prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

Bioplyn Cetín, s. r. o. v konkurze

identifikačné číslo organizácie 44097417zaniknutý 10. 01. 2026otvorený dlh

Súhrn

Vznik
03. 05. 200817 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
0 €01/2025 — 06/2025
Oznámenia
1010 oznámení vo Vestníku

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Bioplyn Cetín, s. r. o. v konkurze
identifikačné číslo organizácie
44097417
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Horovce 106, 020 62 Horovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
03. 05. 2008
Zánik
10. 01. 2026
V registri
17 rokov 8 mesiacov
Stav
zaniknutý 10. 01. 2026
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 40794/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
1048244
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 01. 08. 2017 do 27. 02. 2023 · na vlastnú žiadosť
Oprávnená osoba
URBÁNI & Partners s.r.o. · od 16. 01. 2018

02

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

03

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 01/2025 — 06/2025 prehĺbila stratu na −2 420 089 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−2 420 089 €

▼ 2 846,4 %

Aktíva

0 €

▼ 100,0 %

Vlastné imanie

0 €

▼ 100,0 %

Zadlženosť

—

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 425 571 €. 2020: tržby 321 774 €. 2021: tržby 236 124 €. 01/2022 — 04/2022: tržby 0 €. 01/2025 — 06/2025: tržby 0 €.500 tis.250 tis.0425,6 tis.321,8 tis.236,1 tis.0020192020202101/2022 — 04/202201/2025 — 06/2025Tržby2019: tržby 425 571 €. 2020: tržby 321 774 €. 2021: tržby 236 124 €. 01/2022 — 04/2022: tržby 0 €. 01/2025 — 06/2025: tržby 0 €.500 tis.250 tis.0425,6 tis.236,1 tis.02019202101/2025 — 06/2025Tržby2019: tržby 425 571 €. 2020: tržby 321 774 €. 2021: tržby 236 124 €. 01/2022 — 04/2022: tržby 0 €. 01/2025 — 06/2025: tržby 0 €.500 tis.250 tis.00202001/2025 — 06/2025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 76 160 €. 2020: výsledok hospodárenia −37 694 €. 2021: výsledok hospodárenia −553 921 €. 01/2022 — 04/2022: výsledok hospodárenia −82 136 €. 01/2025 — 06/2025: výsledok hospodárenia −2 420 089 €.100 tis.0−2,5 mil.+76,2 tis.−37,7 tis.−553,9 tis.−82,1 tis.−2,42 mil.20192020202101/2022 — 04/202201/2025 — 06/2025Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 76 160 €. 2020: výsledok hospodárenia −37 694 €. 2021: výsledok hospodárenia −553 921 €. 01/2022 — 04/2022: výsledok hospodárenia −82 136 €. 01/2025 — 06/2025: výsledok hospodárenia −2 420 089 €.100 tis.0−2,5 mil.+76,2 tis.−2,42 mil.2019202101/2025 — 06/2025Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 76 160 €. 2020: výsledok hospodárenia −37 694 €. 2021: výsledok hospodárenia −553 921 €. 01/2022 — 04/2022: výsledok hospodárenia −82 136 €. 01/2025 — 06/2025: výsledok hospodárenia −2 420 089 €.100 tis.0−2,5 mil.201901/2025 — 06/2025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 4 979 985 €, vlastné imanie 2 896 567 €. 2020: aktíva 4 374 014 €, vlastné imanie 2 854 971 €. 2021: aktíva 3 739 645 €, vlastné imanie 2 301 050 €. 01/2022 — 04/2022: aktíva 3 649 841 €, vlastné imanie 2 218 914 €. 01/2025 — 06/2025: aktíva 0 €, vlastné imanie 0 €.5 mil.2,5 mil.020192020202101/2022 — 04/202201/2025 — 06/2025Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 4 979 985 €, vlastné imanie 2 896 567 €. 2020: aktíva 4 374 014 €, vlastné imanie 2 854 971 €. 2021: aktíva 3 739 645 €, vlastné imanie 2 301 050 €. 01/2022 — 04/2022: aktíva 3 649 841 €, vlastné imanie 2 218 914 €. 01/2025 — 06/2025: aktíva 0 €, vlastné imanie 0 €.5 mil.2,5 mil.02019202101/2025 — 06/2025Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 4 979 985 €, vlastné imanie 2 896 567 €. 2020: aktíva 4 374 014 €, vlastné imanie 2 854 971 €. 2021: aktíva 3 739 645 €, vlastné imanie 2 301 050 €. 01/2022 — 04/2022: aktíva 3 649 841 €, vlastné imanie 2 218 914 €. 01/2025 — 06/2025: aktíva 0 €, vlastné imanie 0 €.5 mil.2,5 mil.0202001/2025 — 06/2025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 1 576 793 €, zásoby 262 777 €, pohľadávky 2 429 681 €, finančné účty 134 029 €. 2020: dlhodobý majetok 1 378 688 €, zásoby 298 335 €, pohľadávky 2 030 419 €, finančné účty 93 372 €. 2021: dlhodobý majetok 1 202 555 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 962 733 €, finančné účty 420 €. 01/2022 — 04/2022: dlhodobý majetok 1 158 545 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 919 079 €, finančné účty 217 €. 01/2025 — 06/2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €.5 mil.2,5 mil.020192020202101/2022 — 04/202201/2025 — 06/2025Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 1 576 793 €, zásoby 262 777 €, pohľadávky 2 429 681 €, finančné účty 134 029 €. 2020: dlhodobý majetok 1 378 688 €, zásoby 298 335 €, pohľadávky 2 030 419 €, finančné účty 93 372 €. 2021: dlhodobý majetok 1 202 555 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 962 733 €, finančné účty 420 €. 01/2022 — 04/2022: dlhodobý majetok 1 158 545 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 919 079 €, finančné účty 217 €. 01/2025 — 06/2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €.5 mil.2,5 mil.02019202101/2025 — 06/2025Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 1 576 793 €, zásoby 262 777 €, pohľadávky 2 429 681 €, finančné účty 134 029 €. 2020: dlhodobý majetok 1 378 688 €, zásoby 298 335 €, pohľadávky 2 030 419 €, finančné účty 93 372 €. 2021: dlhodobý majetok 1 202 555 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 962 733 €, finančné účty 420 €. 01/2022 — 04/2022: dlhodobý majetok 1 158 545 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 919 079 €, finančné účty 217 €. 01/2025 — 06/2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 0 €.5 mil.2,5 mil.0202001/2025 — 06/2025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 2 896 567 €, dlhodobé záväzky 384 €, krátkodobé záväzky 2 083 034 €. 2020: vlastné imanie 2 854 971 €, dlhodobé záväzky 585 €, krátkodobé záväzky 1 518 458 €. 2021: vlastné imanie 2 301 050 €, dlhodobé záväzky 723 €, krátkodobé záväzky 1 437 872 €. 01/2022 — 04/2022: vlastné imanie 2 218 914 €, dlhodobé záväzky 723 €, krátkodobé záväzky 1 430 204 €. 01/2025 — 06/2025: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.5 mil.2,5 mil.020192020202101/2022 — 04/202201/2025 — 06/2025Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 2 896 567 €, dlhodobé záväzky 384 €, krátkodobé záväzky 2 083 034 €. 2020: vlastné imanie 2 854 971 €, dlhodobé záväzky 585 €, krátkodobé záväzky 1 518 458 €. 2021: vlastné imanie 2 301 050 €, dlhodobé záväzky 723 €, krátkodobé záväzky 1 437 872 €. 01/2022 — 04/2022: vlastné imanie 2 218 914 €, dlhodobé záväzky 723 €, krátkodobé záväzky 1 430 204 €. 01/2025 — 06/2025: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.5 mil.2,5 mil.02019202101/2025 — 06/2025Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 2 896 567 €, dlhodobé záväzky 384 €, krátkodobé záväzky 2 083 034 €. 2020: vlastné imanie 2 854 971 €, dlhodobé záväzky 585 €, krátkodobé záväzky 1 518 458 €. 2021: vlastné imanie 2 301 050 €, dlhodobé záväzky 723 €, krátkodobé záväzky 1 437 872 €. 01/2022 — 04/2022: vlastné imanie 2 218 914 €, dlhodobé záväzky 723 €, krátkodobé záväzky 1 430 204 €. 01/2025 — 06/2025: vlastné imanie 0 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.5 mil.2,5 mil.0202001/2025 — 06/2025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 01/2022 — 04/2022: daň z príjmu 0 €. 01/2025 — 06/2025: daň z príjmu 0 €.1100000020192020202101/2022 — 04/202201/2025 — 06/2025Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 01/2022 — 04/2022: daň z príjmu 0 €. 01/2025 — 06/2025: daň z príjmu 0 €.1100002019202101/2025 — 06/2025Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 01/2022 — 04/2022: daň z príjmu 0 €. 01/2025 — 06/2025: daň z príjmu 0 €.11000202001/2025 — 06/2025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok01/2022 — 04/2022Závierka v registri účtovných závierok01/2025 — 06/2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby425,6 tis.321,8 tis.236,1 tis.00
Výsledok hospodárenia76,2 tis.−37,7 tis.−553,9 tis.−82,1 tis.−2,42 mil.
Aktíva4,98 mil.4,37 mil.3,74 mil.3,65 mil.0
Vlastné imanie2,9 mil.2,85 mil.2,3 mil.2,22 mil.0
Daň z príjmu00000
Zadlženosť41,8 %34,7 %38,5 %39,2 %—

