prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

STOMATECH s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 44144431aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
07. 05. 200818 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
59 682 €2018

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
STOMATECH s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
44144431
daňové identifikačné číslo
2022614253
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
07. 05. 2008
V registri
18 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 141646/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
241484
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
zubná technika07. 05. 2008—
Výroba potravinárskych výrobkov24. 03. 2020—
Výroba nápojov24. 03. 2020—
Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí24. 03. 2020—
Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky24. 03. 2020—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom24. 03. 2020—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien24. 03. 2020—
Prípravné práce k realizácii stavby24. 03. 2020—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov24. 03. 2020—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla24. 03. 2020—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby24. 03. 2020—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)24. 03. 2020—
Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami24. 03. 2020—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla24. 03. 2020—
Sťahovacie služby24. 03. 2020—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave24. 03. 2020—
Prevádzkovanie úschovní24. 03. 2020—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok24. 03. 2020—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností24. 03. 2020—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu24. 03. 2020—
Prevádzkovanie výdajne stravy24. 03. 2020—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach24. 03. 2020—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov24. 03. 2020—
Finančný lízing24. 03. 2020—
Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt24. 03. 2020—
Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt24. 03. 2020—
Poskytovanie záruk na zabezpečenie colného dlhu24. 03. 2020—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom24. 03. 2020—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov24. 03. 2020—
Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly24. 03. 2020—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky24. 03. 2020—
Služby požičovní24. 03. 2020—
Prenájom hnuteľných vecí24. 03. 2020—
Čistiace a upratovacie služby24. 03. 2020—
Administratívne služby24. 03. 2020—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti24. 03. 2020—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení24. 03. 2020—
Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu24. 03. 2020—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí24. 03. 2020—
Prenájom motorových vozidiel24. 03. 2020—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022614253: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022614253Obdobia daňových registráciíDIČ 2022614253: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022614253Obdobia daňových registráciíDIČ 2022614253: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022614253
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202261425310. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2018 znížila zisk o ▼29 % na 6 057 € a zvýšila tržby o ▲5 % na 59,7 tisíc eur.

Tržby

59 682 €

▲ 4,7 %

Výsledok hospodárenia

6 057 €

▼ 29,1 %

Aktíva

15 325 €

▼ 43,3 %

Vlastné imanie

13 361 €

▼ 15,7 %

Zadlženosť

12,8 %

Hrubá marža

13,1 %

Čistá marža

10,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2014: tržby 51 806 €. 2015: tržby 54 006 €. 2017: tržby 56 992 €. 2018: tržby 59 682 €.100 tis.50 tis.051,8 tis.54 tis.57 tis.59,7 tis.2014201520172018Tržby2014: tržby 51 806 €. 2015: tržby 54 006 €. 2017: tržby 56 992 €. 2018: tržby 59 682 €.100 tis.50 tis.051,8 tis.54 tis.57 tis.59,7 tis.2014201520172018Tržby2014: tržby 51 806 €. 2015: tržby 54 006 €. 2017: tržby 56 992 €. 2018: tržby 59 682 €.100 tis.50 tis.020152018

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 8 187 €. 2015: výsledok hospodárenia 8 239 €. 2017: výsledok hospodárenia 8 540 €. 2018: výsledok hospodárenia 6 057 €.10 tis.5 tis.0+8,2 tis.+8,2 tis.+8,5 tis.+6,1 tis.2014201520172018Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 8 187 €. 2015: výsledok hospodárenia 8 239 €. 2017: výsledok hospodárenia 8 540 €. 2018: výsledok hospodárenia 6 057 €.10 tis.5 tis.0+8,2 tis.+8,2 tis.+8,5 tis.+6,1 tis.2014201520172018Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 8 187 €. 2015: výsledok hospodárenia 8 239 €. 2017: výsledok hospodárenia 8 540 €. 2018: výsledok hospodárenia 6 057 €.10 tis.5 tis.020152018

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 23 071 €, vlastné imanie 15 491 €. 2015: aktíva 19 581 €, vlastné imanie 15 543 €. 2017: aktíva 27 044 €, vlastné imanie 15 844 €. 2018: aktíva 15 325 €, vlastné imanie 13 361 €.50 tis.25 tis.02014201520172018Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 23 071 €, vlastné imanie 15 491 €. 2015: aktíva 19 581 €, vlastné imanie 15 543 €. 2017: aktíva 27 044 €, vlastné imanie 15 844 €. 2018: aktíva 15 325 €, vlastné imanie 13 361 €.50 tis.25 tis.02014201520172018Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 23 071 €, vlastné imanie 15 491 €. 2015: aktíva 19 581 €, vlastné imanie 15 543 €. 2017: aktíva 27 044 €, vlastné imanie 15 844 €. 2018: aktíva 15 325 €, vlastné imanie 13 361 €.50 tis.25 tis.02014201520172018

