prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

TESORO 45, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 44057539aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
17. 04. 200818 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
493 100 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
TESORO 45, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
44057539
daňové identifikačné číslo
2022592088
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Farská 1342/50, 94901 Nitra, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
17. 04. 2008
V registri
18 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 66330/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
244798
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/17. 04. 2008—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu17. 04. 2008—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby17. 04. 2008—
nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenie17. 04. 2008—
vedenie účtovníctva17. 04. 2008—
prenájom hnuteľných vecí17. 04. 2008—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov17. 04. 2008—
čistiace a upratovacie služby17. 04. 2008—
poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve17. 04. 2008—
správa a údržba bytového/nebytového fondu v rozsahu obstarávania služieb spojených so správou bytového/nebytového fondu17. 04. 2008—
správa a údržba bytového/nebytového fondu v rozsahu údržby bytového/nebytového fondu v rozsahu maliarskych prác, upratovacích prác a opráv17. 04. 2008—
správa a údržba bytového/nebytového fondu v rozsahu správy bytového/nebytového fondu17. 04. 2008—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti17. 04. 2008—
prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu17. 04. 2008—
ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach a v chatovej osade triedy 3, v kempingoch triedy 3 a 417. 04. 2008—
sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností /realitná činnosť/17. 04. 2008—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien17. 04. 2008—
organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí17. 04. 2008—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom14. 01. 2025—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022592088: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022592088Obdobia daňových registráciíDIČ 2022592088: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022592088Obdobia daňových registráciíDIČ 2022592088: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022592088
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202259208810. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 znížila zisk o ▼36 % na 19 886 € a zvýšila tržby o ▲194 % na 493,1 tisíc eur.

