prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

Bioplyn Ladzany, s. r. o. v konkurze

identifikačné číslo organizácie 44097361aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
06. 05. 200818 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
32 404 €2023
Oznámenia
2020 oznámení vo Vestníku

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Bioplyn Ladzany, s. r. o. v konkurze
identifikačné číslo organizácie
44097361
daňové identifikačné číslo
2022599964
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Horovce 106, 020 62 Horovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
06. 05. 2008
V registri
18 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 40390/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
576264
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,06. 05. 2008—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,06. 05. 2008—
výroba a dodávka elektriny vyrobenej z obnoviteľných zdrojov výrobným zariadením s celkovým inštalovaným výkonom do 1 MW v zariadeniach na využitie bioplynu,12. 03. 2010—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 18. 07. 2017 do 27. 02. 2024 · na vlastnú žiadosť
Oprávnená osoba
URBÁNI & Partners s.r.o. · od 16. 01. 2018

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022599964: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022599964Obdobia daňových registráciíDIČ 2022599964: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022599964Obdobia daňových registráciíDIČ 2022599964: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022599964
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202259996410. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 30. 06. 2024 (rok porušenia 2024).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 sa zo straty dostalo na zisk 281 856 € a znížila tržby o ▼94 % na 32,4 tisíc eur.

Tržby

32 404 €

▼ 93,9 %

Výsledok hospodárenia

281 856 €

▲ 314,5 %

Aktíva

3 173 206 €

▼ 16,2 %

Vlastné imanie

1 975 644 €

▲ 16,6 %

Zadlženosť

37,7 %

Hrubá marža

869,8 %

Čistá marža

869,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 482 782 €. 2020: tržby 302 540 €. 2021: tržby 161 263 €. 2022: tržby 528 127 €. 2023: tržby 32 404 €.1 mil.500 tis.0482,8 tis.302,5 tis.161,3 tis.528,1 tis.32,4 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 482 782 €. 2020: tržby 302 540 €. 2021: tržby 161 263 €. 2022: tržby 528 127 €. 2023: tržby 32 404 €.1 mil.500 tis.0482,8 tis.302,5 tis.161,3 tis.528,1 tis.32,4 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 482 782 €. 2020: tržby 302 540 €. 2021: tržby 161 263 €. 2022: tržby 528 127 €. 2023: tržby 32 404 €.1 mil.500 tis.0201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 52 002 €. 2020: výsledok hospodárenia −580 €. 2021: výsledok hospodárenia −172 609 €. 2022: výsledok hospodárenia −131 408 €. 2023: výsledok hospodárenia 281 856 €.500 tis.0−200 tis.+52 tis.−580−172,6 tis.−131,4 tis.+281,9 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 52 002 €. 2020: výsledok hospodárenia −580 €. 2021: výsledok hospodárenia −172 609 €. 2022: výsledok hospodárenia −131 408 €. 2023: výsledok hospodárenia 281 856 €.500 tis.0−200 tis.+52 tis.201920212023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia 52 002 €. 2020: výsledok hospodárenia −580 €. 2021: výsledok hospodárenia −172 609 €. 2022: výsledok hospodárenia −131 408 €. 2023: výsledok hospodárenia 281 856 €.500 tis.0−200 tis.−58020202023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 3 987 631 €, vlastné imanie 2 060 765 €. 2020: aktíva 4 025 135 €, vlastné imanie 2 060 304 €. 2021: aktíva 3 963 078 €, vlastné imanie 1 887 695 €. 2022: aktíva 3 786 932 €, vlastné imanie 1 693 788 €. 2023: aktíva 3 173 206 €, vlastné imanie 1 975 644 €.5 mil.2,5 mil.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 3 987 631 €, vlastné imanie 2 060 765 €. 2020: aktíva 4 025 135 €, vlastné imanie 2 060 304 €. 2021: aktíva 3 963 078 €, vlastné imanie 1 887 695 €. 2022: aktíva 3 786 932 €, vlastné imanie 1 693 788 €. 2023: aktíva 3 173 206 €, vlastné imanie 1 975 644 €.5 mil.2,5 mil.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 3 987 631 €, vlastné imanie 2 060 765 €. 2020: aktíva 4 025 135 €, vlastné imanie 2 060 304 €. 2021: aktíva 3 963 078 €, vlastné imanie 1 887 695 €. 2022: aktíva 3 786 932 €, vlastné imanie 1 693 788 €. 2023: aktíva 3 173 206 €, vlastné imanie 1 975 644 €.5 mil.2,5 mil.020192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 1 328 583 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 646 696 €, finančné účty 12 317 €. 2020: dlhodobý majetok 1 284 579 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 732 043 €, finančné účty 7 284 €. 2021: dlhodobý majetok 1 080 575 €, zásoby 2 576 €, pohľadávky 2 870 088 €, finančné účty 8 393 €. 2022: dlhodobý majetok 939 611 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 838 080 €, finančné účty 9 231 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 169 881 €, finančné účty 3 325 €.5 mil.2,5 mil.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 1 328 583 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 646 696 €, finančné účty 12 317 €. 2020: dlhodobý majetok 1 284 579 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 732 043 €, finančné účty 7 284 €. 2021: dlhodobý majetok 1 080 575 €, zásoby 2 576 €, pohľadávky 2 870 088 €, finančné účty 8 393 €. 2022: dlhodobý majetok 939 611 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 838 080 €, finančné účty 9 231 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 169 881 €, finančné účty 3 325 €.5 mil.2,5 mil.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 1 328 583 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 646 696 €, finančné účty 12 317 €. 2020: dlhodobý majetok 1 284 579 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 732 043 €, finančné účty 7 284 €. 2021: dlhodobý majetok 1 080 575 €, zásoby 2 576 €, pohľadávky 2 870 088 €, finančné účty 8 393 €. 2022: dlhodobý majetok 939 611 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 838 080 €, finančné účty 9 231 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 169 881 €, finančné účty 3 325 €.5 mil.2,5 mil.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 2 060 765 €, dlhodobé záväzky 631 210 €, krátkodobé záväzky 1 295 656 €. 2020: vlastné imanie 2 060 304 €, dlhodobé záväzky 419 914 €, krátkodobé záväzky 1 544 917 €. 2021: vlastné imanie 1 887 695 €, dlhodobé záväzky 506 337 €, krátkodobé záväzky 1 569 046 €. 2022: vlastné imanie 1 693 788 €, dlhodobé záväzky 572 €, krátkodobé záväzky 2 092 572 €. 2023: vlastné imanie 1 975 644 €, dlhodobé záväzky 596 €, krátkodobé záväzky 1 196 966 €.5 mil.2,5 mil.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 2 060 765 €, dlhodobé záväzky 631 210 €, krátkodobé záväzky 1 295 656 €. 2020: vlastné imanie 2 060 304 €, dlhodobé záväzky 419 914 €, krátkodobé záväzky 1 544 917 €. 2021: vlastné imanie 1 887 695 €, dlhodobé záväzky 506 337 €, krátkodobé záväzky 1 569 046 €. 2022: vlastné imanie 1 693 788 €, dlhodobé záväzky 572 €, krátkodobé záväzky 2 092 572 €. 2023: vlastné imanie 1 975 644 €, dlhodobé záväzky 596 €, krátkodobé záväzky 1 196 966 €.5 mil.2,5 mil.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 2 060 765 €, dlhodobé záväzky 631 210 €, krátkodobé záväzky 1 295 656 €. 2020: vlastné imanie 2 060 304 €, dlhodobé záväzky 419 914 €, krátkodobé záväzky 1 544 917 €. 2021: vlastné imanie 1 887 695 €, dlhodobé záväzky 506 337 €, krátkodobé záväzky 1 569 046 €. 2022: vlastné imanie 1 693 788 €, dlhodobé záväzky 572 €, krátkodobé záväzky 2 092 572 €. 2023: vlastné imanie 1 975 644 €, dlhodobé záväzky 596 €, krátkodobé záväzky 1 196 966 €.5 mil.2,5 mil.020192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 2 880 €. 2020: daň z príjmu 1 243 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.02,9 tis.1,2 tis.00020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 2 880 €. 2020: daň z príjmu 1 243 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.02,9 tis.1,2 tis.00020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 2 880 €. 2020: daň z príjmu 1 243 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.000201920212023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby482,8 tis.302,5 tis.161,3 tis.528,1 tis.32,4 tis.
Výsledok hospodárenia52 tis.−580−172,6 tis.−131,4 tis.281,9 tis.
Aktíva3,99 mil.4,03 mil.3,96 mil.3,79 mil.3,17 mil.
Vlastné imanie2,06 mil.2,06 mil.1,89 mil.1,69 mil.1,98 mil.
Daň z príjmu2,9 tis.1,2 tis.000
Zadlženosť48,3 %48,8 %52,4 %55,3 %37,7 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
32,4 tis.
Výsledok hospodárenia
281,9 tis.
Aktíva
3,17 mil.
Vlastné imanie
1,98 mil.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
37,7 %

