prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

bitWorks s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 44193530aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
06. 06. 200818 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
Tržby
82 088 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
bitWorks s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
44193530
daňové identifikačné číslo
2022638706
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022638706
Sídlo
Považské Podhradie 214, 01704 Považská Bystrica, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
06. 06. 2008
V registri
18 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 31909/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
311972
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Počítačové služby25. 11. 2014—
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov25. 11. 2014—
Polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín25. 11. 2014—
Fotografické služby25. 11. 2014—
Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov25. 11. 2014—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu25. 11. 2014—
Prieskum trhu a verejnej mienky25. 11. 2014—
Vydavateľská činnosť25. 11. 2014—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),06. 06. 2008—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,06. 06. 2008—
podnikateľské poradenstvo v oblasti obchodu a služieb,06. 06. 2008—
reklamná a propagačná činnosť,06. 06. 2008—
prenájom hnuteľných vecí,06. 06. 2008—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti,06. 06. 2008—
Spracovanie kože15. 09. 2022—
Výroba obuvi a komponentov obuvi s výnimkou ortopedickej obuvi15. 09. 2022—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva15. 09. 2022—
Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba15. 09. 2022—
Výroba a hutnícke spracovanie kovov15. 09. 2022—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu15. 09. 2022—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 20. 12. 2017 do 20. 08. 2021 · na vlastnú žiadosť
Oprávnená osoba
ŠIMČÁK, advokátska kancelária s.r.o. · od 05. 07. 2019

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022638706: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022638706: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022638706IČ DPH SK2022638706Obdobia daňových registráciíDIČ 2022638706: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022638706: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022638706IČ DPH SK2022638706Obdobia daňových registráciíDIČ 2022638706: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022638706: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022638706IČ DPH SK2022638706
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202263870611. 09. 2026—08. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 20. 11. 2009
daňové identifikačné číslo202263870610. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 30. 09. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila stratu na −11 722 € a zvýšila tržby o ▲113 % na 82,1 tisíc eur.

