prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

GR RENT s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 44097492aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
26. 04. 200818 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
299 190 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
GR RENT s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
44097492
daňové identifikačné číslo
2022595322
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
ulica Biskupa Kondého 5138/30, 929 01 Dunajská Streda, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
26. 04. 2008
V registri
18 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 49877/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
1048238
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,26. 04. 2008—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien,26. 04. 2008—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu v rozsahu voľnej živnosti,26. 04. 2008—
finančný leasing,26. 04. 2008—
prenájom hnuteľných vecí,26. 04. 2008—
prenájom vodných dopravných prostriedkov,26. 04. 2008—
prenájom motorových vozidiel,26. 04. 2008—
reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti,26. 04. 2008—
výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky,26. 04. 2008—
údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla,26. 04. 2008—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby v rozsahu voľnej živnosti,26. 04. 2008—
pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne,26. 06. 2009—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu,26. 06. 2009—
prevádzkovanie výdajne stravy,26. 06. 2009—
ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností,26. 06. 2009—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov21. 03. 2019—
vedenie účtovníctva21. 03. 2019—
prenájom, požičovňa náradia a strojov21. 03. 2019—
výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu21. 03. 2019—
dekoratívne úpravy profilov v rozsahu voľnej živnosti21. 03. 2019—
výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied21. 03. 2019—
oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť21. 03. 2019—
čistiace a upratovacie služby21. 03. 2019—
počítačové služby21. 03. 2019—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov21. 03. 2019—
informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly21. 03. 2019—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov21. 03. 2019—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti21. 03. 2019—
stolárstvo21. 03. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022595322: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022595322Obdobia daňových registráciíDIČ 2022595322: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022595322Obdobia daňových registráciíDIČ 2022595322: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022595322
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202259532210. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 01. 2022 (rok porušenia 2020).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 znížila zisk o ▼87 % na 5 701 € a znížila tržby o ▼62 % na 299,2 tisíc eur.