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

01/2025 — 06/2025

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−2,42 mil.
Aktíva
0
Vlastné imanie
0
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
—

01/2022 — 04/2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−82,1 tis.
Aktíva
3,65 mil.
Vlastné imanie
2,22 mil.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
39,2 %

2021

Tržby
236,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−553,9 tis.
Aktíva
3,74 mil.
Vlastné imanie
2,3 mil.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
38,5 %

2020

Tržby
321,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−37,7 tis.
Aktíva
4,37 mil.
Vlastné imanie
2,85 mil.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
34,7 %

2019

Tržby
425,6 tis.
Výsledok hospodárenia
76,2 tis.
Aktíva
4,98 mil.
Vlastné imanie
2,9 mil.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
41,8 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

04

Obchodný vestník

10 oznámení

  1. 27. 11. 2025

    Uznesenie o odvolaní správcu na návrh na svoje odvolanie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  2. 14. 07. 2025

    Návrh konečného rozvrhu výťažku z oddelenej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  3. 01. 07. 2025

    Oznam súdu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  4. 02. 06. 2025

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  5. 27. 03. 2024

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  6. 30. 05. 2023

    Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  7. 26. 08. 2022

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  8. 19. 07. 2022

    Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  9. 09. 06. 2022

    Súpis oddelenej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  10. 08. 06. 2022

    Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk
Obchodný vestníkObchodný vestníkPodmienky Obchodného vestníka povinná doložkajustice.gov.sk/ov

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

Tento profil cez API