Súhrn
- Vznik
- 11. 03. 200818 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 58 095 €2017
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- TALAVANTE s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 44023821
- daňové identifikačné číslo
- 2022553082
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Hlavná 326, 92901 Dunajská Streda, Slovenská republika
- Územie
- Dunajská Stredaokres Dunajská StredaTrnavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 11. 03. 2008
- V registri
- 18 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 21562/T - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 904806
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 11. 03. 2008 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 11. 03. 2008 | — |
| pohostinská činnosť | 11. 03. 2008 | — |
| ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach a v chatovej osade triedy 3, v kempingoch triedy 3 a 4 | 24. 07. 2009 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 13. 05. 2011 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 13. 05. 2011 | — |
| údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 13. 05. 2011 | — |
| skladovanie | 13. 07. 2011 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 13. 07. 2011 | — |
| baliace činnosti, manipulácia s tovarom | 13. 07. 2011 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 13. 07. 2011 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022553082 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 22. 11. 2019 (rok porušenia 2019).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2017 sa zo straty dostalo na zisk 11 836 € a znížila tržby o ▼60 % na 58,1 tisíc eur.
Tržby
58 095 €
▼ 59,8 %Výsledok hospodárenia
11 836 €
▲ 132,2 %Aktíva
344 602 €
▼ 4,5 %Vlastné imanie
171 182 €
▲ 35,8 %Zadlženosť
50,3 %
Hrubá marža
27,1 %
Čistá marža
20,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2013Závierka v registri účtovných závierok | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3,68 mil. | 3,54 mil. | 1,63 mil. | 144,4 tis. | 58,1 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 13 tis. | 37,9 tis. | 52,2 tis. | −36,8 tis. | 11,8 tis. |
| Aktíva | 244,4 tis. | 385,3 tis. | 493,4 tis. | 360,7 tis. | 344,6 tis. |
| Vlastné imanie | 42,7 tis. | 90,7 tis. | 137,3 tis. | 126,1 tis. | 171,2 tis. |
| Daň z príjmu | — | 11,8 tis. | 17,8 tis. | 1,2 tis. | 3,9 tis. |
| Zadlženosť | — | 76,0 % | 71,5 % | 64,2 % | 50,3 % |
2017
- Tržby
- 58,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 11,8 tis.
- Aktíva
- 344,6 tis.
- Vlastné imanie
- 171,2 tis.
- Daň z príjmu
- 3,9 tis.
- Zadlženosť
- 50,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 144,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −36,8 tis.
- Aktíva
- 360,7 tis.
- Vlastné imanie
- 126,1 tis.
- Daň z príjmu
- 1,2 tis.
- Zadlženosť
- 64,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 1,63 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 52,2 tis.
- Aktíva
- 493,4 tis.
- Vlastné imanie
- 137,3 tis.
- Daň z príjmu
- 17,8 tis.
- Zadlženosť
- 71,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 3,54 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 37,9 tis.
- Aktíva
- 385,3 tis.
- Vlastné imanie
- 90,7 tis.
- Daň z príjmu
- 11,8 tis.
- Zadlženosť
- 76,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2013
- Tržby
- 3,68 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 13 tis.
- Aktíva
- 244,4 tis.
- Vlastné imanie
- 42,7 tis.
- Daň z príjmu
- —
- Zadlženosť
- —
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.