 340 €.50 tis.0−20 tis.20172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −52 214 €, dlhodobé záväzky 8 549 €, krátkodobé záväzky 57 914 €. 2018: vlastné imanie −46 307 €, dlhodobé záväzky 1 652 €, krátkodobé záväzky 91 069 €. 2019: vlastné imanie −22 573 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 47 289 €. 2020: vlastné imanie −12 700 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 61 549 €. 2021: vlastné imanie −11 430 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 25 533 €.100 tis.0−100 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −52 214 €, dlhodobé záväzky 8 549 €, krátkodobé záväzky 57 914 €. 2018: vlastné imanie −46 307 €, dlhodobé záväzky 1 652 €, krátkodobé záväzky 91 069 €. 2019: vlastné imanie −22 573 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 47 289 €. 2020: vlastné imanie −12 700 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 61 549 €. 2021: vlastné imanie −11 430 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 25 533 €.100 tis.0−100 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −52 214 €, dlhodobé záväzky 8 549 €, krátkodobé záväzky 57 914 €. 2018: vlastné imanie −46 307 €, dlhodobé záväzky 1 652 €, krátkodobé záväzky 91 069 €. 2019: vlastné imanie −22 573 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 47 289 €. 2020: vlastné imanie −12 700 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 61 549 €. 2021: vlastné imanie −11 430 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 25 533 €.100 tis.0−100 tis.20172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 971 €. 2018: daň z príjmu 219 €. 2019: daň z príjmu 270 €. 2020: daň z príjmu 200 €. 2021: daň z príjmu −184 €.1 tis.0−200971219270200−18420172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 971 €. 2018: daň z príjmu 219 €. 2019: daň z príjmu 270 €. 2020: daň z príjmu 200 €. 2021: daň z príjmu −184 €.1 tis.0−200971219270200−18420172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 971 €. 2018: daň z príjmu 219 €. 2019: daň z príjmu 270 €. 2020: daň z príjmu 200 €. 2021: daň z príjmu −184 €.1 tis.0−200971219270200−18420172018201920202021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby156,9 tis.71,3 tis.101,9 tis.128,6 tis.69,1 tis.
Výsledok hospodárenia14,2 tis.5,9 tis.4,1 tis.741,3 tis.
Aktíva14,2 tis.46,4 tis.24,7 tis.48,8 tis.14,1 tis.
Vlastné imanie−52,2 tis.−46,3 tis.−22,6 tis.−12,7 tis.−11,4 tis.
Daň z príjmu971219270200−184
Zadlženosť466,4 %199,8 %191,3 %126,0 %181,0 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

2021

Tržby
69,1 tis.
Výsledok hospodárenia
1,3 tis.
Aktíva
14,1 tis.
Vlastné imanie
−11,4 tis.
Daň z príjmu
−184
Zadlženosť
181,0 %

2020

Tržby
128,6 tis.
Výsledok hospodárenia
74
Aktíva
48,8 tis.
Vlastné imanie
−12,7 tis.
Daň z príjmu
200
Zadlženosť
126,0 %

2019

Tržby
101,9 tis.
Výsledok hospodárenia
4,1 tis.
Aktíva
24,7 tis.
Vlastné imanie
−22,6 tis.
Daň z príjmu
270
Zadlženosť
191,3 %

2018

Tržby
71,3 tis.
Výsledok hospodárenia
5,9 tis.
Aktíva
46,4 tis.
Vlastné imanie
−46,3 tis.
Daň z príjmu
219
Zadlženosť
199,8 %

2017

Tržby
156,9 tis.
Výsledok hospodárenia
14,2 tis.
Aktíva
14,2 tis.
Vlastné imanie
−52,2 tis.
Daň z príjmu
971
Zadlženosť
466,4 %

aj 2014–2016 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API