Súhrn
- Vznik
- 25. 04. 200818 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 368 826 €2023
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- PEERFECTLY s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 44131941
- daňové identifikačné číslo
- —
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Hrnčiarska Ves 305, 98013 Hrnčiarska Ves, Slovenská republika
- Územie
- Hrnčiarska Vesokres PoltárBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 25. 04. 2008
- Zánik
- 06. 06. 2026
- V registri
- 18 rokov 1 mesiac
- Stav
- zaniknutý 06. 06. 2026
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 49772/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 272018
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 12. 2024 (rok porušenia 2021).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2023 prehĺbila stratu na −11 681 € a znížila tržby o ▼6 % na 368,8 tisíc eur.
Tržby
368 826 €
▼ 6,5 %Výsledok hospodárenia
−11 681 €
▼ 460,8 %Aktíva
101 422 €
▼ 59,2 %Vlastné imanie
8 172 €
▼ 58,6 %Zadlženosť
91,9 %
Hrubá marža
−3,2 %
Čistá marža
−3,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 422,7 tis. | 483 tis. | 398,5 tis. | 394,3 tis. | 368,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −1,7 tis. | 2,5 tis. | 699 | −2,1 tis. | −11,7 tis. |
| Aktíva | 228,3 tis. | 231,3 tis. | 199,4 tis. | 248,5 tis. | 101,4 tis. |
| Vlastné imanie | 5,4 tis. | 7,9 tis. | 9,5 tis. | 19,7 tis. | 8,2 tis. |
| Daň z príjmu | 170 | 881 | 2,4 tis. | 211 | 0 |
| Zadlženosť | 97,6 % | 96,6 % | 95,2 % | 92,1 % | 91,9 % |
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
2023
- Tržby
- 368,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −11,7 tis.
- Aktíva
- 101,4 tis.
- Vlastné imanie
- 8,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 91,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 394,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,1 tis.
- Aktíva
- 248,5 tis.
- Vlastné imanie
- 19,7 tis.
- Daň z príjmu
- 211
- Zadlženosť
- 92,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 398,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 699
- Aktíva
- 199,4 tis.
- Vlastné imanie
- 9,5 tis.
- Daň z príjmu
- 2,4 tis.
- Zadlženosť
- 95,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 483 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,5 tis.
- Aktíva
- 231,3 tis.
- Vlastné imanie
- 7,9 tis.
- Daň z príjmu
- 881
- Zadlženosť
- 96,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 422,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1,7 tis.
- Aktíva
- 228,3 tis.
- Vlastné imanie
- 5,4 tis.
- Daň z príjmu
- 170
- Zadlženosť
- 97,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.