prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

LCI Trade s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 44117949aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
31. 05. 200818 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
LCI Trade s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
44117949
daňové identifikačné číslo
2022615188
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Senný trh 3116/7, 94501 Komárno, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
31. 05. 2008
V registri
18 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 62241/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
326901
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom31. 05. 2008—
ubytovacie služby bez prevádzkovania pohostinskej činnosti31. 05. 2008—
poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť31. 05. 2008—
marketingové poradenstvo31. 05. 2008—
kancelárske a sekretárske služby (vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb)31. 05. 2008—
reklamná a propagačná činnosť31. 05. 2008—
organizovanie kurzov a školení31. 05. 2008—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)31. 05. 2008—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov02. 09. 2009—
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí02. 09. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby02. 09. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu02. 09. 2009—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb02. 09. 2009—
textilná výroba07. 06. 2016—
odevná výroba07. 06. 2016—
výroba bižutérie a suvenírov07. 06. 2016—
počítačové služby07. 06. 2016—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov07. 06. 2016—
Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo16. 11. 2023—
Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava16. 11. 2023—
Výroba potravinárskych a škrobových výrobkov16. 11. 2023—
Výroba krmív a kŕmnych zmesí16. 11. 2023—
Spracovanie kože, výroba obuvi, kožených a kožušinových výrobkov16. 11. 2023—
Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy16. 11. 2023—
Výroba celulózy, papiera, lepenky a výrobkov z týchto materiálov16. 11. 2023—
Výroba koksu a rafinovaných produktov16. 11. 2023—
Výroba chemikálií, chemických vlákien, plastov, kaučuku a prípravkov z týchto materiálov16. 11. 2023—
Výroba priemyselných hnojív a dusíkatých zlúčenín, pesticídov a agrochemických produktov16. 11. 2023—
Výroba výrobkov z gumy a plastov16. 11. 2023—
Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov16. 11. 2023—
Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov16. 11. 2023—
Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok16. 11. 2023—
Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí16. 11. 2023—
Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely16. 11. 2023—
Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky16. 11. 2023—
Výroba hračiek, hier, bižutérie, suvenírov, sviečok, tieniacej techniky, hudobných nástrojov, metiel, kief a maliarskeho náradia16. 11. 2023—
Výroba zdravotníckych pomôcok16. 11. 2023—
Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov16. 11. 2023—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom16. 11. 2023—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien16. 11. 2023—
Prípravné práce k realizácii stavby16. 11. 2023—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov16. 11. 2023—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla16. 11. 2023—
Záložne16. 11. 2023—
Nákup, predaj alebo preprava zbraní a streliva16. 11. 2023—
Vypožičiavanie, prenájom a úschova zbraní a streliva16. 11. 2023—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla16. 11. 2023—
Prevádzka malých plavidiel16. 11. 2023—
Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave16. 11. 2023—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok16. 11. 2023—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy16. 11. 2023—
Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce16. 11. 2023—
Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok16. 11. 2023—
Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty, Verejné obstarávanie16. 11. 2023—
Verejné obstarávanie16. 11. 2023—
Vedenie účtovníctva16. 11. 2023—
Finančný lízing16. 11. 2023—
Faktoring a forfaiting16. 11. 2023—
Poskytovanie záruk na zabezpečenie colného dlhu16. 11. 2023—
Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt16. 11. 2023—
Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt16. 11. 2023—
Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnosti,16. 11. 2023—
Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy16. 11. 2023—
Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied16. 11. 2023—
Marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky16. 11. 2023—
Špecialista na prevenciu závažných priemyselných havárií16. 11. 2023—
Vykonávanie hodnotenia rizík, vypracúvanie a aktualizovanie bezpečnostnej správy a havarijného plánu, konzultačná a poradenská činnosť v určených oblastiach na úseku prevencie závažných priemyselných havárií16. 11. 2023—
Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí16. 11. 2023—
Čistiace a upratovacie služby16. 11. 2023—
Prevádzkovanie čistiarne a práčovne16. 11. 2023—
Činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadení16. 11. 2023—
Mimoškolská vzdelávacia činnosť16. 11. 2023—
Prevádzkovanie jaslí16. 11. 2023—
Vykonávanie odbornej prípravy na úseku prevencie závažných priemyselných havárií16. 11. 2023—
Odborná príprava v oblasti environmentálneho manažérstva a auditu16. 11. 2023—
Prevádzkovanie vodnej záchrannej služby16. 11. 2023—
Poskytovanie sociálnych služieb16. 11. 2023—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu16. 11. 2023—
Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť16. 11. 2023—
Služby súvisiace so skrášľovaním tela16. 11. 2023—
Poskytovanie služieb osobného charakteru16. 11. 2023—
Pravidelná kontrola detského ihriska16. 11. 2023—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022615188: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022615188Obdobia daňových registráciíDIČ 2022615188: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022615188Obdobia daňových registráciíDIČ 2022615188: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022615188
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202261518810. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 prepadla z nuly do straty −340 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−340 €

