prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

MVP, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 44160143aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
17. 05. 200818 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
2 502 665 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MVP, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
44160143
daňové identifikačné číslo
2022615342
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022615342
Sídlo
Nový rad 145, 929 01 Veľké Dvorníky, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
17. 05. 2008
V registri
18 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 29350/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
964437
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)17. 05. 2008—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu17. 05. 2008—
prieskum trhu a verejnej mienky17. 05. 2008—
reklamné a marketingové služby17. 05. 2008—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022615342: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022615342: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022615342IČ DPH SK2022615342Obdobia daňových registráciíDIČ 2022615342: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022615342: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022615342IČ DPH SK2022615342Obdobia daňových registráciíDIČ 2022615342: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022615342: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022615342IČ DPH SK2022615342
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202261534211. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 07. 2009
daňové identifikačné číslo202261534210. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 znížila zisk o ▼24 % na 297 311 € a znížila tržby o ▼4 % na 2,5 mil. €.

Tržby

2 502 665 €

▼ 4,2 %

Výsledok hospodárenia

297 311 €

▼ 24,3 %

Aktíva

1 945 835 €

▲ 7,5 %

Vlastné imanie

1 449 379 €

▼ 6,2 %

Zadlženosť

25,5 %

Hrubá marža

15,1 %

Čistá marža

11,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 4 226 582 €. 2021: tržby 2 929 605 €. 2022: tržby 2 300 054 €. 2023: tržby 2 612 849 €. 2024: tržby 2 502 665 €.5 mil.2,5 mil.04,23 mil.2,93 mil.2,3 mil.2,61 mil.2,5 mil.20202021202220232024Tržby2020: tržby 4 226 582 €. 2021: tržby 2 929 605 €. 2022: tržby 2 300 054 €. 2023: tržby 2 612 849 €. 2024: tržby 2 502 665 €.5 mil.2,5 mil.04,23 mil.2,93 mil.2,3 mil.2,61 mil.2,5 mil.20202021202220232024Tržby2020: tržby 4 226 582 €. 2021: tržby 2 929 605 €. 2022: tržby 2 300 054 €. 2023: tržby 2 612 849 €. 2024: tržby 2 502 665 €.5 mil.2,5 mil.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 328 833 €. 2021: výsledok hospodárenia 355 876 €. 2022: výsledok hospodárenia 239 852 €. 2023: výsledok hospodárenia 392 697 €. 2024: výsledok hospodárenia 297 311 €.500 tis.250 tis.0+328,8 tis.+355,9 tis.+239,9 tis.+392,7 tis.+297,3 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 328 833 €. 2021: výsledok hospodárenia 355 876 €. 2022: výsledok hospodárenia 239 852 €. 2023: výsledok hospodárenia 392 697 €. 2024: výsledok hospodárenia 297 311 €.500 tis.250 tis.0202020222024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 328 833 €. 2021: výsledok hospodárenia 355 876 €. 2022: výsledok hospodárenia 239 852 €. 2023: výsledok hospodárenia 392 697 €. 2024: výsledok hospodárenia 297 311 €.500 tis.250 tis.0202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 1 622 198 €, vlastné imanie 1 109 333 €. 2021: aktíva 2 408 232 €, vlastné imanie 1 136 376 €. 2022: aktíva 1 847 270 €, vlastné imanie 1 376 228 €. 2023: aktíva 1 810 054 €, vlastné imanie 1 544 765 €. 2024: aktíva 1 945 835 €, vlastné imanie 1 449 379 €.2,5 mil.1,25 mil.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 1 622 198 €, vlastné imanie 1 109 333 €. 2021: aktíva 2 408 232 €, vlastné imanie 1 136 376 €. 2022: aktíva 1 847 270 €, vlastné imanie 1 376 228 €. 2023: aktíva 1 810 054 €, vlastné imanie 1 544 765 €. 2024: aktíva 1 945 835 €, vlastné imanie 1 449 379 €.2,5 mil.1,25 mil.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 1 622 198 €, vlastné imanie 1 109 333 €. 2021: aktíva 2 408 232 €, vlastné imanie 1 136 376 €. 2022: aktíva 1 847 270 €, vlastné imanie 1 376 228 €. 2023: aktíva 1 810 054 €, vlastné imanie 1 544 765 €. 2024: aktíva 1 945 835 €, vlastné imanie 1 449 379 €.2,5 mil.1,25 mil.020202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 546 793 €, zásoby 346 154 €, pohľadávky 427 699 €, finančné účty 301 552 €. 2021: dlhodobý majetok 503 817 €, zásoby 803 567 €, pohľadávky 635 207 €, finančné účty 465 641 €. 2022: dlhodobý majetok 480 461 €, zásoby 862 407 €, pohľadávky 165 065 €, finančné účty 339 337 €. 