Tržby

82 088 €

▲ 113,1 %

Výsledok hospodárenia

−11 722 €

▲ 74,7 %

Aktíva

93 819 €

▲ 10,2 %

Vlastné imanie

−54 728 €

▼ 27,3 %

Zadlženosť

158,3 %

Hrubá marža

−13,1 %

Čistá marža

−14,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 173 300 €. 2022: tržby 155 572 €. 2023: tržby 205 088 €. 2024: tržby 38 513 €. 2025: tržby 82 088 €.250 tis.125 tis.0173,3 tis.155,6 tis.205,1 tis.38,5 tis.82,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 173 300 €. 2022: tržby 155 572 €. 2023: tržby 205 088 €. 2024: tržby 38 513 €. 2025: tržby 82 088 €.250 tis.125 tis.0173,3 tis.155,6 tis.205,1 tis.38,5 tis.82,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 173 300 €. 2022: tržby 155 572 €. 2023: tržby 205 088 €. 2024: tržby 38 513 €. 2025: tržby 82 088 €.250 tis.125 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −18 137 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 250 €. 2023: výsledok hospodárenia −10 778 €. 2024: výsledok hospodárenia −46 299 €. 2025: výsledok hospodárenia −11 722 €.0−50 tis.−18,1 tis.−1,3 tis.−10,8 tis.−46,3 tis.−11,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −18 137 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 250 €. 2023: výsledok hospodárenia −10 778 €. 2024: výsledok hospodárenia −46 299 €. 2025: výsledok hospodárenia −11 722 €.0−50 tis.−18,1 tis.−1,3 tis.−10,8 tis.−46,3 tis.−11,7 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −18 137 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 250 €. 2023: výsledok hospodárenia −10 778 €. 2024: výsledok hospodárenia −46 299 €. 2025: výsledok hospodárenia −11 722 €.0−50 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 162 183 €, vlastné imanie 15 320 €. 2022: aktíva 180 748 €, vlastné imanie 14 070 €. 2023: aktíva 129 334 €, vlastné imanie 3 292 €. 2024: aktíva 85 161 €, vlastné imanie −43 006 €. 2025: aktíva 93 819 €, vlastné imanie −54 728 €.200 tis.0−100 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 162 183 €, vlastné imanie 15 320 €. 2022: aktíva 180 748 €, vlastné imanie 14 070 €. 2023: aktíva 129 334 €, vlastné imanie 3 292 €. 2024: aktíva 85 161 €, vlastné imanie −43 006 €. 2025: aktíva 93 819 €, vlastné imanie −54 728 €.200 tis.0−100 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 162 183 €, vlastné imanie 15 320 €. 2022: aktíva 180 748 €, vlastné imanie 14 070 €. 2023: aktíva 129 334 €, vlastné imanie 3 292 €. 2024: aktíva 85 161 €, vlastné imanie −43 006 €. 2025: aktíva 93 819 €, vlastné imanie −54 728 €.200 tis.0−100 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 93 924 €, zásoby 11 117 €, pohľadávky 3 425 €, finančné účty 53 717 €. 2022: dlhodobý majetok 71 882 €, zásoby 19 712 €, pohľadávky 35 244 €, finančné účty 53 910 €. 2023: dlhodobý majetok 42 835 €, zásoby 14 081 €, pohľadávky 20 390 €, finančné účty 52 028 €. 2024: dlhodobý majetok 14 328 €, zásoby 17 734 €, pohľadávky 692 €, finančné účty 52 407 €. 2025: dlhodobý majetok 4 975 €, zásoby 34 681 €, pohľadávky 1 758 €, finančné účty 52 405 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 93 924 €, zásoby 11 117 €, pohľadávky 3 425 €, finančné účty 53 717 €. 2022: dlhodobý majetok 71 882 €, zásoby 19 712 €, pohľadávky 35 244 €, finančné účty 53 910 €. 2023: dlhodobý majetok 42 835 €, zásoby 14 081 €, pohľadávky 20 390 €, finančné účty 52 028 €. 2024: dlhodobý majetok 14 328 €, zásoby 17 734 €, pohľadávky 692 €, finančné účty 52 407 €. 2025: dlhodobý majetok 4 975 €, zásoby 34 681 €, pohľadávky 1 758 €, finančné účty 52 405 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 93 924 €, zásoby 11 117 €, pohľadávky 3 425 €, finančné účty 53 717 €. 2022: dlhodobý majetok 71 882 €, zásoby 19 712 €, pohľadávky 35 244 €, finančné účty 53 910 €. 2023: dlhodobý majetok 42 835 €, zásoby 14 081 €, pohľadávky 20 390 €, finančné účty 52 028 €. 2024: dlhodobý majetok 14 328 €, zásoby 17 734 €, pohľadávky 692 €, finančné účty 52 407 €. 2025: dlhodobý majetok 4 975 €, zásoby 34 681 €, pohľadávky 1 758 €, finančné účty 52 405 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 15 320 €, dlhodobé záväzky 26 120 €, krátkodobé záväzky 120 743 €. 2022: vlastné imanie 14 070 €, dlhodobé záväzky 26 319 €, krátkodobé záväzky 140 359 €. 2023: vlastné imanie 3 292 €, dlhodobé záväzky 11 301 €, krátkodobé záväzky 114 741 €. 2024: vlastné imanie −43 006 €, dlhodobé záväzky 7 742 €, krátkodobé záväzky 120 425 €. 2025: vlastné imanie −54 728 €, dlhodobé záväzky 5 029 €, krátkodobé záväzky 143 518 €.200 tis.0−100 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 15 320 €, dlhodobé záväzky 26 120 €, krátkodobé záväzky 120 743 €. 2022: vlastné imanie 14 070 €, dlhodobé záväzky 26 319 €, krátkodobé záväzky 140 359 €. 2023: vlastné imanie 3 292 €, dlhodobé záväzky 11 301 €, krátkodobé záväzky 114 741 €. 2024: vlastné imanie −43 006 €, dlhodobé záväzky 7 742 €, krátkodobé záväzky 120 425 €. 2025: vlastné imanie −54 728 €, dlhodobé záväzky 5 029 €, krátkodobé záväzky 143 518 €.200 tis.0−100 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 15 320 €, dlhodobé záväzky 26 120 €, krátkodobé záväzky 120 743 €. 2022: vlastné imanie 14 070 €, dlhodobé záväzky 26 319 €, krátkodobé záväzky 140 359 €. 2023: vlastné imanie 3 292 €, dlhodobé záväzky 11 301 €, krátkodobé záväzky 114 741 €. 2024: vlastné imanie −43 006 €, dlhodobé záväzky 7 742 €, krátkodobé záväzky 120 425 €. 2025: vlastné imanie −54 728 €, dlhodobé záväzky 5 029 €, krátkodobé záväzky 143 518 €.200 tis.0−100 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.500000034096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.500000034096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.500000034096020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby173,3 tis.155,6 tis.205,1 tis.38,5 tis.82,1 tis.
Výsledok hospodárenia−18,1 tis.−1,3 tis.−10,8 tis.−46,3 tis.−11,7 tis.
Aktíva162,2 tis.180,7 tis.129,3 tis.85,2 tis.93,8 tis.
Vlastné imanie15,3 tis.14,1 tis.3,3 tis.−43 tis.−54,7 tis.
Daň z príjmu000340960
Zadlženosť90,6 %92,2 %97,5 %150,5 %158,3 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
82,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−11,7 tis.
Aktíva
93,8 tis.
Vlastné imanie
−54,7 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
158,3 %

2024

Tržby
38,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−46,3 tis.
Aktíva
85,2 tis.
Vlastné imanie
−43 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
150,5 %

2023

Tržby
205,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−10,8 tis.
Aktíva
129,3 tis.
Vlastné imanie
3,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
97,5 %

2022

Tržby
155,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,3 tis.
Aktíva
180,7 tis.
Vlastné imanie
14,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
92,2 %

2021

Tržby
173,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−18,1 tis.
Aktíva
162,2 tis.
Vlastné imanie
15,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
90,6 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API