Súhrn
- Vznik
- 06. 05. 200818 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 36 019 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- SALLUT design, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 44143893
- daňové identifikačné číslo
- 2022606850
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Račaokres Bratislava IIIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 06. 05. 2008
- V registri
- 18 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 52137/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 509098
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| špecialista požiarnej ochrany, | 06. 05. 2008 | — |
| montáž bezpečnostných dverí, | 06. 05. 2008 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod), | 06. 05. 2008 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, | 06. 05. 2008 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti stavebníctva, | 06. 05. 2008 | — |
| reklamné a marketingové služby, | 06. 05. 2008 | — |
| správa bytového/nebytového fondu, | 06. 05. 2008 | — |
| obstarávanie služieb spojených so správou bytového/nebytového fondu, | 06. 05. 2008 | — |
| Montáž, oprava, servis a kontrola protipožiarnych výplní a uzáverov stavebných otvorov | 16. 04. 2016 | — |
| Uvádzanie do prevádzky, revízie a opravy požiarnych klapiek | 16. 04. 2016 | — |
| Opravy, plnenie a revízie hasiacich prístrojov | 16. 04. 2016 | — |
| Odevná výroba | 16. 04. 2016 | — |
| Fotografické služby | 16. 04. 2016 | — |
| bezpečnostnotechnické služby, | 07. 09. 2016 | — |
| Výchova a vzdelávanie v oblasti ochrany práce - výchova a vzdelávanie zamestnancov a vedúcich zamestnancov | 20. 12. 2016 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022606850 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 06. 2021 (rok porušenia 2020).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 sa zo straty dostalo na zisk 11 014 € a zvýšila tržby o ▲26 % na 36 tisíc eur.
Tržby
36 019 €
▲ 26,4 %Výsledok hospodárenia
11 014 €
▲ 340,2 %Aktíva
61 516 €
▼ 27,1 %Vlastné imanie
25 177 €
▲ 38,6 %Zadlženosť
59,1 %
Hrubá marža
33,2 %
Čistá marža
30,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 139,8 tis. | 58,2 tis. | 20 tis. | 28,5 tis. | 36 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 14,3 tis. | 8,1 tis. | −34,1 tis. | −4,6 tis. | 11 tis. |
| Aktíva | 101,1 tis. | 87,5 tis. | 46,4 tis. | 84,4 tis. | 61,5 tis. |
| Vlastné imanie | 48,7 tis. | 56,8 tis. | 22,7 tis. | 18,2 tis. | 25,2 tis. |
| Daň z príjmu | 4,1 tis. | 2,3 tis. | 960 | 960 | 960 |
| Zadlženosť | 51,8 % | 35,1 % | 51,0 % | 78,5 % | 59,1 % |
2018
- Tržby
- 36 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 11 tis.
- Aktíva
- 61,5 tis.
- Vlastné imanie
- 25,2 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 59,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 28,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −4,6 tis.
- Aktíva
- 84,4 tis.
- Vlastné imanie
- 18,2 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 78,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 20 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −34,1 tis.
- Aktíva
- 46,4 tis.
- Vlastné imanie
- 22,7 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 51,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 58,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 8,1 tis.
- Aktíva
- 87,5 tis.
- Vlastné imanie
- 56,8 tis.
- Daň z príjmu
- 2,3 tis.
- Zadlženosť
- 35,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 139,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 14,3 tis.
- Aktíva
- 101,1 tis.
- Vlastné imanie
- 48,7 tis.
- Daň z príjmu
- 4,1 tis.
- Zadlženosť
- 51,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.