Súhrn
- Vznik
- 18. 04. 200818 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Akciová spoločnosťkód 121
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 1 785 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- FB BETON, a. s.
- identifikačné číslo organizácie
- 44114036
- daňové identifikačné číslo
- 2022594178
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Pribylinská 12, 83104 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Račaokres Bratislava IIIBratislavský kraj
- Právna forma
- Akciová spoločnosť (121)
- Vznik
- 18. 04. 2008
- V registri
- 18 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sa, vložka č. 4460/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 1007138
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/, | 18. 04. 2008 | — |
| výroba a predaj betónových zmesí a betónu, | 18. 04. 2008 | — |
| výroba produktov a stavebných prvkov z betónu, | 18. 04. 2008 | — |
| nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenie, | 18. 04. 2008 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 tony vrátane prípojného vozidla, | 18. 04. 2008 | — |
| obstarávanie služieb spojených so správou nehnuteľností, | 18. 04. 2008 | — |
| prenájom hnuteľných vecí, | 18. 04. 2008 | — |
| prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov v rámci základných služieb spojených s prenájmom, | 18. 04. 2008 | — |
| nákladná cestná doprava | 20. 12. 2016 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022594178 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 znížila stratu na −46 225 € a znížila tržby o ▼100 % na 1,8 tisíc eur.
Tržby
1 785 €
▼ 99,8 %Výsledok hospodárenia
−46 225 €
▲ 88,6 %Aktíva
836 546 €
▼ 45,6 %Vlastné imanie
−1 191 769 €
▼ 4,0 %Zadlženosť
242,5 %
Hrubá marža
−2 589,6 %
Čistá marža
−2 589,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2,42 mil. | 3,11 mil. | 1,41 mil. | 759,5 tis. | 1,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 24,2 tis. | −404,9 tis. | −491,4 tis. | −405,7 tis. | −46,2 tis. |
| Aktíva | 3,25 mil. | 3,44 mil. | 1,49 mil. | 1,54 mil. | 836,5 tis. |
| Vlastné imanie | 156,5 tis. | −248,4 tis. | −739,8 tis. | −1,15 mil. | −1,19 mil. |
| Daň z príjmu | 2,9 tis. | 2,9 tis. | 2,9 tis. | 2,9 tis. | 0 |
| Zadlženosť | 95,2 % | 100,5 % | 149,5 % | 174,6 % | 242,5 % |
2018
- Tržby
- 1,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −46,2 tis.
- Aktíva
- 836,5 tis.
- Vlastné imanie
- −1,19 mil.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 242,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 759,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −405,7 tis.
- Aktíva
- 1,54 mil.
- Vlastné imanie
- −1,15 mil.
- Daň z príjmu
- 2,9 tis.
- Zadlženosť
- 174,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 1,41 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −491,4 tis.
- Aktíva
- 1,49 mil.
- Vlastné imanie
- −739,8 tis.
- Daň z príjmu
- 2,9 tis.
- Zadlženosť
- 149,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 3,11 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −404,9 tis.
- Aktíva
- 3,44 mil.
- Vlastné imanie
- −248,4 tis.
- Daň z príjmu
- 2,9 tis.
- Zadlženosť
- 100,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 2,42 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 24,2 tis.
- Aktíva
- 3,25 mil.
- Vlastné imanie
- 156,5 tis.
- Daň z príjmu
- 2,9 tis.
- Zadlženosť
- 95,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.