2023: dlhodobý majetok 471 047 €, zásoby 858 564 €, pohľadávky 118 015 €, finančné účty 362 428 €. 2024: dlhodobý majetok 456 494 €, zásoby 1 080 857 €, pohľadávky 102 405 €, finančné účty 306 079 €.2,5 mil.1,25 mil.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 546 793 €, zásoby 346 154 €, pohľadávky 427 699 €, finančné účty 301 552 €. 2021: dlhodobý majetok 503 817 €, zásoby 803 567 €, pohľadávky 635 207 €, finančné účty 465 641 €. 2022: dlhodobý majetok 480 461 €, zásoby 862 407 €, pohľadávky 165 065 €, finančné účty 339 337 €. 2023: dlhodobý majetok 471 047 €, zásoby 858 564 €, pohľadávky 118 015 €, finančné účty 362 428 €. 2024: dlhodobý majetok 456 494 €, zásoby 1 080 857 €, pohľadávky 102 405 €, finančné účty 306 079 €.2,5 mil.1,25 mil.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 546 793 €, zásoby 346 154 €, pohľadávky 427 699 €, finančné účty 301 552 €. 2021: dlhodobý majetok 503 817 €, zásoby 803 567 €, pohľadávky 635 207 €, finančné účty 465 641 €. 2022: dlhodobý majetok 480 461 €, zásoby 862 407 €, pohľadávky 165 065 €, finančné účty 339 337 €. 2023: dlhodobý majetok 471 047 €, zásoby 858 564 €, pohľadávky 118 015 €, finančné účty 362 428 €. 2024: dlhodobý majetok 456 494 €, zásoby 1 080 857 €, pohľadávky 102 405 €, finančné účty 306 079 €.2,5 mil.1,25 mil.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 1 109 333 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 512 865 €. 2021: vlastné imanie 1 136 376 €, dlhodobé záväzky 670 124 €, krátkodobé záväzky 601 732 €. 2022: vlastné imanie 1 376 228 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 471 042 €. 2023: vlastné imanie 1 544 765 €, dlhodobé záväzky 7 837 €, krátkodobé záväzky 257 452 €. 2024: vlastné imanie 1 449 379 €, dlhodobé záväzky 7 837 €, krátkodobé záväzky 488 619 €.2,5 mil.1,25 mil.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 1 109 333 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 512 865 €. 2021: vlastné imanie 1 136 376 €, dlhodobé záväzky 670 124 €, krátkodobé záväzky 601 732 €. 2022: vlastné imanie 1 376 228 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 471 042 €. 2023: vlastné imanie 1 544 765 €, dlhodobé záväzky 7 837 €, krátkodobé záväzky 257 452 €. 2024: vlastné imanie 1 449 379 €, dlhodobé záväzky 7 837 €, krátkodobé záväzky 488 619 €.2,5 mil.1,25 mil.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 1 109 333 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 512 865 €. 2021: vlastné imanie 1 136 376 €, dlhodobé záväzky 670 124 €, krátkodobé záväzky 601 732 €. 2022: vlastné imanie 1 376 228 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 471 042 €. 2023: vlastné imanie 1 544 765 €, dlhodobé záväzky 7 837 €, krátkodobé záväzky 257 452 €. 2024: vlastné imanie 1 449 379 €, dlhodobé záväzky 7 837 €, krátkodobé záväzky 488 619 €.2,5 mil.1,25 mil.020202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 87 411 €. 2021: daň z príjmu 94 599 €. 2022: daň z príjmu 71 999 €. 2023: daň z príjmu 104 388 €. 2024: daň z príjmu 80 283 €.200 tis.100 tis.087,4 tis.94,6 tis.72 tis.104,4 tis.80,3 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 87 411 €. 2021: daň z príjmu 94 599 €. 2022: daň z príjmu 71 999 €. 2023: daň z príjmu 104 388 €. 2024: daň z príjmu 80 283 €.200 tis.100 tis.087,4 tis.94,6 tis.72 tis.104,4 tis.80,3 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 87 411 €. 2021: daň z príjmu 94 599 €. 2022: daň z príjmu 71 999 €. 2023: daň z príjmu 104 388 €. 2024: daň z príjmu 80 283 €.200 tis.100 tis.0202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby4,23 mil.2,93 mil.2,3 mil.2,61 mil.2,5 mil.
Výsledok hospodárenia328,8 tis.355,9 tis.239,9 tis.392,7 tis.297,3 tis.
Aktíva1,62 mil.2,41 mil.1,85 mil.1,81 mil.1,95 mil.
Vlastné imanie1,11 mil.1,14 mil.1,38 mil.1,54 mil.1,45 mil.
Daň z príjmu87,4 tis.94,6 tis.72 tis.104,4 tis.80,3 tis.
Zadlženosť31,6 %52,8 %25,5 %14,7 %25,5 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
2,5 mil.
Výsledok hospodárenia
297,3 tis.
Aktíva
1,95 mil.
Vlastné imanie
1,45 mil.
Daň z príjmu
80,3 tis.
Zadlženosť
25,5 %

2023

Tržby
2,61 mil.
Výsledok hospodárenia
392,7 tis.
Aktíva
1,81 mil.
Vlastné imanie
1,54 mil.
Daň z príjmu
104,4 tis.
Zadlženosť
14,7 %

2022

Tržby
2,3 mil.
Výsledok hospodárenia
239,9 tis.
Aktíva
1,85 mil.
Vlastné imanie
1,38 mil.
Daň z príjmu
72 tis.
Zadlženosť
25,5 %

2021

Tržby
2,93 mil.
Výsledok hospodárenia
355,9 tis.
Aktíva
2,41 mil.
Vlastné imanie
1,14 mil.
Daň z príjmu
94,6 tis.
Zadlženosť
52,8 %

2020

Tržby
4,23 mil.
Výsledok hospodárenia
328,8 tis.
Aktíva
1,62 mil.
Vlastné imanie
1,11 mil.
Daň z príjmu
87,4 tis.
Zadlženosť
31,6 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API