Súhrn
- Vznik
- 07. 06. 200818 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 53 800 €2020
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Business & Services Centre, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 44183020
- daňové identifikačné číslo
- 2022635131
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Holländerova 12606/21, 08001 Prešov, Slovenská republika
- Územie
- Prešovokres PrešovPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 07. 06. 2008
- V registri
- 18 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 20250/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 634116
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| čistiace a upratovacie práce | 07. 06. 2008 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 07. 06. 2008 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 07. 06. 2008 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb v rozsahu cestnej dopravy | 07. 06. 2008 | — |
| údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 07. 06. 2008 | — |
| diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel | 07. 06. 2008 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 07. 06. 2008 | — |
| nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenie | 07. 06. 2008 | — |
| ubytovacie služby bez prevádzkovania pohostinských činností | 07. 06. 2008 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 07. 06. 2008 | — |
| finančný leasing | 07. 06. 2008 | — |
| poskytovanie úverov zo zdrojov, na ktoré sa nevyžaduje povolenie banky | 07. 06. 2008 | — |
| faktoring a forfaiting | 07. 06. 2008 | — |
| vedenie účtovníctva | 07. 06. 2008 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 07. 06. 2008 | — |
| reklamné a marketingové služby | 07. 06. 2008 | — |
| sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť) | 07. 06. 2008 | — |
| geodetické a kartografické činnosti | 17. 03. 2012 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 17. 03. 2012 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 17. 03. 2012 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 17. 03. 2012 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 17. 03. 2012 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 17. 03. 2012 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022635131 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2020 prepadlo do straty −3 803 € a znížila tržby o ▼7 % na 53,8 tisíc eur.
Tržby
53 800 €
▼ 7,4 %Výsledok hospodárenia
−3 803 €
▼ 176,7 %Aktíva
181 092 €
▼ 5,6 %Vlastné imanie
51 045 €
▼ 6,9 %Zadlženosť
71,8 %
Hrubá marža
−7,1 %
Čistá marža
−7,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 74,5 tis. | 120,4 tis. | 102 tis. | 58,1 tis. | 53,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −11,9 tis. | 14,2 tis. | 37,9 tis. | 5 tis. | −3,8 tis. |
| Aktíva | 26,5 tis. | 99 tis. | 202,6 tis. | 191,8 tis. | 181,1 tis. |
| Vlastné imanie | −2,2 tis. | 12 tis. | 49,9 tis. | 54,8 tis. | 51 tis. |
| Daň z príjmu | 480 | 3,2 tis. | 8,9 tis. | 115 | 0 |
| Zadlženosť | 108,4 % | 87,9 % | 75,4 % | 71,4 % | 71,8 % |
aj 2015 — v pláne Štandard
2020
- Tržby
- 53,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −3,8 tis.
- Aktíva
- 181,1 tis.
- Vlastné imanie
- 51 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 71,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 58,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5 tis.
- Aktíva
- 191,8 tis.
- Vlastné imanie
- 54,8 tis.
- Daň z príjmu
- 115
- Zadlženosť
- 71,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 102 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 37,9 tis.
- Aktíva
- 202,6 tis.
- Vlastné imanie
- 49,9 tis.
- Daň z príjmu
- 8,9 tis.
- Zadlženosť
- 75,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 120,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 14,2 tis.
- Aktíva
- 99 tis.
- Vlastné imanie
- 12 tis.
- Daň z príjmu
- 3,2 tis.
- Zadlženosť
- 87,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 74,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −11,9 tis.
- Aktíva
- 26,5 tis.
- Vlastné imanie
- −2,2 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 108,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2015 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).