Aktíva

31 740 €

bez zmeny

Vlastné imanie

16 703 €

▼ 2,0 %

Zadlženosť

47,4 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 37 466 €. 2021: tržby 19 713 €. 2022: tržby 900 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €.50 tis.25 tis.037,5 tis.19,7 tis.9000020202021202220232024Tržby2020: tržby 37 466 €. 2021: tržby 19 713 €. 2022: tržby 900 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €.50 tis.25 tis.037,5 tis.19,7 tis.9000020202021202220232024Tržby2020: tržby 37 466 €. 2021: tržby 19 713 €. 2022: tržby 900 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €.50 tis.25 tis.09000202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 7 309 €. 2021: výsledok hospodárenia 793 €. 2022: výsledok hospodárenia −5 715 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €. 2024: výsledok hospodárenia −340 €.10 tis.0−10 tis.+7,3 tis.+793−5,7 tis.0−34020202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 7 309 €. 2021: výsledok hospodárenia 793 €. 2022: výsledok hospodárenia −5 715 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €. 2024: výsledok hospodárenia −340 €.10 tis.0−10 tis.+7,3 tis.+793−5,7 tis.0−34020202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 7 309 €. 2021: výsledok hospodárenia 793 €. 2022: výsledok hospodárenia −5 715 €. 2023: výsledok hospodárenia 0 €. 2024: výsledok hospodárenia −340 €.10 tis.0−10 tis.−340202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 56 141 €, vlastné imanie 21 964 €. 2021: aktíva 65 441 €, vlastné imanie 22 757 €. 2022: aktíva 31 740 €, vlastné imanie 17 043 €. 2023: aktíva 31 740 €, vlastné imanie 17 043 €. 2024: aktíva 31 740 €, vlastné imanie 16 703 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 56 141 €, vlastné imanie 21 964 €. 2021: aktíva 65 441 €, vlastné imanie 22 757 €. 2022: aktíva 31 740 €, vlastné imanie 17 043 €. 2023: aktíva 31 740 €, vlastné imanie 17 043 €. 2024: aktíva 31 740 €, vlastné imanie 16 703 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 56 141 €, vlastné imanie 21 964 €. 2021: aktíva 65 441 €, vlastné imanie 22 757 €. 2022: aktíva 31 740 €, vlastné imanie 17 043 €. 2023: aktíva 31 740 €, vlastné imanie 17 043 €. 2024: aktíva 31 740 €, vlastné imanie 16 703 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 5 800 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 171 €, finančné účty 46 170 €. 2021: dlhodobý majetok 5 800 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 764 €, finančné účty 41 877 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 944 €, finančné účty 25 796 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 944 €, finančné účty 25 796 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 944 €, finančné účty 25 796 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 5 800 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 171 €, finančné účty 46 170 €. 2021: dlhodobý majetok 5 800 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 764 €, finančné účty 41 877 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 944 €, finančné účty 25 796 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 944 €, finančné účty 25 796 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 944 €, finančné účty 25 796 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 5 800 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 171 €, finančné účty 46 170 €. 