Tržby

299 190 €

▼ 62,1 %

Výsledok hospodárenia

5 701 €

▼ 87,1 %

Aktíva

43 997 €

▼ 77,7 %

Vlastné imanie

26 970 €

▲ 16,9 %

Zadlženosť

38,7 %

Hrubá marža

1,9 %

Čistá marža

1,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 0 €. 2017: tržby 70 103 €. 2018: tržby 439 877 €. 2019: tržby 788 524 €. 2020: tržby 299 190 €.1 mil.500 tis.0070,1 tis.439,9 tis.788,5 tis.299,2 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 0 €. 2017: tržby 70 103 €. 2018: tržby 439 877 €. 2019: tržby 788 524 €. 2020: tržby 299 190 €.1 mil.500 tis.0070,1 tis.439,9 tis.788,5 tis.299,2 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 0 €. 2017: tržby 70 103 €. 2018: tržby 439 877 €. 2019: tržby 788 524 €. 2020: tržby 299 190 €.1 mil.500 tis.00201620182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −9 953 €. 2017: výsledok hospodárenia −23 937 €. 2018: výsledok hospodárenia −35 587 €. 2019: výsledok hospodárenia 44 222 €. 2020: výsledok hospodárenia 5 701 €.50 tis.0−50 tis.−10 tis.−23,9 tis.−35,6 tis.+44,2 tis.+5,7 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −9 953 €. 2017: výsledok hospodárenia −23 937 €. 2018: výsledok hospodárenia −35 587 €. 2019: výsledok hospodárenia 44 222 €. 2020: výsledok hospodárenia 5 701 €.50 tis.0−50 tis.−10 tis.−23,9 tis.−35,6 tis.+44,2 tis.+5,7 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −9 953 €. 2017: výsledok hospodárenia −23 937 €. 2018: výsledok hospodárenia −35 587 €. 2019: výsledok hospodárenia 44 222 €. 2020: výsledok hospodárenia 5 701 €.50 tis.0−50 tis.201620182020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 48 917 €, vlastné imanie −387 183 €. 2017: aktíva 88 891 €, vlastné imanie −411 120 €. 2018: aktíva 167 060 €, vlastné imanie −446 707 €. 2019: aktíva 197 197 €, vlastné imanie 23 064 €. 2020: aktíva 43 997 €, vlastné imanie 26 970 €.200 tis.0−500 tis.20162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 48 917 €, vlastné imanie −387 183 €. 2017: aktíva 88 891 €, vlastné imanie −411 120 €. 2018: aktíva 167 060 €, vlastné imanie −446 707 €. 2019: aktíva 197 197 €, vlastné imanie 23 064 €. 2020: aktíva 43 997 €, vlastné imanie 26 970 €.200 tis.0−500 tis.20162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 48 917 €, vlastné imanie −387 183 €. 2017: aktíva 88 891 €, vlastné imanie −411 120 €. 2018: aktíva 167 060 €, vlastné imanie −446 707 €. 2019: aktíva 197 197 €, vlastné imanie 23 064 €. 2020: aktíva 43 997 €, vlastné imanie 26 970 €.200 tis.0−500 tis.20162017201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 44 283 €, zásoby 3 830 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 804 €. 2017: dlhodobý majetok 51 644 €, zásoby 31 074 €, pohľadávky 8 623 €, finančné účty −2 450 €. 2018: dlhodobý majetok 67 077 €, zásoby 80 030 €, pohľadávky 4 929 €, finančné účty 15 024 €. 2019: dlhodobý majetok 20 232 €, zásoby 20 996 €, pohľadávky 145 875 €, finančné účty 10 094 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 667 €, pohľadávky 23 899 €, finančné účty 18 431 €.200 tis.0−2,5 tis.20162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 44 283 €, zásoby 3 830 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 804 €. 2017: dlhodobý majetok 51 644 €, zásoby 31 074 €, pohľadávky 8 623 €, finančné účty −2 450 €. 2018: dlhodobý majetok 67 077 €, zásoby 80 030 €, pohľadávky 4 929 €, finančné účty 15 024 €. 2019: dlhodobý majetok 20 232 €, zásoby 20 996 €, pohľadávky 145 875 €, finančné účty 10 094 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 667 €, pohľadávky 23 899 €, finančné účty 18 431 €.200 tis.0−2,5 tis.20162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 44 283 €, zásoby 3 830 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 804 €. 2017: dlhodobý majetok 51 644 €, zásoby 31 074 €, pohľadávky 8 623 €, finančné účty −2 450 €. 2018: dlhodobý majetok 67 077 €, zásoby 80 030 €, pohľadávky 4 929 €, finančné účty 15 024 €. 2019: dlhodobý majetok 20 232 €, zásoby 20 996 €, pohľadávky 145 875 €, finančné účty 10 094 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 667 €, pohľadávky 23 899 €, finančné účty 18 431 €.200 tis.0−2,5 tis.20162017201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie −387 183 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 436 100 €. 2017: vlastné imanie −411 120 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 500 011 €. 2018: vlastné imanie −446 707 €, dlhodobé záväzky 1 694 €, krátkodobé záväzky 612 073 €. 2019: vlastné imanie 23 064 €, dlhodobé záväzky 77 €, krátkodobé záväzky 174 056 €. 2020: vlastné imanie 26 970 €, dlhodobé záväzky 100 €, krátkodobé záväzky 16 927 €.1 mil.0−500 tis.20162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie −387 183 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 436 100 €. 2017: vlastné imanie −411 120 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 500 011 €. 2018: vlastné imanie −446 707 €, dlhodobé záväzky 1 694 €, krátkodobé záväzky 612 073 €. 2019: vlastné imanie 23 064 €, dlhodobé záväzky 77 €, krátkodobé záväzky 174 056 €. 2020: vlastné imanie 26 970 €, dlhodobé záväzky 100 €, krátkodobé záväzky 16 927 €.1 mil.0−500 tis.20162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie −387 183 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 436 100 €. 2017: vlastné imanie −411 120 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 500 011 €. 2018: vlastné imanie −446 707 €, dlhodobé záväzky 1 694 €, krátkodobé záväzky 612 073 €. 2019: vlastné imanie 23 064 €, dlhodobé záväzky 77 €, krátkodobé záväzky 174 056 €. 2020: vlastné imanie 26 970 €, dlhodobé záväzky 100 €, krátkodobé záväzky 16 927 €.1 mil.0−500 tis.20162017201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 1 356 €. 2020: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.096096001,4 tis.020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 1 356 €. 2020: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.096096001,4 tis.020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 1 356 €. 2020: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.096000201620182020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby070,1 tis.439,9 tis.788,5 tis.299,2 tis.
Výsledok hospodárenia−10 tis.−23,9 tis.−35,6 tis.44,2 tis.5,7 tis.
Aktíva48,9 tis.88,9 tis.167,1 tis.197,2 tis.44 tis.
Vlastné imanie−387,2 tis.−411,1 tis.−446,7 tis.23,1 tis.27 tis.
Daň z príjmu96096001,4 tis.0
Zadlženosť891,5 %562,5 %367,4 %88,3 %38,7 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

2020

Tržby
299,2 tis.
Výsledok hospodárenia
5,7 tis.
Aktíva
44 tis.
Vlastné imanie
27 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
38,7 %

2019

Tržby
788,5 tis.
Výsledok hospodárenia
44,2 tis.
Aktíva
197,2 tis.
Vlastné imanie
23,1 tis.
Daň z príjmu
1,4 tis.
Zadlženosť
88,3 %

2018

Tržby
439,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−35,6 tis.
Aktíva
167,1 tis.
Vlastné imanie
−446,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
367,4 %

2017

Tržby
70,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−23,9 tis.
Aktíva
88,9 tis.
Vlastné imanie
−411,1 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
562,5 %

2016

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−10 tis.
Aktíva
48,9 tis.
Vlastné imanie
−387,2 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
891,5 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API