prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

U&L, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 44176309aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
21. 05. 200818 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
9 783 €2018

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
U&L, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
44176309
daňové identifikačné číslo
2022613582
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Nový rad 61, 94655 Pribeta, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
21. 05. 2008
V registri
18 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 28799/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
227166
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)21. 05. 2008—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu21. 05. 2008—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby21. 05. 2008—
údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla21. 05. 2008—
nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla21. 05. 2008—
nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenie21. 05. 2008—
vykonávanie odťahovej služby21. 05. 2008—
poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla21. 05. 2008—
ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností21. 05. 2008—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu21. 05. 2008—
počítačové služby21. 05. 2008—
faktoring a forfaiting21. 05. 2008—
prenájom hnuteľných vecí21. 05. 2008—
administratívne služby21. 05. 2008—
prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení21. 05. 2008—
čistiace a upratovacie služby21. 05. 2008—
reklamné a marketingové služby21. 05. 2008—
prieskum trhu a verejnej mienky21. 05. 2008—
finančný leasing21. 05. 2008—
organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí21. 05. 2008—
poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve24. 08. 2011—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022613582: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022613582Obdobia daňových registráciíDIČ 2022613582: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022613582Obdobia daňových registráciíDIČ 2022613582: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022613582
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202261358210. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2018 sa zo straty dostalo na zisk 3 327 € a znížila tržby o ▼77 % na 9,8 tisíc eur.

Tržby

9 783 €

▼ 76,9 %

Výsledok hospodárenia

3 327 €

▲ 225,0 %

Aktíva

59 494 €

▲ 12,2 %

Vlastné imanie

20 218 €

▲ 19,7 %

Zadlženosť

66,0 %

Hrubá marža

46,1 %

Čistá marža

34,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2014: tržby 35 125 €. 2015: tržby 21 042 €. 2016: tržby 38 435 €. 2017: tržby 42 274 €. 2018: tržby 9 783 €.50 tis.25 tis.035,1 tis.21 tis.38,4 tis.42,3 tis.9,8 tis.20142015201620172018Tržby2014: tržby 35 125 €. 2015: tržby 21 042 €. 2016: tržby 38 435 €. 2017: tržby 42 274 €. 2018: tržby 9 783 €.50 tis.25 tis.035,1 tis.21 tis.38,4 tis.42,3 tis.9,8 tis.20142015201620172018Tržby2014: tržby 35 125 €. 2015: tržby 21 042 €. 2016: tržby 38 435 €. 2017: tržby 42 274 €. 2018: tržby 9 783 €.50 tis.25 tis.0201420162018

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 3 843 €. 2015: výsledok hospodárenia 2 481 €. 2016: výsledok hospodárenia 4 968 €. 2017: výsledok hospodárenia −2 662 €. 2018: výsledok hospodárenia 3 327 €.5 tis.0−5 tis.+3,8 tis.+2,5 tis.+5 tis.−2,7 tis.+3,3 tis.20142015201620172018Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 3 843 €. 2015: výsledok hospodárenia 2 481 €. 2016: výsledok hospodárenia 4 968 €. 2017: výsledok hospodárenia −2 662 €. 2018: výsledok hospodárenia 3 327 €.5 tis.0−5 tis.+3,8 tis.+2,5 tis.+5 tis.−2,7 tis.+3,3 tis.20142015201620172018Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 3 843 €. 2015: výsledok hospodárenia 2 481 €. 2016: výsledok hospodárenia 4 968 €. 2017: výsledok hospodárenia −2 662 €. 2018: výsledok hospodárenia 3 327 €.5 tis.0−5 tis.201420162018

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 18 782 €, vlastné imanie 16 308 €. 2015: aktíva 26 768 €, vlastné imanie 18 789 €. 2016: aktíva 26 941 €, vlastné imanie 21 241 €. 2017: aktíva 53 043 €, vlastné imanie 16 891 €. 2018: aktíva 59 494 €, vlastné imanie 20 218 €.100 tis.50 tis.020142015201620172018Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 18 782 €, vlastné imanie 16 308 €. 2015: aktíva 26 768 €, vlastné imanie 18 789 €. 2016: aktíva 26 941 €, vlastné imanie 21 241 €. 2017: aktíva 53 043 €, vlastné imanie 16 891 €. 2018: aktíva 59 494 €, vlastné imanie 20 218 €.100 tis.50 tis.020142015201620172018Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 18 782 €, vlastné imanie 16 308 €. 2015: aktíva 26 768 €, vlastné imanie 18 789 €. 2016: aktíva 26 941 €, vlastné imanie 21 241 €. 2017: aktíva 53 043 €, vlastné imanie 16 891 €. 2018: aktíva 59 494 €, vlastné imanie 20 218 €.100 tis.50 tis.020142015201620172018