2021: dlhodobý majetok 5 800 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 764 €, finančné účty 41 877 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 944 €, finančné účty 25 796 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 944 €, finančné účty 25 796 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 944 €, finančné účty 25 796 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 21 964 €, dlhodobé záväzky 14 480 €, krátkodobé záväzky 19 697 €. 2021: vlastné imanie 22 757 €, dlhodobé záväzky 14 480 €, krátkodobé záväzky 28 204 €. 2022: vlastné imanie 17 043 €, dlhodobé záväzky 14 480 €, krátkodobé záväzky 217 €. 2023: vlastné imanie 17 043 €, dlhodobé záväzky 14 480 €, krátkodobé záväzky 217 €. 2024: vlastné imanie 16 703 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 15 037 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 21 964 €, dlhodobé záväzky 14 480 €, krátkodobé záväzky 19 697 €. 2021: vlastné imanie 22 757 €, dlhodobé záväzky 14 480 €, krátkodobé záväzky 28 204 €. 2022: vlastné imanie 17 043 €, dlhodobé záväzky 14 480 €, krátkodobé záväzky 217 €. 2023: vlastné imanie 17 043 €, dlhodobé záväzky 14 480 €, krátkodobé záväzky 217 €. 2024: vlastné imanie 16 703 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 15 037 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 21 964 €, dlhodobé záväzky 14 480 €, krátkodobé záväzky 19 697 €. 2021: vlastné imanie 22 757 €, dlhodobé záväzky 14 480 €, krátkodobé záväzky 28 204 €. 2022: vlastné imanie 17 043 €, dlhodobé záväzky 14 480 €, krátkodobé záväzky 217 €. 2023: vlastné imanie 17 043 €, dlhodobé záväzky 14 480 €, krátkodobé záväzky 217 €. 2024: vlastné imanie 16 703 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 15 037 €.100 tis.50 tis.020202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 1 290 €. 2021: daň z príjmu 140 €. 2022: daň z príjmu 15 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.2 tis.1 tis.01,3 tis.14015034020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 1 290 €. 2021: daň z príjmu 140 €. 2022: daň z príjmu 15 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.2 tis.1 tis.01,3 tis.14015034020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 1 290 €. 2021: daň z príjmu 140 €. 2022: daň z príjmu 15 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.2 tis.1 tis.015340202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby37,5 tis.19,7 tis.90000
Výsledok hospodárenia7,3 tis.793−5,7 tis.0−340
Aktíva56,1 tis.65,4 tis.31,7 tis.31,7 tis.31,7 tis.
Vlastné imanie22 tis.22,8 tis.17 tis.17 tis.16,7 tis.
Daň z príjmu1,3 tis.140150340
Zadlženosť60,9 %65,2 %46,3 %46,3 %47,4 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−340
Aktíva
31,7 tis.
Vlastné imanie
16,7 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
47,4 %

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
31,7 tis.
Vlastné imanie
17 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
46,3 %

2022

Tržby
900
Výsledok hospodárenia
−5,7 tis.
Aktíva
31,7 tis.
Vlastné imanie
17 tis.
Daň z príjmu
15
Zadlženosť
46,3 %

2021

Tržby
19,7 tis.
Výsledok hospodárenia
793
Aktíva
65,4 tis.
Vlastné imanie
22,8 tis.
Daň z príjmu
140
Zadlženosť
65,2 %

2020

Tržby
37,5 tis.
Výsledok hospodárenia
7,3 tis.
Aktíva
56,1 tis.
Vlastné imanie
22 tis.
Daň z príjmu
1,3 tis.
Zadlženosť
60,9 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API