Súhrn
- Vznik
- 27. 06. 200818 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 23. 09. 2026
- Tržby
- 360 052 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- SIETTEX s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 44189192
- daňové identifikačné číslo
- 2022631996
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022631996
- Sídlo
- Budovateľská 1310, 09301 Vranov nad Topľou, Slovenská republika
- Územie
- Vranov nad Topľouokres Vranov nad TopľouPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 27. 06. 2008
- V registri
- 18 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 20339/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 668211
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| maloobchod v rozsahu voľných živností | 27. 06. 2008 | — |
| veľkoobchod v rozsahu voľných živností | 27. 06. 2008 | — |
| sieťotlač | 27. 06. 2008 | — |
| sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby | 27. 06. 2008 | — |
| poradenská a konzultačná činnosť v oblasti reklamy a kultúry | 27. 06. 2008 | — |
| reklamná činnosť | 27. 06. 2008 | — |
| skladovanie a uskladňovanie | 27. 06. 2008 | — |
| výroba audiovizuálnych podkladov | 27. 06. 2008 | — |
| vydavateľská činnosť | 27. 06. 2008 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022631996 | 11. 09. 2026 | — | 06. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 07. 2008 |
| daňové identifikačné číslo | 2022631996 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 23. 09. 2026 otvorený | 06. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 23. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼14 % na 42 558 € a zvýšila tržby o ▲1 % na 360,1 tisíc eur.
Tržby
360 052 €
▲ 0,9 %Výsledok hospodárenia
42 558 €
▼ 14,4 %Aktíva
448 925 €
▲ 17,5 %Vlastné imanie
370 353 €
▲ 13,2 %Zadlženosť
17,5 %
Hrubá marža
15,3 %
Čistá marža
11,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 177,5 tis. | 213,3 tis. | 267,7 tis. | 356,8 tis. | 360,1 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 6,4 tis. | 33,1 tis. | 41,9 tis. | 49,7 tis. | 42,6 tis. |
| Aktíva | 344,9 tis. | 366,6 tis. | 387,8 tis. | 382,2 tis. | 448,9 tis. |
| Vlastné imanie | 285,4 tis. | 289,2 tis. | 331,8 tis. | 327,1 tis. | 370,4 tis. |
| Daň z príjmu | 5,7 tis. | 11,7 tis. | 14,4 tis. | 14,5 tis. | 12,4 tis. |
| Zadlženosť | 17,1 % | 21,1 % | 14,6 % | 14,5 % | 17,5 % |
aj 2013–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 360,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 42,6 tis.
- Aktíva
- 448,9 tis.
- Vlastné imanie
- 370,4 tis.
- Daň z príjmu
- 12,4 tis.
- Zadlženosť
- 17,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 356,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 49,7 tis.
- Aktíva
- 382,2 tis.
- Vlastné imanie
- 327,1 tis.
- Daň z príjmu
- 14,5 tis.
- Zadlženosť
- 14,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 267,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 41,9 tis.
- Aktíva
- 387,8 tis.
- Vlastné imanie
- 331,8 tis.
- Daň z príjmu
- 14,4 tis.
- Zadlženosť
- 14,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 213,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 33,1 tis.
- Aktíva
- 366,6 tis.
- Vlastné imanie
- 289,2 tis.
- Daň z príjmu
- 11,7 tis.
- Zadlženosť
- 21,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 177,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,4 tis.
- Aktíva
- 344,9 tis.
- Vlastné imanie
- 285,4 tis.
- Daň z príjmu
- 5,7 tis.
- Zadlženosť
- 17,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2013–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.