Tržby

493 100 €

▲ 193,5 %

Výsledok hospodárenia

19 886 €

▼ 35,5 %

Aktíva

92 877 €

▲ 29,8 %

Vlastné imanie

26 310 €

▲ 141,4 %

Zadlženosť

71,7 %

Hrubá marža

5,1 %

Čistá marža

4,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 1 581 670 €. 2021: tržby 2 287 670 €. 2022: tržby 1 086 897 €. 2023: tržby 168 000 €. 2024: tržby 493 100 €.2,5 mil.1,25 mil.01,58 mil.2,29 mil.1,09 mil.168 tis.493,1 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 1 581 670 €. 2021: tržby 2 287 670 €. 2022: tržby 1 086 897 €. 2023: tržby 168 000 €. 2024: tržby 493 100 €.2,5 mil.1,25 mil.01,58 mil.2,29 mil.1,09 mil.168 tis.493,1 tis.20202021202220232024Tržby2020: tržby 1 581 670 €. 2021: tržby 2 287 670 €. 2022: tržby 1 086 897 €. 2023: tržby 168 000 €. 2024: tržby 493 100 €.2,5 mil.1,25 mil.0202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −9 646 €. 2021: výsledok hospodárenia 75 492 €. 2022: výsledok hospodárenia 20 218 €. 2023: výsledok hospodárenia 30 832 €. 2024: výsledok hospodárenia 19 886 €.100 tis.0−10 tis.−9,6 tis.+75,5 tis.+20,2 tis.+30,8 tis.+19,9 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −9 646 €. 2021: výsledok hospodárenia 75 492 €. 2022: výsledok hospodárenia 20 218 €. 2023: výsledok hospodárenia 30 832 €. 2024: výsledok hospodárenia 19 886 €.100 tis.0−10 tis.−9,6 tis.+75,5 tis.+20,2 tis.+30,8 tis.+19,9 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −9 646 €. 2021: výsledok hospodárenia 75 492 €. 2022: výsledok hospodárenia 20 218 €. 2023: výsledok hospodárenia 30 832 €. 2024: výsledok hospodárenia 19 886 €.100 tis.0−10 tis.202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 1 007 892 €, vlastné imanie −190 119 €. 2021: aktíva 868 715 €, vlastné imanie −114 627 €. 2022: aktíva 411 832 €, vlastné imanie −94 409 €. 2023: aktíva 71 574 €, vlastné imanie −63 576 €. 2024: aktíva 92 877 €, vlastné imanie 26 310 €.2 mil.0−200 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 1 007 892 €, vlastné imanie −190 119 €. 2021: aktíva 868 715 €, vlastné imanie −114 627 €. 2022: aktíva 411 832 €, vlastné imanie −94 409 €. 2023: aktíva 71 574 €, vlastné imanie −63 576 €. 2024: aktíva 92 877 €, vlastné imanie 26 310 €.2 mil.0−200 tis.20202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 1 007 892 €, vlastné imanie −190 119 €. 2021: aktíva 868 715 €, vlastné imanie −114 627 €. 2022: aktíva 411 832 €, vlastné imanie −94 409 €. 2023: aktíva 71 574 €, vlastné imanie −63 576 €. 2024: aktíva 92 877 €, vlastné imanie 26 310 €.2 mil.0−200 tis.20202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 630 051 €, zásoby 250 000 €, pohľadávky 125 781 €, finančné účty 2 060 €. 2021: dlhodobý majetok 550 051 €, zásoby 53 900 €, pohľadávky 261 670 €, finančné účty 3 094 €. 2022: dlhodobý majetok 137 379 €, zásoby 724 €, pohľadávky 218 389 €, finančné účty 5 340 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 37 480 €, pohľadávky 18 000 €, finančné účty 143 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 37 776 €, pohľadávky 14 137 €, finančné účty 25 013 €.2 mil.1 mil.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 630 051 €, zásoby 250 000 €, pohľadávky 125 781 €, finančné účty 2 060 €. 2021: dlhodobý majetok 550 051 €, zásoby 53 900 €, pohľadávky 261 670 €, finančné účty 3 094 €. 2022: dlhodobý majetok 137 379 €, zásoby 724 €, pohľadávky 218 389 €, finančné účty 5 340 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 37 480 €, pohľadávky 18 000 €, finančné účty 143 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 37 776 €, pohľadávky 14 137 €, finančné účty 25 013 €.2 mil.1 mil.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 630 051 €, zásoby 250 000 €, pohľadávky 125 781 €, finančné účty 2 060 €. 2021: dlhodobý majetok 550 051 €, zásoby 53 900 €, pohľadávky 261 670 €, finančné účty 3 094 €. 2022: dlhodobý majetok 137 379 €, zásoby 724 €, pohľadávky 218 389 €, finančné účty 5 340 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 37 480 €, pohľadávky 18 000 €, finančné účty 143 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 37 776 €, pohľadávky 14 137 €, finančné účty 25 013 €.2 mil.1 mil.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −190 119 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 198 011 €. 2021: vlastné imanie −114 627 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 983 342 €. 2022: vlastné imanie −94 409 €, dlhodobé záväzky 1 200 €, krátkodobé záväzky 505 041 €. 2023: vlastné imanie −63 576 €, dlhodobé záväzky 1 200 €, krátkodobé záväzky 133 950 €. 2024: vlastné imanie 26 310 €, dlhodobé záväzky 1 200 €, krátkodobé záväzky 65 367 €.2 mil.0−200 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −190 119 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 198 011 €. 2021: vlastné imanie −114 627 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 983 342 €. 2022: vlastné imanie −94 409 €, dlhodobé záväzky 1 200 €, krátkodobé záväzky 505 041 €. 2023: vlastné imanie −63 576 €, dlhodobé záväzky 1 200 €, krátkodobé záväzky 133 950 €. 2024: vlastné imanie 26 310 €, dlhodobé záväzky 1 200 €, krátkodobé záväzky 65 367 €.2 mil.0−200 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −190 119 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 198 011 €. 2021: vlastné imanie −114 627 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 983 342 €. 2022: vlastné imanie −94 409 €, dlhodobé záväzky 1 200 €, krátkodobé záväzky 505 041 €. 2023: vlastné imanie −63 576 €, dlhodobé záväzky 1 200 €, krátkodobé záväzky 133 950 €. 2024: vlastné imanie 26 310 €, dlhodobé záväzky 1 200 €, krátkodobé záväzky 65 367 €.2 mil.0−200 tis.20202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 5 358 €.10 tis.5 tis.000005,4 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 5 358 €.10 tis.5 tis.000005,4 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 5 358 €.10 tis.5 tis.000202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,58 mil.2,29 mil.1,09 mil.168 tis.493,1 tis.
Výsledok hospodárenia−9,6 tis.75,5 tis.20,2 tis.30,8 tis.19,9 tis.
Aktíva1,01 mil.868,7 tis.411,8 tis.71,6 tis.92,9 tis.
Vlastné imanie−190,1 tis.−114,6 tis.−94,4 tis.−63,6 tis.26,3 tis.
Daň z príjmu00005,4 tis.
Zadlženosť118,9 %113,2 %122,9 %188,8 %71,7 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
493,1 tis.
Výsledok hospodárenia
19,9 tis.
Aktíva
92,9 tis.
Vlastné imanie
26,3 tis.
Daň z príjmu
5,4 tis.
Zadlženosť
71,7 %

2023

Tržby
168 tis.
Výsledok hospodárenia
30,8 tis.
Aktíva
71,6 tis.
Vlastné imanie
−63,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
188,8 %

2022

Tržby
1,09 mil.
Výsledok hospodárenia
20,2 tis.
Aktíva
411,8 tis.
Vlastné imanie
−94,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
122,9 %

2021

Tržby
2,29 mil.
Výsledok hospodárenia
75,5 tis.
Aktíva
868,7 tis.
Vlastné imanie
−114,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
113,2 %

2020

Tržby
1,58 mil.
Výsledok hospodárenia
−9,6 tis.
Aktíva
1,01 mil.
Vlastné imanie
−190,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
118,9 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API