Súhrn
- Vznik
- 05. 06. 200818 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
- Tržby
- 392 171 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- SIMONY, spol. s r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 44185481
- daňové identifikačné číslo
- 2022623130
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022623130
- Sídlo
- Jilemnického 1916, 06901 Snina, Slovenská republika
- Územie
- Sninaokres SninaPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 05. 06. 2008
- V registri
- 18 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 20229/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 615323
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi - maloobchod v rozsahu voľnej živnosti | 05. 06. 2008 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti - veľkoobchod v rozsahu voľnej živnosti | 05. 06. 2008 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 05. 06. 2008 | — |
| zásielkový predaj | 05. 06. 2008 | — |
| organizovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí | 05. 06. 2008 | — |
| organizovanie kurzov a seminárov | 05. 06. 2008 | — |
| administratívne práce a kopírovacie práce | 05. 06. 2008 | — |
| predaj nápojov na priamu konzumáciu (hostince, bary) | 05. 06. 2008 | — |
| upratovacie práce | 05. 06. 2008 | — |
| prevádzkovanie hracích a výherných automatov | 05. 06. 2008 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 05. 06. 2008 | — |
| osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje deväť osôb vrátane vodiča s výnimkou vozidiel taxislužby | 05. 06. 2008 | — |
| poskytovanie dátových služieb - internetová kaviareň | 05. 06. 2008 | — |
| prenájom motorových vozidiel | 05. 06. 2008 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 05. 06. 2008 | — |
| ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 05. 06. 2008 | — |
| vedenie účtovníctva | 05. 06. 2008 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 05. 06. 2008 | — |
| kúpa, sprostredkovanie a predaj nových a jazdených motorových vozidiel | 05. 06. 2008 | — |
| reklamné činnosti | 05. 06. 2008 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022623130 | 11. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 07. 2008 |
| daňové identifikačné číslo | 2022623130 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | 26. 10. 2026 – 02. 11. 2026 ukončené | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 30. 09. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 26. 10. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prepadlo do straty −2 169 € a zvýšila tržby o ▲1 % na 392,2 tisíc eur.
Tržby
392 171 €
▲ 1,0 %Výsledok hospodárenia
−2 169 €
▼ 141,0 %Aktíva
104 522 €
▲ 21,0 %Vlastné imanie
24 108 €
▲ 14,5 %Zadlženosť
60,5 %
Hrubá marža
−0,6 %
Čistá marža
−0,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 353,4 tis. | 370 tis. | 401,4 tis. | 388,1 tis. | 392,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 12,9 tis. | 4,3 tis. | 13,8 tis. | 5,3 tis. | −2,2 tis. |
| Aktíva | 90,4 tis. | 68,9 tis. | 74,2 tis. | 86,4 tis. | 104,5 tis. |
| Vlastné imanie | −3,4 tis. | 2 tis. | 15,8 tis. | 21,1 tis. | 24,1 tis. |
| Daň z príjmu | 3,7 tis. | 1,6 tis. | 4,2 tis. | 1,9 tis. | 0 |
| Zadlženosť | 103,8 % | 97,1 % | 78,7 % | 75,6 % | 60,5 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 392,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,2 tis.
- Aktíva
- 104,5 tis.
- Vlastné imanie
- 24,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 60,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 388,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,3 tis.
- Aktíva
- 86,4 tis.
- Vlastné imanie
- 21,1 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 75,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 401,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 13,8 tis.
- Aktíva
- 74,2 tis.
- Vlastné imanie
- 15,8 tis.
- Daň z príjmu
- 4,2 tis.
- Zadlženosť
- 78,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 370 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,3 tis.
- Aktíva
- 68,9 tis.
- Vlastné imanie
- 2 tis.
- Daň z príjmu
- 1,6 tis.
- Zadlženosť
- 97,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 353,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 12,9 tis.
- Aktíva
- 90,4 tis.
- Vlastné imanie
- −3,4 tis.
- Daň z príjmu
- 3,7 tis.
- Zadlženosť
- 103,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 26. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.