prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Gramme-Revit Central Europe s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 44109342aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
17. 04. 200818 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
98 751 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Gramme-Revit Central Europe s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
44109342
daňové identifikačné číslo
2022587853
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022587853
Sídlo
Mostná 13, 94901 Nitra, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
17. 04. 2008
V registri
18 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 40770/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
850424
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti,17. 04. 2008—
kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti,17. 04. 2008—
sprostredkovateľská činnosť v rozsahu verejných kultúrnych podujatí,17. 04. 2008—
sprostredkovateľská činnosť v rozsahu reklamy,17. 04. 2008—
reklamná, propagačná a inzertná činnosť,17. 04. 2008—
nakladanie s výsledkami tvorivej činnosti so súhlasom autora,17. 04. 2008—
organizovanie a zabezpečovanie športových, verejných, spoločenských a kultúrnych podujatí,17. 04. 2008—
vydavateľská činnosť v rozsahu voľných živností,17. 04. 2008—
prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľných živností,17. 04. 2008—
Prevádzkovanie cestovnej agentúry18. 02. 2016—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022587853: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022587853: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022587853IČ DPH SK2022587853Obdobia daňových registráciíDIČ 2022587853: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022587853: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022587853IČ DPH SK2022587853Obdobia daňových registráciíDIČ 2022587853: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022587853: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022587853IČ DPH SK2022587853
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202258785311. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §7a
daňové identifikačné číslo202258785310. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 znížila zisk o ▼18 % na 718 € a zvýšila tržby o ▲845 % na 98,8 tisíc eur.

