Súhrn
- Vznik
- 08. 04. 200818 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 84 788 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Simons Trade s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 44006268
- daňové identifikačné číslo
- 2022588150
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022588150
- Sídlo
- Nám. Slobody 795, 97247 Oslany, Slovenská republika
- Územie
- Oslanyokres PrievidzaTrenčiansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 08. 04. 2008
- V registri
- 18 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 20019/R - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 290670
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 08. 04. 2008 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu | 30. 09. 2017 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb | 30. 09. 2017 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 30. 09. 2017 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 30. 09. 2017 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 30. 09. 2017 | — |
| Administratívne služby | 30. 09. 2017 | — |
| Vedenie účtovníctva | 30. 09. 2017 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 30. 09. 2017 | — |
| Prenájom motorových vozidiel | 30. 09. 2017 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022588150 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 05. 2008 |
| daňové identifikačné číslo | 2022588150 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | 12. 10. 2026 – 26. 10. 2026 ukončené | 22. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 05. 10. 2026 ukončené | 29. 09. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 22. 10. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila stratu na −110 276 € a znížila tržby o ▼38 % na 84,8 tisíc eur.
Tržby
84 788 €
▼ 38,0 %Výsledok hospodárenia
−110 276 €
▲ 73,4 %Aktíva
1 166 199 €
▼ 3,8 %Vlastné imanie
4 342 €
▼ 70,3 %Zadlženosť
99,6 %
Hrubá marža
−128,1 %
Čistá marža
−130,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1,12 mil. | 657,9 tis. | 598,3 tis. | 136,8 tis. | 84,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −13,3 tis. | −172 tis. | −474,1 tis. | −415,3 tis. | −110,3 tis. |
| Aktíva | 2,36 mil. | 2,31 mil. | 1,59 mil. | 1,21 mil. | 1,17 mil. |
| Vlastné imanie | 583,9 tis. | 411,9 tis. | 109,6 tis. | 14,6 tis. | 4,3 tis. |
| Daň z príjmu | −22 | 1,5 tis. | 369 | 974 | 1,7 tis. |
| Zadlženosť | 75,2 % | 82,2 % | 93,1 % | 98,8 % | 99,6 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 84,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −110,3 tis.
- Aktíva
- 1,17 mil.
- Vlastné imanie
- 4,3 tis.
- Daň z príjmu
- 1,7 tis.
- Zadlženosť
- 99,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 136,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −415,3 tis.
- Aktíva
- 1,21 mil.
- Vlastné imanie
- 14,6 tis.
- Daň z príjmu
- 974
- Zadlženosť
- 98,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 598,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −474,1 tis.
- Aktíva
- 1,59 mil.
- Vlastné imanie
- 109,6 tis.
- Daň z príjmu
- 369
- Zadlženosť
- 93,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 657,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −172 tis.
- Aktíva
- 2,31 mil.
- Vlastné imanie
- 411,9 tis.
- Daň z príjmu
- 1,5 tis.
- Zadlženosť
- 82,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 1,12 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −13,3 tis.
- Aktíva
- 2,36 mil.
- Vlastné imanie
- 583,9 tis.
- Daň z príjmu
- −22
- Zadlženosť
- 75,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 22. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.