2022

Tržby
528,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−131,4 tis.
Aktíva
3,79 mil.
Vlastné imanie
1,69 mil.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
55,3 %

2021

Tržby
161,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−172,6 tis.
Aktíva
3,96 mil.
Vlastné imanie
1,89 mil.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
52,4 %

2020

Tržby
302,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−580
Aktíva
4,03 mil.
Vlastné imanie
2,06 mil.
Daň z príjmu
1,2 tis.
Zadlženosť
48,8 %

2019

Tržby
482,8 tis.
Výsledok hospodárenia
52 tis.
Aktíva
3,99 mil.
Vlastné imanie
2,06 mil.
Daň z príjmu
2,9 tis.
Zadlženosť
48,3 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

05

Obchodný vestník

20 oznámení

  1. 04. 09. 2026

    Iné rozhodnutie súdu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  2. 20. 12. 2024

    Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  3. 08. 11. 2024

    Iné zverejnenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  4. 06. 11. 2024

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  5. 28. 10. 2024

    Oznam o zvolaní schôdze veriteľov konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  6. 14. 10. 2024

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  7. 02. 10. 2024

    Vylúčenie súpisovej zložky majetku zo súpisu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  8. 02. 10. 2024

    Vylúčenie súpisovej zložky majetku zo súpisu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  9. 19. 09. 2024

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  10. 19. 09. 2024

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  11. 05. 09. 2024

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  12. 05. 09. 2024

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  13. 05. 08. 2024

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  14. 05. 08. 2024

    Vylúčenie súpisovej zložky majetku zo súpisu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  15. 24. 07. 2024

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  16. 24. 07. 2024

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  17. 05. 06. 2024

    Pripísanie poznámky o spornom zápise konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  18. 05. 06. 2024

    Pripísanie poznámky o spornom zápise konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  19. 16. 05. 2024

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  20. 23. 02. 2024

    Súpis všeobecnej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

06

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

07

Prepojenia

08

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

09

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk
Obchodný vestníkObchodný vestníkPodmienky Obchodného vestníka povinná doložkajustice.gov.sk/ov

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

Tento profil cez API