Tržby

98 751 €

▲ 844,5 %

Výsledok hospodárenia

718 €

▼ 17,8 %

Aktíva

33 803 €

▲ 325,0 %

Vlastné imanie

770 €

▼ 77,8 %

Zadlženosť

97,7 %

Hrubá marža

0,9 %

Čistá marža

0,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2014: tržby 0 €. 2015: tržby 0 €. 2016: tržby 0 €. 2017: tržby 10 455 €. 2020: tržby 98 751 €.100 tis.50 tis.000010,5 tis.98,8 tis.20142015201620172020Tržby2014: tržby 0 €. 2015: tržby 0 €. 2016: tržby 0 €. 2017: tržby 10 455 €. 2020: tržby 98 751 €.100 tis.50 tis.000010,5 tis.98,8 tis.20142015201620172020Tržby2014: tržby 0 €. 2015: tržby 0 €. 2016: tržby 0 €. 2017: tržby 10 455 €. 2020: tržby 98 751 €.100 tis.50 tis.000201420162020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −480 €. 2015: výsledok hospodárenia −482 €. 2016: výsledok hospodárenia −480 €. 2017: výsledok hospodárenia 873 €. 2020: výsledok hospodárenia 718 €.1 tis.0−500−480−482−480+873+71820142015201620172020Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −480 €. 2015: výsledok hospodárenia −482 €. 2016: výsledok hospodárenia −480 €. 2017: výsledok hospodárenia 873 €. 2020: výsledok hospodárenia 718 €.1 tis.0−500−480−482−480+873+71820142015201620172020Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia −480 €. 2015: výsledok hospodárenia −482 €. 2016: výsledok hospodárenia −480 €. 2017: výsledok hospodárenia 873 €. 2020: výsledok hospodárenia 718 €.1 tis.0−500−480−482−480+873+71820142015201620172020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 4 042 €, vlastné imanie 3 562 €. 2015: aktíva 3 560 €, vlastné imanie 3 080 €. 2016: aktíva 3 080 €, vlastné imanie 2 600 €. 2017: aktíva 7 953 €, vlastné imanie 3 473 €. 2020: aktíva 33 803 €, vlastné imanie 770 €.50 tis.25 tis.020142015201620172020Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 4 042 €, vlastné imanie 3 562 €. 2015: aktíva 3 560 €, vlastné imanie 3 080 €. 2016: aktíva 3 080 €, vlastné imanie 2 600 €. 2017: aktíva 7 953 €, vlastné imanie 3 473 €. 2020: aktíva 33 803 €, vlastné imanie 770 €.50 tis.25 tis.020142015201620172020Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 4 042 €, vlastné imanie 3 562 €. 2015: aktíva 3 560 €, vlastné imanie 3 080 €. 2016: aktíva 3 080 €, vlastné imanie 2 600 €. 2017: aktíva 7 953 €, vlastné imanie 3 473 €. 2020: aktíva 33 803 €, vlastné imanie 770 €.50 tis.25 tis.020142015201620172020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 042 €. 2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 560 €. 2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 080 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 473 €, finančné účty 5 480 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 346 €, finančné účty 10 457 €.50 tis.25 tis.020142015201620172020Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 042 €. 2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 560 €. 2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 080 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 473 €, finančné účty 5 480 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 346 €, finančné účty 10 457 €.50 tis.25 tis.020142015201620172020Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 042 €. 2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 560 €. 2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 080 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 473 €, finančné účty 5 480 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 346 €, finančné účty 10 457 €.50 tis.25 tis.020142015201620172020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 3 562 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 480 €. 2015: vlastné imanie 3 080 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 480 €. 2016: vlastné imanie 2 600 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 480 €. 2017: vlastné imanie 3 473 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 480 €. 2020: vlastné imanie 770 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 33 033 €.50 tis.25 tis.020142015201620172020Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 3 562 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 480 €. 2015: vlastné imanie 3 080 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 480 €. 2016: vlastné imanie 2 600 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 480 €. 2017: vlastné imanie 3 473 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 480 €. 2020: vlastné imanie 770 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 33 033 €.50 tis.25 tis.020142015201620172020Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 3 562 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 480 €. 2015: vlastné imanie 3 080 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 480 €. 2016: vlastné imanie 2 600 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 480 €. 2017: vlastné imanie 3 473 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 480 €. 2020: vlastné imanie 770 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 33 033 €.50 tis.25 tis.020142015201620172020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2014: daň z príjmu 480 €. 2015: daň z príjmu 480 €. 2016: daň z príjmu 480 €. 2017: daň z príjmu 480 €. 2020: daň z príjmu 127 €.500250048048048048012720142015201620172020Daň z príjmu2014: daň z príjmu 480 €. 2015: daň z príjmu 480 €. 2016: daň z príjmu 480 €. 2017: daň z príjmu 480 €. 2020: daň z príjmu 127 €.500250048048048048012720142015201620172020Daň z príjmu2014: daň z príjmu 480 €. 2015: daň z príjmu 480 €. 2016: daň z príjmu 480 €. 2017: daň z príjmu 480 €. 2020: daň z príjmu 127 €.500250048048048048012720142015201620172020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2014Závierka v registri účtovných závierok2015Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby00010,5 tis.98,8 tis.
Výsledok hospodárenia−480−482−480873718
Aktíva4 tis.3,6 tis.3,1 tis.8 tis.33,8 tis.
Vlastné imanie3,6 tis.3,1 tis.2,6 tis.3,5 tis.770
Daň z príjmu480480480480127
Zadlženosť11,9 %13,5 %15,6 %56,3 %97,7 %

2020

Tržby
98,8 tis.
Výsledok hospodárenia
718
Aktíva
33,8 tis.
Vlastné imanie
770
Daň z príjmu
127
Zadlženosť
97,7 %

2017

Tržby
10,5 tis.
Výsledok hospodárenia
873
Aktíva
8 tis.
Vlastné imanie
3,5 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
56,3 %

2016

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−480
Aktíva
3,1 tis.
Vlastné imanie
2,6 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
15,6 %

2015

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−482
Aktíva
3,6 tis.
Vlastné imanie
3,1 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
13,5 %

2014

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−480
Aktíva
4 tis.
Vlastné imanie
3,6 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
11,9 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API