Súhrn
- Vznik
- 15. 03. 200818 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 8 797 €2016
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- RRT Piešťany, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 44043198
- daňové identifikačné číslo
- 2022559825
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Ďurkova 12, 94901 Nitra, Slovenská republika
- Územie
- Nitraokres NitraNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 15. 03. 2008
- V registri
- 18 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 21842/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 395175
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod) | 15. 03. 2008 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 15. 03. 2008 | — |
| reklamné a marketingové služby | 15. 03. 2008 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 09. 10. 2014 | — |
| administratívne služby | 09. 10. 2014 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 09. 10. 2014 | — |
| služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 09. 10. 2014 | — |
| oprava kožených a kožušinových výrobkov | 09. 10. 2014 | — |
| výroba obuvi a komponentov obuvi s výnimkou ortopedickej obuvi | 09. 10. 2014 | — |
| odevná výroba | 09. 10. 2014 | — |
| výroba kožušinových výrobkov | 09. 10. 2014 | — |
| výroba motorkárskych prilieb | 09. 10. 2014 | — |
| organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 09. 10. 2014 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022559825 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 04. 2021 (rok porušenia 2019).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2016 znížila zisk o ▼20 % na 2 086 € a znížila tržby o ▼86 % na 8,8 tisíc eur.
Tržby
8 797 €
▼ 85,7 %Výsledok hospodárenia
2 086 €
▼ 19,8 %Aktíva
41 294 €
▲ 142,0 %Vlastné imanie
9 762 €
▲ 27,2 %Zadlženosť
76,4 %
Hrubá marža
23,7 %
Čistá marža
23,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|
| Tržby | 27,7 tis. | 61,5 tis. | 8,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 298 | 2,6 tis. | 2,1 tis. |
| Aktíva | 12,2 tis. | 17,1 tis. | 41,3 tis. |
| Vlastné imanie | 5,1 tis. | 7,7 tis. | 9,8 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 58,3 % | 55,0 % | 76,4 % |
2016
- Tržby
- 8,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,1 tis.
- Aktíva
- 41,3 tis.
- Vlastné imanie
- 9,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 76,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 61,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,6 tis.
- Aktíva
- 17,1 tis.
- Vlastné imanie
- 7,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 55,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 27,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 298
- Aktíva
- 12,2 tis.
- Vlastné imanie
- 5,1 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 58,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.