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 475 €, finančné účty 7 307 €. 2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 571 €, finančné účty 9 123 €. 2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 382 €, finančné účty 14 485 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 264 €, finančné účty 29 779 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 753 €, finančné účty 36 741 €.100 tis.50 tis.020142015201620172018Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 475 €, finančné účty 7 307 €. 2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 571 €, finančné účty 9 123 €. 2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 382 €, finančné účty 14 485 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 264 €, finančné účty 29 779 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 753 €, finančné účty 36 741 €.100 tis.50 tis.020142015201620172018Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 11 475 €, finančné účty 7 307 €. 2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 571 €, finančné účty 9 123 €. 2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 382 €, finančné účty 14 485 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 264 €, finančné účty 29 779 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 753 €, finančné účty 36 741 €.100 tis.50 tis.020142015201620172018
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 16 308 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 474 €. 2015: vlastné imanie 18 789 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 979 €. 2016: vlastné imanie 21 241 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 700 €. 2017: vlastné imanie 16 891 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 36 152 €. 2018: vlastné imanie 20 218 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 39 276 €.100 tis.50 tis.020142015201620172018Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 16 308 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 474 €. 2015: vlastné imanie 18 789 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 979 €. 2016: vlastné imanie 21 241 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 700 €. 2017: vlastné imanie 16 891 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 36 152 €. 2018: vlastné imanie 20 218 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 39 276 €.100 tis.50 tis.020142015201620172018Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 16 308 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 474 €. 2015: vlastné imanie 18 789 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 979 €. 2016: vlastné imanie 21 241 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 700 €. 2017: vlastné imanie 16 891 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 36 152 €. 2018: vlastné imanie 20 218 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 39 276 €.100 tis.50 tis.020142015201620172018
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2014: daň z príjmu 1 084 €. 2015: daň z príjmu 700 €. 2016: daň z príjmu 480 €. 2017: daň z príjmu 1 220 €. 2018: daň z príjmu 1 182 €.2 tis.1 tis.01,1 tis.7004801,2 tis.1,2 tis.20142015201620172018Daň z príjmu2014: daň z príjmu 1 084 €. 2015: daň z príjmu 700 €. 2016: daň z príjmu 480 €. 2017: daň z príjmu 1 220 €. 2018: daň z príjmu 1 182 €.2 tis.1 tis.01,1 tis.7004801,2 tis.1,2 tis.20142015201620172018Daň z príjmu2014: daň z príjmu 1 084 €. 2015: daň z príjmu 700 €. 2016: daň z príjmu 480 €. 2017: daň z príjmu 1 220 €. 2018: daň z príjmu 1 182 €.2 tis.1 tis.0480201420162018
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2014Závierka v registri účtovných závierok2015Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok
Tržby35,1 tis.21 tis.38,4 tis.42,3 tis.9,8 tis.
Výsledok hospodárenia3,8 tis.2,5 tis.5 tis.−2,7 tis.3,3 tis.
Aktíva18,8 tis.26,8 tis.26,9 tis.53 tis.59,5 tis.
Vlastné imanie16,3 tis.18,8 tis.21,2 tis.16,9 tis.20,2 tis.
Daň z príjmu1,1 tis.7004801,2 tis.1,2 tis.
Zadlženosť13,2 %29,8 %21,2 %68,2 %66,0 %

2018

Tržby
9,8 tis.
Výsledok hospodárenia
3,3 tis.
Aktíva
59,5 tis.
Vlastné imanie
20,2 tis.
Daň z príjmu
1,2 tis.
Zadlženosť
66,0 %

2017

Tržby
42,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,7 tis.
Aktíva
53 tis.
Vlastné imanie
16,9 tis.
Daň z príjmu
1,2 tis.
Zadlženosť
68,2 %

2016

Tržby
38,4 tis.
Výsledok hospodárenia
5 tis.
Aktíva
26,9 tis.
Vlastné imanie
21,2 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
21,2 %

2015

Tržby
21 tis.
Výsledok hospodárenia
2,5 tis.
Aktíva
26,8 tis.
Vlastné imanie
18,8 tis.
Daň z príjmu
700
Zadlženosť
29,8 %

2014

Tržby
35,1 tis.
Výsledok hospodárenia
3,8 tis.
Aktíva
18,8 tis.
Vlastné imanie
16,3 tis.
Daň z príjmu
1,1 tis.
Zadlženosť
13,2 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API