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 6 383 €, zásoby 1 275 €, pohľadávky 1 431 €, finančné účty 13 977 €. 2015: dlhodobý majetok 5 927 €, zásoby 1 308 €, pohľadávky 1 442 €, finančné účty 10 904 €. 2017: dlhodobý majetok 5 015 €, zásoby 2 580 €, pohľadávky 274 €, finančné účty 19 175 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 15 325 €.50 tis.25 tis.02014201520172018Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 6 383 €, zásoby 1 275 €, pohľadávky 1 431 €, finančné účty 13 977 €. 2015: dlhodobý majetok 5 927 €, zásoby 1 308 €, pohľadávky 1 442 €, finančné účty 10 904 €. 2017: dlhodobý majetok 5 015 €, zásoby 2 580 €, pohľadávky 274 €, finančné účty 19 175 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 15 325 €.50 tis.25 tis.02014201520172018Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 6 383 €, zásoby 1 275 €, pohľadávky 1 431 €, finančné účty 13 977 €. 2015: dlhodobý majetok 5 927 €, zásoby 1 308 €, pohľadávky 1 442 €, finančné účty 10 904 €. 2017: dlhodobý majetok 5 015 €, zásoby 2 580 €, pohľadávky 274 €, finančné účty 19 175 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 15 325 €.50 tis.25 tis.02014201520172018
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 15 491 €, dlhodobé záväzky 5 €, krátkodobé záväzky 7 575 €. 2015: vlastné imanie 15 543 €, dlhodobé záväzky 10 €, krátkodobé záväzky 4 028 €. 2017: vlastné imanie 15 844 €, dlhodobé záväzky 41 €, krátkodobé záväzky 11 159 €. 2018: vlastné imanie 13 361 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 964 €.50 tis.25 tis.02014201520172018Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 15 491 €, dlhodobé záväzky 5 €, krátkodobé záväzky 7 575 €. 2015: vlastné imanie 15 543 €, dlhodobé záväzky 10 €, krátkodobé záväzky 4 028 €. 2017: vlastné imanie 15 844 €, dlhodobé záväzky 41 €, krátkodobé záväzky 11 159 €. 2018: vlastné imanie 13 361 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 964 €.50 tis.25 tis.02014201520172018Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 15 491 €, dlhodobé záväzky 5 €, krátkodobé záväzky 7 575 €. 2015: vlastné imanie 15 543 €, dlhodobé záväzky 10 €, krátkodobé záväzky 4 028 €. 2017: vlastné imanie 15 844 €, dlhodobé záväzky 41 €, krátkodobé záväzky 11 159 €. 2018: vlastné imanie 13 361 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 964 €.50 tis.25 tis.02014201520172018
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2014: daň z príjmu 2 353 €. 2015: daň z príjmu 2 435 €. 2017: daň z príjmu 2 354 €. 2018: daň z príjmu 1 744 €.2,5 tis.1,3 tis.02,4 tis.2,4 tis.2,4 tis.1,7 tis.2014201520172018Daň z príjmu2014: daň z príjmu 2 353 €. 2015: daň z príjmu 2 435 €. 2017: daň z príjmu 2 354 €. 2018: daň z príjmu 1 744 €.2,5 tis.1,3 tis.02,4 tis.2,4 tis.2,4 tis.1,7 tis.2014201520172018Daň z príjmu2014: daň z príjmu 2 353 €. 2015: daň z príjmu 2 435 €. 2017: daň z príjmu 2 354 €. 2018: daň z príjmu 1 744 €.2,5 tis.1,3 tis.020152018
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2014Závierka v registri účtovných závierok2015Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok
Tržby51,8 tis.54 tis.57 tis.59,7 tis.
Výsledok hospodárenia8,2 tis.8,2 tis.8,5 tis.6,1 tis.
Aktíva23,1 tis.19,6 tis.27 tis.15,3 tis.
Vlastné imanie15,5 tis.15,5 tis.15,8 tis.13,4 tis.
Daň z príjmu2,4 tis.2,4 tis.2,4 tis.1,7 tis.
Zadlženosť32,9 %20,6 %41,4 %12,8 %

2018

Tržby
59,7 tis.
Výsledok hospodárenia
6,1 tis.
Aktíva
15,3 tis.
Vlastné imanie
13,4 tis.
Daň z príjmu
1,7 tis.
Zadlženosť
12,8 %

2017

Tržby
57 tis.
Výsledok hospodárenia
8,5 tis.
Aktíva
27 tis.
Vlastné imanie
15,8 tis.
Daň z príjmu
2,4 tis.
Zadlženosť
41,4 %

2015

Tržby
54 tis.
Výsledok hospodárenia
8,2 tis.
Aktíva
19,6 tis.
Vlastné imanie
15,5 tis.
Daň z príjmu
2,4 tis.
Zadlženosť
20,6 %

2014

Tržby
51,8 tis.
Výsledok hospodárenia
8,2 tis.
Aktíva
23,1 tis.
Vlastné imanie
15,5 tis.
Daň z príjmu
2,4 tis.
Zadlženosť
32,9 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API