Súhrn
- Vznik
- 03. 04. 200818 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 194 340 €2019
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ELIT COMPANY s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 44077467
- daňové identifikačné číslo
- 2022591703
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Agátová 3406/7A, 841 01 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Dúbravkaokres Bratislava IVBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 03. 04. 2008
- V registri
- 18 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 140131/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 838049
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| výroba slnečných kolektorov | 03. 04. 2008 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 03. 04. 2008 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 03. 04. 2008 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 03. 04. 2008 | — |
| výroba strojov a prístrojov pre domácnosť | 03. 04. 2008 | — |
| oprava, údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky | 03. 04. 2008 | — |
| vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo | 03. 04. 2008 | — |
| výroba jednoduchých kovových konštrukcií z kovu | 03. 04. 2008 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 27. 04. 2017 | — |
| Prevádzkovanie autoumyvárne | 27. 04. 2017 | — |
| Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla | 27. 04. 2017 | — |
| Kuriérske služby | 27. 04. 2017 | — |
| Skladovanie | 27. 04. 2017 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 27. 04. 2017 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 27. 04. 2017 | — |
| Fotografické služby | 27. 04. 2017 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 27. 04. 2017 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 27. 04. 2017 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022591703 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2019 sa zo straty dostalo na zisk 2 990 € a zvýšila tržby o ▲15 752 % na 194,3 tisíc eur.
Tržby
194 340 €
▲ 15 751,5 %Výsledok hospodárenia
2 990 €
▲ 144,5 %Aktíva
31 295 €
▲ 426,5 %Vlastné imanie
7 990 €
▲ 999,0 %Zadlženosť
74,5 %
Hrubá marža
1,5 %
Čistá marža
1,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 420 | 0 | 2,8 tis. | 1,2 tis. | 194,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −260 | −8 tis. | −15,2 tis. | −6,7 tis. | 3 tis. |
| Aktíva | 4,6 tis. | 10,5 tis. | 9,2 tis. | 5,9 tis. | 31,3 tis. |
| Vlastné imanie | 3,9 tis. | −4,1 tis. | −19,3 tis. | 727 | 8 tis. |
| Daň z príjmu | 480 | 960 | 960 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 15,9 % | 138,7 % | 309,8 % | 87,8 % | 74,5 % |
aj 2014 — v pláne Štandard
2019
- Tržby
- 194,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3 tis.
- Aktíva
- 31,3 tis.
- Vlastné imanie
- 8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 74,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 1,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −6,7 tis.
- Aktíva
- 5,9 tis.
- Vlastné imanie
- 727
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 87,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 2,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −15,2 tis.
- Aktíva
- 9,2 tis.
- Vlastné imanie
- −19,3 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 309,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −8 tis.
- Aktíva
- 10,5 tis.
- Vlastné imanie
- −4,1 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 138,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 420
- Výsledok hospodárenia
- −260
- Aktíva
- 4,6 tis.
- Vlastné imanie
- 3,9 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 15,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.