Súhrn
- Vznik
- 18. 04. 200818 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 1 800 €2022
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- DREAM HOME SLOVAKIA, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 44069847
- daňové identifikačné číslo
- 2022590889
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Ulica Ferenca Liszta 2010/17, 92901 Dunajská Streda, Slovenská republika
- Územie
- Dunajská Stredaokres Dunajská StredaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 18. 04. 2008
- V registri
- 18 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 21800/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 850394
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 18. 04. 2008 | — |
| poľnohospodárska prvovýroba - rastlinná a živočíšna výroba | 18. 04. 2008 | — |
| poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 18. 04. 2008 | — |
| výkon práva poľovníctva | 18. 04. 2008 | — |
| chov a predaj poľovnej zveri | 18. 04. 2008 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 18. 04. 2008 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 18. 04. 2008 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 18. 04. 2008 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 18. 04. 2008 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby | 18. 04. 2008 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 18. 04. 2008 | — |
| pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne | 18. 04. 2008 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 06. 05. 2008 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 18. 04. 2008 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 18. 04. 2008 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 18. 04. 2008 | — |
| fotografické služby | 18. 04. 2008 | — |
| kuriérske služby | 18. 04. 2008 | — |
| reklamné a marketingové služby | 18. 04. 2008 | — |
| podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 18. 04. 2008 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022590889 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 11. 2023 (rok porušenia 2023).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2022 prehĺbila stratu na −1 419 € a znížila tržby o ▼85 % na 1,8 tisíc eur.
Tržby
1 800 €
▼ 85,0 %Výsledok hospodárenia
−1 419 €
▼ 186,7 %Aktíva
18 578 €
▲ 5,8 %Vlastné imanie
16 389 €
▼ 5,3 %Zadlženosť
11,8 %
Hrubá marža
−78,8 %
Čistá marža
−78,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 41,2 tis. | 9,2 tis. | 11,8 tis. | 12 tis. | 1,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 4,1 tis. | −1,9 tis. | −2,7 tis. | −495 | −1,4 tis. |
| Aktíva | 37,6 tis. | 31,9 tis. | 18 tis. | 17,6 tis. | 18,6 tis. |
| Vlastné imanie | 29 tis. | 27,1 tis. | 17,8 tis. | 17,3 tis. | 16,4 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 22,9 % | 15,1 % | 1,0 % | 1,4 % | 11,8 % |
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
2022
- Tržby
- 1,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1,4 tis.
- Aktíva
- 18,6 tis.
- Vlastné imanie
- 16,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 11,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 12 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −495
- Aktíva
- 17,6 tis.
- Vlastné imanie
- 17,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 1,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 11,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,7 tis.
- Aktíva
- 18 tis.
- Vlastné imanie
- 17,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 1,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 9,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1,9 tis.
- Aktíva
- 31,9 tis.
- Vlastné imanie
- 27,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 15,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 41,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,1 tis.
- Aktíva
- 37,6 tis.
- Vlastné imanie
- 29 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 22,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.