Súhrn
- Vznik
- 24. 04. 200818 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Art Chirurgia s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 44064209
- daňové identifikačné číslo
- 2022599403
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022599403
- Sídlo
- Floriánska 3463/27, 04001 Košice - mestská časť Staré Mesto, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Staré Mestookres Košice IKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 24. 04. 2008
- V registri
- 18 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 36354/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 949793
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) | 24. 04. 2008 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 24. 04. 2008 | — |
| služby súvisiace s rastlinnou a živočíšnou výrobou | 24. 04. 2008 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 24. 04. 2008 | — |
| výroba, odbyt a zaobchádzanie s nebezpečnými jedmi, žieravinami s výnimkou jedov zvlášť nebezpečných | 24. 04. 2008 | — |
| sprostredkovanie obchodu | 24. 04. 2008 | — |
| správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností | 17. 02. 2024 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 26. 09. 2025 | — |
| Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave | 26. 09. 2025 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022599403 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §7a |
| daňové identifikačné číslo | 2022599403 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −1 851 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.
Tržby
0 €
▼ 100,0 %Výsledok hospodárenia
−1 851 €
▼ 385,8 %Aktíva
1 011 €
▼ 66,4 %Vlastné imanie
552 €
▼ 77,0 %Zadlženosť
45,4 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 0 | 1,6 tis. | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −309 | −1,2 tis. | −1,4 tis. | −381 | −1,9 tis. |
| Aktíva | 5,5 tis. | 4,2 tis. | 2,8 tis. | 3 tis. | 1 tis. |
| Vlastné imanie | 2,4 tis. | 1,2 tis. | 2,8 tis. | 2,4 tis. | 552 |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 56,7 % | 71,9 % | 0,0 % | 20,2 % | 45,4 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −1,9 tis.
- Aktíva
- 1 tis.
- Vlastné imanie
- 552
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 45,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 1,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −381
- Aktíva
- 3 tis.
- Vlastné imanie
- 2,4 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 20,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −1,4 tis.
- Aktíva
- 2,8 tis.
- Vlastné imanie
- 2,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 0,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −1,2 tis.
- Aktíva
- 4,2 tis.
- Vlastné imanie
- 1,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 71,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −309
- Aktíva
- 5,5 tis.
- Vlastné imanie
- 2,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 56,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.